PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : دايي: ازحضور كريمي در پرسپوليس استقبال مي كنم

mahdi9067
6th January 2010, 10:30 PM
دايي در حاشيه تمرين پرسپوليس به خبرنگار سايت گل گفت: ما درباره حضور كريم باقري در كادر فني صحبتي نكرده ايم· كريم در حال حاضر مصدوم است و به اميد خدا هرچه زودتر برمي گردد و به تيم ما كمك خواهد كرد·
دايي درباره حضور محسن خليلي و سپهر حيدري در تركيب اصلي گفت: اين مساله زماني مشخص مي شود كه من آمادگي وضعيت نهايي آنها را در تمرينات ببينيم· هدف ما موفق عمل كردن پرسپوليس در نتيجه گيري است و مطمئن باشيد وقتي تيم نسبت به پيگرد تعداد ملي پوشان پرسپوليس هم افزايش پيدا خواهد كرد·
دايي در پاسخ به اين سوال كه تا چه حدي تركيب اصلي تيمش را شناسايي كرده مي گويد: من ميزان آمادگي بازيكنان در تمرينات را نگاه مي كنم و هركدام كه در قالب برنامه تاكتيكي تيم كارآمدتر باشند وارد زمين خواهند شد و اگر هم بازيكني نيمكت نشين شود به هيچ وجه از ارزش هاي او كم نخواهد شد چرا كه ما چندين بازي ديگر تا پايان فصل در پيش داريم·
دايي درباره اقداماتش براي حل مشكل گلزني پرسپوليس گفت: تيم ما مهاجمان قابل و با كيفيتي دارد اما متاسفانه آنها زياد ضربه توپ كار نكرده اند و تمرينات اختصاصي هم برايشان در نظر گرفته نشده است· ما در اين زمان كوتاه روي اين مسائل كار مي كنيم تا موقعيت هايي كه فراهم مي شود به راحتي هدر نرود·
دايي درباره بازي با ذوب آهن گفت: در وهله اول اميدوارم هواداران از تيم شان استقبال گسترده اي داشته باشند· اين بازي براي ما مهم است و حكم شش امتياز را دارد و به همين دليل هواداران نيز بايد با درك اهميت اين ديدار تا دقيقه 90 تيم محبوبشان را ياري كنند·
دايي درباره احتمال بازگشت علي كريمي به پرسپوليس گفت: ما كساني را مي خواهيم كه عاشق پرسپوليس بوده و سطح فني شان بالا باشد· درباره كريمي هم مطمئن باشيم ما از حضور او استقبال مي كنيم· دايي درباره اينكه زمان حضورش در تيم ملي چنين اتفاقي رخ نداد گفت: شرايط تيم ملي در اين باره فرق مي كرد و من نمي دانم چرا خبرنگاران دوست دارند مدام به عقب برگردند

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد