PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : خبر علی کریمی در گفتگو با مهر: سکوتم دلیلی بر نداشتن پاسخ برای دایی نیست/ هیچ مصاحبه ای نکرده ام

diamonds55
15th October 2008, 02:21 AM
هافبک تیم فوتبال پرسپولیس با تکذیب مصاحبه هایی که طی چند روز گذشته از وی در برخی روزنامه ها منتشر شده است گفت: اگر سکوت کرده ام تنها به خاطر منافع و مصالح ملی است.

علی کریمی که هفته گذشته با انتشار نامه ای از تیم ملی خداحافظی کرد درگفتگو با خبرنگار مهر ضمن اعلام این مطلب گفت: فکر می کنم همه مواردی که لازم بود را در این نامه تشریح کرده ام و فکر نمی کنم، نیاز به توضیح بیشتری در این زمینه باشد.

وی همچنین خاطرنشان کرد: هیچکدام از صحبت هایی که پس از انتشار این نامه از جانب من در قالب گفتگو در برخی روزنامه های ورزشی چاپ شده است واقعیت ندارد و همه آنها را تکذیب می کنم.

http://www.mehrnews.ir/mehr_media/image/2008/10/396850_orig.jpg

هافبک شماره 8 تیم فوتبال پرسپولیس تهران در پایان گفت: اگر هم درحال حاضر سکوت کرده ام به این دلیل نیست که حرفی برای گفتن یا جوابی برای سرمربی محترم تیم ملی نداشته باشم، فقط و فقط به خاطر مصالح تیم ملی چیزی نمی گویم اما مطمئنا در آینده همه چیز برای مردم مشخص خواهد شد.

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد