PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : خبر دلیلی برای باخت به ایتالیا وجود ندارد

diamonds55
15th October 2008, 02:23 AM
سرمربي تيم ملي فوتسال ايران‌ گفت: اگر من به بازيكنام بگويم كه به ايتاليا ببازيد ديگر آنها اين كار را نخواهند كرد!

حسين شمس با اشاره به روحيه بالاي ملي‌پوشان فوتسال ايران پيش از ديدار با ايتاليا در گفت‌ و گو با خبرنگار ورزشي خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا) اظهار كرد: ‌هر چند در ديدار با ايتاليا شمسايي، كشاورز و لطيفي را در اختيار نداريم اما با وضعيت روحي‌اي كه در تيم ايجاد شده جوانترهاي تيم مانند حسن‌زاده، دانشور،‌ طيبي و ... يك قدم هم پا پس نخواهند كشيد و اگر من هم به آ‌نها بگويم به ايتاليا ببازيد ديگر آ‌نها اين كار را نخواهند كرد.

وي درباره بازي تيم ملي مقابل اوكراين گفت: ‌اوكراين تيم چهارم جهان است. آنها در سال‌هاي 96 و 2001 نايب قهرمان اروپا شده‌اند و به هيچ وجه تيم كوچكي نيستند. به دليل اينكه آ‌نها با باخت برابر ايران از جام جهاني خداحافظي مي‌كردند با انگيزه بازي را آغاز كردند اما بازگشت توفاني بازيكنان ما باعث شد كه اين تيم را شكست بدهيم. بازيكنان ايران آنقدر براي پيروزي انگيزه داشتند كه اگر ده دقيقه ديگر بازي طول مي‌كشيد گل پنجم را از حريف نمي‌خورديم.

شمس با اشاره به سفرهاي تيم ملي از ريودوژانيرو به برازيليا و برعكس گفت: اين وضعيت كلافه كننده شده است. ما در سفر قبلي به برازيليا در هتلي كه فكر مي‌كنم درجه سه هم نبود مستقر شديم كه با اعتراض‌مان به احتمال زياد هتل‌مان را تغيير خواهند داد اما همين رفت‌ و آمدهاي خسته كننده شرايط را براي تيم‌هاي ايران و روسيه دشوار كرده است. اين ناهماهنگي از طرف فيفاست اما هيچ دليلي نمي‌شود كه بازي را به ايتاليا واگذار كنيم.

سرمربي تيم ملي درباره ديدار سه‌شنبه برابر ايتاليا گفت: ايتاليا را تيم دوم برزيل مي‌دانند. اكثر بازيكنان ايتاليا برزيلي هستند. در بين دو نيمه بازي ايتاليا و برزيل درگيري شديدي بين دو بازيكن اين دو تيم رخ داد كه باعث اخراج هر دوي آ‌نها شد. با اين حال بايد بگويم كه ايتاليا تيم فوق‌العاده قدرتمندي است. آنها نايب قهرمان جهان در جام‌جهاني 2004 هستند و بازيكن شماره 10 ايتاليا بازيكن فوق‌العاده‌اي است اما به هر حال با انگيزه‌اي كه من در بين بازيكنان مي‌بينم مطمئن هستم آنها با گذشتن همه اين موانع ايتاليا را هم پشت سر مي‌گذارند

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد