PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : گواردادو: نکونام عمدا مرا زد ولي از من عذرخواهي كرد

mahdi9067
13th January 2010, 03:17 PM
سایت گل- در جریان دیدار این هفته اوساسونا مقابل دپورتیوو لاکرونیا، جواد نکونام خطایی را برروی گواردادو، ستاره دپور مرتکب شد که در نهایت با دریافت کارت قرمز مستقیم مجبور به ترک زمین مسابقه گردید.
اینک بازیکن مصدوم دپور که در اثر همین ضربه برای مدتی از زمین چمن دور خواهد بود در صحبتهایی در این رابطه گفته:« همه دیدیم که نکونام چه کرد. او تنها برای متوقف کردن حمله من وارد عمل نشد؛ بلکه می خواست به من آسیب برساند.من مشکلی با او ندارم و از او دلخور نیستم ولی از شرایطی این چنینی که در طول سالهای اخیر مرا بدین ترتیب مصدوم کرده و از زمین چمن به دور نگاه می دارد خسته شده ام.»
این بازیکن مکزیکی به دلیل مصدومیتی که دراثر ضربه نکونام ایجاد شد، بین 6 تا 8 هفته از میادین چمن به دور خواهد بود. گواردادو ادامه داد:« اتفاقی که افتاد و مقصر این ماجرا، اهمیت زیادی ندارد و مهمترین نکته این است که به دیدارهای آخر فصل تیمم و رقابتهای تیم ملی مکزیک در جام جهانی خواهم رسید.»
البته این ستاره مکزیکی در ادامه صحبتهایش به این نکته اشاره کرد که نکونام در زمان ورود او به رختکن از او عذرخواهی کرده و در این رابطه گفت:« نکونام در راهروی رختکن با من دست داد و از من عذرخواهی کرد. این اتفاقاتی است که رخ می دهد و من صحبتی برعلیه او انجام نمی دهم.اکنون او می ماند و احساسی که مرا دو ماه از میادین چمن به دور نگاه داشته است.»

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد