PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : شفق:اگر نفت رضایت ما را جلب نکند ،کمالوند را برمی گردانیم

mahdi9067
7th January 2010, 11:40 PM
در حالیکه به نظر می رسید جدایی فراز کمالوند از تراکتورسازی قطعی شده و او به صورت رسمی سرمربی صنعت نفت آبادان شده اما صحبت های ناصر شفق نشان می دهد که این چنین نیست. این طور که شنیده می شود شفق حاضر نیست به راحتی رضایت نامه کمالوند را صادر کند. صحبت های بیشتر را از زبان خودش می خوانید:
-این که شما حاضر به صدور رضایت نامه آقای کمالوند نشده اید صحت دارد؟
به هر حال تا این زمان که من با شما صحبت می کنم درخواستی از سوی باشگاه صنعت نفت به صورت کتبی و رسمی به ما نرسیده که ما بخواهیم در مورد صدور یا صدور عدم رضایت نامه آقای کمالوند تصمیم بگیریم.آنها باید پیشنهاد خود را به صورت کتبی به ما بدهند تا ما در مورد آن تماس بگیریم.
- فکر نمی کنید الان که ایشان در صنعت نفت معارفه شده اند و جانشین شان هم مشخص شده کمی برای این حرفها دیر است؟
نه. همان طور که از نام رضایت نامه پیداست تیمی که خواهان سرمربی ماست باید رضایت ما را جلب کند.
_ دقیقا منظورتان از جلب رضایت شما چیست؟
ببینید باشگاه صنعت نفت ابتدا باید درخواست رسمی خود را ارائه بدهد و بعد ما در جلسه ای شروطمان را با آنها مطرح می کنیم و اگر توانستند آنها را برآورده کنند ما رضایت نامه را صادر می کنیم.
_ یعنی احتمال عدم توافق و بازگشت آقای کمالوند وجود دارد؟
در صورتی که رضایت ما جلب نشود امکان هر اتفاقی وجود دارد.
_ اما این صحبت های شما در حالیکه همه اتفاقات افتاده کمی عجیب به نظر می رسد. این را قبول دارید؟
نه. به هر حال این حق باشگاه تراکتورسازی است و فکر نمی کنم نکته مبهمی در این قضیه وجود داشته باشد.
نکته :به نظر می رسد اینکه فراز کمالوند یکسری وعده هایی برای جدا شدن به ناصر شفق داده بود و عمل نکردن او به این وعده ها باعث شده تا او به فکر منافع باشگاه و نرسیدن پیشنهاد باشگاه صنعت نفت بیفتد. نیلوفر کنگرانی

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد