PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : دايي: بازيكنان نيمكت‌نشين بجنگند و حقشان را بگيرند

Victor007
12th January 2010, 12:55 PM
سرمربي پرسپوليس گفت: بازيكنان نيمكت‌نشين با تلاش و جنگندگي مي‌توانند حقشان را بگيرند و در تركيب ثابت به ميدان بروند.

http://media.farsnews.com/Media/8810/Images/jpg/A0794/A0794811.jpg

علي دايي در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشي خبرگزاري فارس، در مورد ديدار شنبه آينده با شاهين بوشهر تصريح كرد: ديدار دشواري در خارج از خانه داريم اما ديگر حق نداريم امتياز از دست دهيم. شاهين تيم خوبي است و از تماشاگران پرشوري بهره مي‌برد و داراي كادرفني خردمندي است.

وي ادامه داد: پس از مدت‌ها است كه به بوشهر مي‌روم و چون مي‌خواهم از بالاي جدول جدا نشويم بايد به فكر 3 امتياز باشيم و مانند نيمه دوم بازي با ذوب‌آهن، عمل كنيم.
سرمربي پرسپوليس افزود: ديدار با ذوب‌آهن اولين بازي من بود و تمام تاكتيك‌هاي ما در زمين پياده نشد، اما با پتانسيلي كه من در پرسپوليس مي‌بينم به مرور زمان اين نواقص جبران مي‌شود.

دايي در مورد ناراحتي برخي بازيكنان نيمكت نشين عنوان كرد: بازيكني در تركيب قرار مي‌گيرد كه شايستگي داشته باشد و محمد پروين در ديدار با ذوب‌آهن اين حق را داشت، اما نمي‌دانم چرا او مانند تمرينات نبود. نيمكت نشينان تلاش كنند و جنگندگي خود را به من نشان دهند تا به حق خود برسند. بازيكناني كه آماده‌اند به ميدان مي‌روند.

وي يادآور شد: براي مهاجمان تيم برنامه ويژه‌اي دارم و آنها بايد از فرصت‌هاي طلايي خود بهتر استفاده كنند. شايد اين موقعيت‌ها ديگر تكرار نشود.

دايي در مورد اينكه گفته مي‌شود قرارداد او ميلياردي است، تاكيد كرد: همه اين صحبت‌ها دروغ است. اين موضوع را بايد از باشگاه پرسيد. اميدوارم شايعه سازها دست از كار خود بردارند. من دايي هستم و هرچه دارم از تيم پرسپوليس دارم.
وي درباره يحيوي، مربي دروازه‌بانان پرسپوليس گفت: اين مربي زحمت خود را مي‌كشد و هواداراني كه سر تمرين مي‌آيند اين موضوع را قبول دارند و اميدوارم همه بتوانيم به پرسپوليس كمك كنيم.

اين مربي با اشاره به سيستم هجومي پرسپوليس به فارس گفت: سيستم هجومي را دوست دارم، اما با توجه به شرايط تيم حريف برنامه‌هاي خود را پيش بيني مي‌كنيم. اكثر تيم‌ها براي استفاده از ضدحملات مقابل ما حاضر مي‌شوند و به همين دليل هميشه نكات لازم را رعايت مي‌كنم.
پرسپوليس در هفته بيست و سوم ليگ برتر شنبه هفته آينده ميهمان شاهين بوشهر است.

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد