PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سعيدلو: براي تبديل 49 فدراسيون به ستاره برنامه دارم

mamadi007
6th January 2010, 11:55 AM
خبرگزاري فارس: رئيس سازمان تربيت بدني گفت: وقتي مي‌گويم فدراسيون‌هاي كشورمان بايد به 49 ستاره درخشان تبديل شوند حتما برنامه‌هايي دارم.
http://media.farsnews.com/Media/8805/Images/jpg/A0715/A0715329.jpg

به گزارش خبرگزاري فارس، علي سعيدلو درنشست بررسي عملكرد فدراسيون بدمينتون اظهار داشت: بارها به فدراسيون‌ها متذكر شده‌ايم ايرادها و مشكلاتي را كه در راه كسب عناوين قابل قبول در رقابت هاي برون مرزي دارند ريشه يابي كرده و در كنار افزايش بار فني مربيان و بازيكنان به سمت و سوي موفقيت حركت كنند.
وي افزود: با برنامه هايي كه داريم بايد محيط ورزش تغيير كند كه لازمه اين تغييرات اول سطح دانش و سواد در ورزش است مخصوصا دررشته هايي كه حركت در انها براي ورزشكاران ايراني راحت تر است البته در كنار اين موضوع به شجاعت نيز نياز داريم.

سعيدلو ادامه داد: بايد طوري حركت كنيم كه از در جا زدن جلوگيري شود. برخي ها مي خواهند به هر طريقي كه شده به ورزش حمله كنند وقتي من مي‌گويم فدراسيون‌هاي كشورمان بايد به 49 ستاره درخشان تبديل شوند حتما برنامه هايي دارم كه اين حرف ها را مي زنم من را همه مي شناسند و مي دانند حالا كه به ورزش امده ام شديدا به دنبال شادابي ونشاط مردم هستم وهيچ بهانه اي را براي كم كاري قبول نمي‌كنم، در ورزش حرف ها وبرنامه هايي را كه دارم تا تمام توانم با قدرت هرچه بيشتر براي شكوفايي ورزش انجام مي دهم من مي خواهم باكمك مردم مسئولان سازمان وتمام خدمتگذاران نگاه به ورزش را عوض كنم.

وي با تاكيد براينكه در مسابقات آسيايي ورزشكاران ايراني فقط بايد به فكر قرار گرفتن بر سكو باشند، اظهار داشت: اين پتانسيل در جمهوري اسلامي ايران وجود دارد ورزشكاران ايران بايد در مسابقات آسيايي فقط بايد به فكر كسب سكوي اول ،دوم وسوم آسيا باشند چون در شان نظام بزرگ وقدرتمند جمهوري اسلامي ايران است البته مدال آوري در مسابقات جهاني نيز در اولويت بايد قرار گيرد.
سعيدلو خطاب به مسئولان فدراسيون بدمينتون تاكيد كرد: در بدمينتون بايد در بخش همگاني وقهرماني بيشتر روبه جلو حركت كنيم مدال هاي اين رشته حتي در رده المپيك در آسياست پس برنامه ريزي كنيد تا با موفقيت در آسيا مدال هاي المپيكي نيز كسب كنيد در اين راه از مربيان شرق آسيا كه قيمت هاي مناسبي نسبت به سايرين دارند وحتي حريف هاي تمريني استفاده كنيد تا آخرين اطلاعات را از آنها براي رسيدن به موفقيت بگيريد.

وي با اشاره به تعامل با ساير نهادهاي داخلي وخارجي، گفت: دغدغه سازمان تربيت بدني اين است كه در برخي از ورزش‌ها، داراي كرسي هاي مناسب در آسيايي وجهان نيستيم كه اين اصلا خوب نيست خوشبختانه رئيس فدراسيون بدمينتون داراي كرسي خوبي در آسيااست كه مي تواند با استفاده از آن حتي دفترهاي بين المللي اين رشته رابه ايران بياورد.

رئيس سازمان تربيت بدني درباره حركت جهشي در سال آينده در ورزش تاكيد كرد: به كمك دولت مردان ونمايندگان محترم مجلس؛براي گسترش ورزش همه توان خود را به كار مي گيريم تا مدال هاي خوشرنگ را دربخش قهرماني كسب كرده و در بخش همگاني رشد جهشي داشته باشيم. متاسفانه تا به امروز آمار دقيقي در ورزش همگاني كه توسط دانشگاهييان بررسي شده باشد وجود ندارد.

سعيدلو يادآور شد: در ورزش بدمينتون به فكر ورزش گلخانه اي بايد باشيم بدمينتون بايد به فكر مدال آوري باشد البته براثر مرور زمان در كوتاه مدت سازمان تربيت بدني با ديد وسيع تري با كارشناسان خود براي ورزش برنامه داردكه در استانها بايد به دقت پياده شود.

سعيدلو در پاسخ به در خواست مسئولان فدراسيون بدمينتون درباره عدم نگاه رسانه ملي به ورزش بدمينتون نيزگفت :به زودي طبق هماهنگي هايي كه انجام شده است شبكه ورزش افتتاح خواهد شد من شخصا پيگير اين موضوع هستم البته در مرحله اول ساعت برنامه هاي اين تلوزيون كمتر است اما به تريج گسترده مي شود بدمينتون كه يك رشته هنري است بايد نقش زيادي در رسانه هاي جمعي براي گسترش بيشتر داشته باشد.

وي خاطرنشان كرد: تنها نگراني من امكانات براي فدراسيون‌هاست كه بايد زودتر حل شود همچنين از بانوان در فدراسيون بدمينتون نيز مي خواهم كه با كسب مدال هاي خوشرنگ خود با توجه به نگاه ويژه مسئولان فدراسيون دوبرابر به ورزش ايران خدمت كنند. هر مدال در بانوان براي سازمان تربيت بدني ارزش دو برابري دارد.

در اين جلسه كرباسيان رييس فدراسيون بدمينتون نيز گفت: در بخش همگاني وقهرماني حركت هاي خوبي داشته ايم وخوشبختانه 5 داور خانم و3 داور آقا در عرصه هاي بين المللي معرفي كرده ايم طي كتابي نيز از سوي فدراسيون به خوبي بدمينتون را براي عموم معرفي كرده ايم.
وي افزود: در اردوهاي تيم ملي داراي مربيان وحريف هاي تمريني خوبي هستيم كه به خوبي در تهران وشهرستانها ورزش بدمينتون را آموزش مي دهند البته بايد در شهرستان ها تقويت شويم تا استعدادها بيشتر گسترش پيداكند در بخش آكادمي نيز برنامه‌هاي ويژه اي براي استانها داريم .
پوريا دبير فدراسيون بدمينتون نيز گفت:در بخش توسعه ورزش همگاني جزءبهترين‌ها هستيم كه با هماهنگي لازم با سازمان تربيت بدني دنبال اين موضوع خواهيم رفت كه مدال هاي خوش رنگ‌تر راكسب كنيم.
در ادامه عالمي، مدير كل دفتر امور مشتر ك فدراسيون ها ورزشي نيز گفت :متاسفانه در بدمينتون مشكل سخت افزاري وجود دارد عليرغم اينكه مدال در آسيا مساوي باالمپيك است .مسابقات دهه فجر را مي‌توان از بهترين عملكردهاي اين فدراسيون دانست چون در سطح يك جهاني است.

رغبتي مدير كل دفتر ارزيابي وعملكرد هم يادآور شد:بدمينتون توانمند است وروند افزايشي خوبي در چند مدت اخير داشته است مي توانيم با تعامل با كشورهاي ارزان قيمت در شرق آسيا راحت تر به موفقيت ها در اينده برسيم
قاسمي سرپرست روابط بين اللملل و روابط عمومي سازمان تربيت بدني نيز اظهار داشت :در مدت اخير تحقيقاتي دررشته بدمينتون شده است كه راه گسترش اين رشته ورزشي چيست بدمينتون ظرفيت هاي بالايي براي ورزش هاي همگاني داردكه با تمر كز بالا وكشف استعدادها مي تواند جهاني شود.

سجادي معاون ورزش‌هاي قهرماني نيز در پايان گفت: در مفرح بودن ورزش بدمينتون هيچ شكي نيست، اما دوسوال وجود دارد اول اينكه بايد بدانيم سربلندي در المپيك در راستاي موفقيت درآسياست بايد در برقراري اهداف براي موفقيت كارشناسايي‌هاي ويژه‌اي داشته باشيم كه چطور بدمينتون مي تواند حريفان آسيايي را از پيش رو بردارد.
وي افزود :مي‌توانيم شگفتي ساز در آسيا باشيم واين فاصله با توجه به پتانسيل حال حاضر خلاقيت مي خواهد.
لازم به ذكر است در اين جلسه ،سجادي ،سراجي،قاسمي،تاجيك ،رغبتي ،عالمي ،پارسا ومسوولان فدراسيون حضور داشتند.

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد