PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : دايي: گل ذوب‌آهن آفسايد بود

Victor007
9th January 2010, 04:43 PM
سرمربي تيم فوتبال پرسپوليس گفت: گل ذوب‌آهن در شرايط آفسايد به ثمر رسيد.

http://media.farsnews.com/Media/8810/Images/jpg/A0792/A0792238.jpg

به گزارش خبرنگار ورزشي خبرگزاري فارس، علي دايي پس از تساوي يك بر يك برابر ذوب‌آهن در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در نيمه اول بازي خوبي را شاهد نبوديم و بازي سرد بود اما در نيمه دوم شرايط بهتر شد و مي‌توانستيم پيروز اين مسابقه باشيم. يك اشتباه باعث شد گل مساوي را دريافت كنيم. فوتبال همين است. در اثر يك لحظه غفلت فرصت از دست مي‌رود.

وي گفت: امروز بازيكنان آن طور كه من مي‌خواستم بازي نكردند اما گل ذوب‌آهن در شرايط آفسايد به ثمر رسيد. كاسترو در موقعيت آفسايد قرار داشت. من جايي ايستاده بودم كه بر خط دفاعي پرسپوليس مسلط بودم. اگر همين طور بازي ادامه پيدا مي‌كرد و داور خطاي بازيكنان ذوب آهن را نمي‌گرفت گل دوم را هم دريافت مي‌كرديم.
سرمربي پرسپوليس در مورد خط حمله اين تيم گفت: ما توان گلزني داريم و بازيكنان خوبي در پرسپوليس هستند. آنها بهترين نفرات ايران هستند و با گذشت زمان شرايط ما بهتر خواهد شد. براي گلزني كل تيم بايد حمله كند همانطور كه در دفاع نيز كل تيم بايد شركت داشته باشد.

دايي ادامه داد: بايد موقعيت‌هاي زيادي براي گلزني خلق كنيم تا بتوانيم به گل‌هاي بيشتري برسيم. من از بازيكنانم و نتيجه راضي نيستم.
وي درباره علت اخراج عابدزاده عنوان كرد: عابدزاده از بزرگان فوتبال ايران است اما با توجه به شرايط دروازه‌بانان پرسپوليس و خلق وخوي خودم تصميم گرفتيم با او همكاري نداشته باشيم.

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد