PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : عابدزاده در گفت وگو با سايت گل: دايي چطور به خودش اجازه مي دهد از من ايراد فني بگيرد؟

mahdi9067
11th January 2010, 05:30 PM
احمدرضا عابدزاده بعدي از اخراج از كادرفني پرسپوليس سعي كرد كمتر مصاحبه كند او براي فرار از سوالات بيشمار خبرنگاران حتي شماره تلفن همراهش را عوض كرد تا مبادا حرفي بزند كه برايش مشكل ساز شود· عابدزاده اما در گفت و گو با خبرنگار سايت گل به سوالات پاسخ داده است· به نظر مي رسد او از برخي مسائل خيلي دلخور و عصباني است·

*ظاهرا براي روشن شدن وضعيت ات چند باري به باشگاه رفته اي· نتيجه اي هم داشت؟

بله· چند باري رفتم باشگاه و با مسوولان صحبت كردم· حرف هايم را با آقاي كاشاني در ميان گذاشتم تا تكليف مطالباتم روشن شود ولي آنها گفتند برو تيم هاي پايه و آكادمي پرسپوليس·

*اين پيشنهاد را قبول كردي؟!

نه· از لطف آقايان ممنون هستم'! من در هيات فوتبال استان تهران با تيم پرسوليس قرارداد حرفه اي براي ليگ برتر امضا كرده ام و نمي دانم چرا حالا كه اخراجم كرده اند
مي گويند برو تيم هاي پايه· به هر حال وقتي باشگاه تصميمي مي گيرد بايد پاي همه چيز بايستند· يكي از تبعات اخراج هم اين است كه حق و حقوق كادرفني كنار گذاشته را بدهند اما نمي دانم چرا براي پرداخت مطالبات من اين حرف ها مطرح مي شود · چرا به كرانچار نگفتند برو تيم هاي پايه· چرا به ايوكوويج نگفتند· انصافا اگر فردا روزي علي دايي را اخراج كنند مي توانند به او بگويند برو با تيم هاي پايه كار كن! واقعا كسي براي اين حرف من جوابي دارد· البته وقتي اول اين پيشنهاد به من شد نظراتم را گفتم اما حالا كه فكر مي كنم مي بينم اين پيشنهادات از سر دلسوزي نيست· من نمي خوانم حرف هايم را بزنم ولي مي دانم كه اين بلاها به اين خاطر سرم مي آيد كه آدم مهربان و شايد هم مظلومي هستم!

*مثل اينكه خيلي ناراحتي؟

ناراحتي ام از اخراج نيست· از حرف ها و كارهايي است كه بعد از اخراج من زده شد· هم از حرف هاي كاشاني ناراحتم و هم از حرف هاي دايي· دايي چطور به خودش اجازه مي دهد حالا كه من را اخراج كرده از من ايراد فني و دروازه باني بگيرد· يعني كار من به جايي رسيده كه بعد از اين همه سال دروازه باني در سطح اول ايران و آسيا يك مهاجم بيايد و از من ايراد بگيرد؟ عين اين مي ماند كه من دايي را اخراج كنم و بعد به او بگويم اينجوري گل بزن· چه حالي به او دست مي دهد؟! او نبايد درباره من حرفي بزند وگرنه مي دانم چطور جواب همه آنها را بدهم· واقعا از رفتارهايي كه بعد از اخراج من زده شد عصباني هستم· رفتند و قبل از اعلام تغيير در كادرفني همه چيز را به كرانچار گفتند· برايش جلسه گذاشتند· مراسم گذاشتند · كادو دادند، پولش را دادند وچه كارها كه نكردند اما به من سر تمرين گرفتند ديگر نيا· اين حرف را هم يك كارمند باشگاه به من زد نه آقاي كاشاني· بعد هم كه يحيوي آمد گفتند عابدزاده هم از استقلال آمده· من 15 سال است كه در پرسپوليس حضور دارم· آيا مي دانند كه من به خاطر حضور در پرسپوليس چقدر شعار، توهين و گرفتاري كشيدم؟! آن وقت من را با يحيوي مقايسه مي كنند! بعد هم دايي مي آيد و ايراد فني مي گيرد و باشگاه هم مي گويد برو تيم ها پايه· من امروز و فردا نامه مي نويسم باشگاه و همان نامه را براي فدراسيون فوتبال هم مي فرستم و ديگر كاري به كارشان ندارم· اگر تصميمي گرفته اند پايش بيستند و حق و حقوقم را بدهند· اگر اخراجم كرده اند چرا اين همه حرف مي زنند و ايراد مي گيرند· اينطوري نه تنها بي احترامي هايشان به من بيشتر نمي شود بلكه كاري نمي كنندكه من هم بيايم و همه حرف هايم را بزنم·

*بگذريم، بازي پرسپوليس و ذوب آهن را ديدي؟

نظري در اين باره ندارم·

*درباره حضور پروين و محرمي در باشگاه چه نظري داري؟

چه نظري بايد داشته باشم· پرسپوليس تيم محبوب آنهاست و رفته اند و بازي را ديده اند· پروين و محرمي به ورزشگاه نروند چه كساني بروند·

*و شعارهايي كه عليه يحيوي داده شد·

من هيچ مشكلي با آقاي يحيوي ندارم· برايش آرزوي موفقيت دارم· مشكل من با آنهايي است كه يك روز هم درون دروازه نايستاده اند ولي از عابدزاده ايراد مي گيرند· واقعا كه ···
در پايان هم بايد بگويم من به هيچ تيمي نمي روم جز پرسپوليس· مهم تر اينكه نمي دانم چه كساني با چه اهدافي شايعه رفتن به استيل آذين و مخصوصا استقلال را مطرح مي كنند· نمي دانم اين شايعه سازي ها كار چه كساني است اما هركس كه دنبال خراب كردن عابدزاده است بداند كه من با اين كارها پيش مردم خراب نمي شوم· آنهايي كه خراب شده اند بروند خودشان را آباد كنند

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد