PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : خبر واحدی: با آمادگی خوبی در لیگ و جام تختی شرکت می‌کنم

diamonds55
15th October 2008, 02:27 AM
خبرگزاري فارس: نفر اول وزن 66 كيلوي مسابقات قهرماني كشتي ايران گفت: با وجودي كه با آمادگي نسبي در مسابقات ساري شركت كردم؛ اما با آمادگي كامل در ليگ و جام تختي روي تشك خواهم رفت.

مسعود واحدي در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاري فارس،‌ اظهار داشت: رقابت هاي قهرماني ايران در سطح خوبي در مازندران برگزار شد. گرچه عباس دباغي تنها ملي پوش المپيكي شركت كننده در اين مسابقات بود؛ اما غير از شش كشتي گير اعزامي به چين، باقي مدعيان اوزان هفتگانه در اين پيكارها حضور داشتند و رقابت بين كشتي گيران فشرده بود.
وي تاكيد كرد: من از سه ماه قبل تمرينم را آغاز كرده بودم و با آمادگي نسبي در اين مسابقات كشتي گرفتم. با اين حال توانستم مبارزه هاي قابل قبولي از خود ارائه دهم.
كشتي گير تيم ملي ايران در مسابقات جهاني بوداپست 2005 كه در روز جمعه پنج دور برابر حريفانش روي تشك رفت، خاطر نشان ساخت: نمي خواهم در مورد آينده حرف بزنم و مي خواهم مرحله به مرحله جلو بروم. تمرينم را از چند روز آينده دوباره آغاز خواهم كرد. چند تيم ليگ برتري با من مذاكره كرده اند؛ اما هنوز به هيچ كدام پاسخ قطعي نداده ام.

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد