PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال لطفاً راهنمايي كنيد

reza110
15th October 2008, 09:55 AM
باسلام
سوال و مشكل من اين است كه چگونه ميتوان بدون استفاده از لينوكس فلاپي هايي را كه فرمت نمي شوند را مجدداً فرمت نمود؟
متشكرم

Admin
15th October 2008, 10:17 AM
باسلام
سوال و مشكل من اين است كه چگونه ميتوان بدون استفاده از لينوكس فلاپي هايي را كه فرمت نمي شوند را مجدداً فرمت نمود؟
متشكرم

سلام دوست من.
ضمن خیر مقدم به شما اگه ممکنه سوال خودتون رو واضح تر بیان کنید.

diamonds55
15th October 2008, 12:20 PM
سلام دوست من.
ضمن خیر مقدم به شما اگه ممکنه سوال خودتون رو واضح تر بیان کنید.

ببین مصطفی جان منظور دوستمون اینه
در سیستم عامل لینوکس در قسمت Floppy Formater آن شما می توانید فلاپی هایی را که حتی در سیستم عامل ویندوز فرمت نمی شوند را به سادگی فرمت نمایید تنها عیب آن اینست که شما به سیستم عامل لینوکس نیاز دارید . من روش دیگه ای رو نمی شناسم . در ضمن فلاپی دیگه از مد افتاده بابا یا با فلاش مموری یا با چیزهای دیگه بهتره استفاده کنیم چون هم حجمشون بالا تره هم دوامشون .
درسیستم عامل ویندوز هم میشه از طریق فرمت quick این کار رو انجام داد .

Admin
15th October 2008, 02:49 PM
نرم افزار خاصی داره که اگه می خواید برای دانلود بذارم ..؟

در ضمن لینوکس هم نرم افزار های خاصی داره که به همراه نصب سیستم عامل بر روش نصب میشه.

موفق باشید

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد