PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ریبری: الان نظرم را نمی گویم

mahdi9067
12th January 2010, 02:54 PM
این روزها نبرد تمام عیاری میان سران دو تیم چلسی و رئال مادرید برای جذب ریبری وجود دارد و فرانک ریبری در صحبتهایی اعلام کرده که تکلیف تیم آینده اش را پیش از پرواز به آفریقای جنوبی و حضور در ترکیب تیم ملی کشورش در رقابتهای جام جهانی مشخص خواهد کرد. در طول یک سال اخیر شایعات متعددی در مورد احتمال پیوستن این ستاره 26 ساله فرانسوی به تیمهایی از جمله چلسی و رئال مادرید به گوش می رسیدو سران این دو تیم امیدواری های زیادی دارند تا این ستاره را در رختکن تیمشان ببینند. ستاره سابق باشگاه های مارسی و گالاتاسرای در صحبتهایی اعلام کرده که امکان پیوستن او به رختکن برنابئو و یا استمفورد بریج وجود دارد ولی در پایان رقابتهای این فصل تصمیم نهایی اش در این رابطه را اعلام خواهد نمود. ریبری در گفت و گو با stade2 اعلام کرد:« صحبتهای زیادی در مورد پیوستن من به رئال مادرید و چلسی به گوش می رسد. این درست است که این دو تیم جزو بزرگترین تیمهای اروپایی هستند ولی مطمئن باشید که اعلام تصمیم نهایی من زیاد طول نخواهد کشید و سریعا نظرم را اعلام خواهم کرد؛ پیش از پایان رقابتهای این فصل؛ یعنی تنها 2 ، 2.5 ماه دیگر تا زمانی که تصمیمم را اعلام کنم باقی مانده.»

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد