PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : خبر کتاب راهنمای نرم افزار 3dec آماده چاپ شد

video
15th October 2008, 12:06 PM
تا کنون کتاب فارسی راهنمای نرم افزارهای گروه Itasca به جز 3DEC تهیه شده و در بازار موجود است. پس از تأخیر بسیار زیاد، بالاخره نسخه پیش چاپ کتاب فارسی 3DEC نیز آماده شد. در این کتاب تمامی مشخصات عمومی این نرم افزار پر کاربرد در مهندسی عمران و معدن، همچنین امکانات جانبی آن مانند نگهداری و سازه های تقویت کننده سنگ گنجانده شده است.
افرادی که قبلاً با این نرم افزار آشنا بودند، مطلع هستند که به تازگی نسخه 4.2 آن هم عرضه شده است. در این کتاب تفاوت های محیط جدید 3DEC در بخش پلات گرفتن توضیح داده شده است.
می توانید نظرات خود را در ادامه تاپیکی که با همین عنوان در تالارهای گفتگو گذاشته شده است، بنویسید.

davood.1
4th April 2009, 01:51 AM
انتشارات کجاست؟
تو بازار که پيدا نشد.
اطلاعات بهتر بدين .

akhgari
30th April 2010, 05:39 PM
تا کنون کتاب فارسی راهنمای نرم افزارهای گروه itasca به جز 3dec تهیه شده و در بازار موجود است. پس از تأخیر بسیار زیاد، بالاخره نسخه پیش چاپ کتاب فارسی 3dec نیز آماده شد. در این کتاب تمامی مشخصات عمومی این نرم افزار پر کاربرد در مهندسی عمران و معدن، همچنین امکانات جانبی آن مانند نگهداری و سازه های تقویت کننده سنگ گنجانده شده است.
افرادی که قبلاً با این نرم افزار آشنا بودند، مطلع هستند که به تازگی نسخه 4.2 آن هم عرضه شده است. در این کتاب تفاوت های محیط جدید 3dec در بخش پلات گرفتن توضیح داده شده است.
می توانید نظرات خود را در ادامه تاپیکی که با همین عنوان در تالارهای گفتگو گذاشته شده است، بنویسید.
سلام
اگه کسی اسم و انتشارات این کتاب رو میدونه خبر بده
نیاز مبرم دارم

mehdi181
29th July 2010, 03:45 PM
لطفا اگر اسم انتشاراتشو میدونید به من هم بگید، ممنون

محسن آزماینده
30th January 2011, 08:25 PM
اگه ممكنه توضيحات بيشتري در مورد اين برنامه و كتابش بدين
ممنون

farahiaref
4th June 2012, 05:04 PM
اگه ممكنه توضيحات بيشتري در مورد اين برنامه و كتابش بدين
ممنون

farahiaref
4th June 2012, 05:05 PM
لطفا اگه اسم انتشاراتشو فهمیدید به منم خبر بدید

mbm66
17th October 2012, 10:09 AM
سلام دوستان نسخه 4.1 برنامه 3دک که برا سال 2007 هست آخریشه ها. از ورژن 4.2 چیزی نشنیدم!! توی سایت ایتاسکا هم ظاهرا نیست! فک کنم این 4.1 آخریش باشه ها !!!

راستی چرا اسمی از این کتاب جایی نیست ؟؟؟؟؟؟؟؟؟ این پست برا سال 2008 بوده ولی الان 2012 من که نشنیدم چیزی!! کسی اطلاع داره لطفا بگه
ممنون

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد