PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بکام: راز کاپلو؟ ترسناک بودن!يك عكس قشنگ هم از بكهام گذاشتم براتون يادگاري

mahdi9067
5th January 2010, 11:08 PM
اگر انگليس در بين مدعيان عنوان قهرماني جام جهاني آينده قرار دارد، اين اتفاق را مديون فابيو کاپلو مربي ايتاليايي خود است. ديويد بکام اولين شخصي است که به اين حقيقت اعتراف مي کند و در گفتگويي مفصل با بي بي سي در بازگشت دوباره به ميلان از شرايط تيم ملي انگليس شش ماه قبل از جام جهاني آينده حرف زده است.
کاپلو نوعي دوز گستاخي از نوع مثبت همراه خود آورده و با همين روحيه بازيکنان را شارژ کرده و آنها به اين باور رسيده اند که مي توانند قهرمان جهان شوند. همين موضوع به ما روحيه زيادي مي دهد و اطميناني در ما زنده مي کند که در گذشته نداشتيم. او خيلي جدي با ديگران ارتباط برقرار مي کند و به خاطر ترسناک بودنش، همه از او حساب مي برند و برايش احترام قائلند.
اقتدار و غرور دون فابيو از نظر بکام شبيه آن چيزي است که در شخصيت سرالکس فرگوسن به چشم مي خورد. مربي يونايتد هم از نظر بکس مثل کاپلو رفتار مي کند: اينها مربياني هستند که خيلي زود احترام بازيکنان را به دست مي آورند. فرگوسن مرا بزرگ کرد و برايم مثل يک پدر بود. من براي او مثل کاپلو احترام زيادي قائلم. آنها دو مربي معمولي نيستند. اگر به موفقيتي دست يافته اند به خاطر اين بوده که عاشق فوتبال هستند و براي همين هنوز روي نيمکت تيمهايشان نشسته اند. برغم اين نمونه ها، بکام اصلاً دوست ندارد درآينده مربيگري را تجربه کند: علاقه اي ندارم. اصلاً هيچ احتمالي براي مربي شدن وجود ندارد.
اگرچه ممکن است ايده ام را درآينده تغيير دهم. ولي اکنون فقط دوست دارم با کودکان بازي کنم و حضور درزمين کنار آنها برايم خيلي جذاب است. بکس در مورد رويارويي ميلان و منچستريونايتد در مرحله يک هشتم نهايي چمپيونز ليگ و رويارويي با هم تيمي هاي سابقش مثل گيگز، گري نويل و اسکولز مي گويد: مطمئن هستم که بازيکنان يونايتد براي متوقف کردن من به هرکاري دست مي زنند. اگر آنها در اين حد نبودند که در منچستريونايتد جايي نداشتند.
اينم عكسش حتما دانلود كنيد و نظر هم بديد به نظر من يكي از 3 خوشتيپ فوتبال جهان كه اوليش كريس رونالدو http://uc-njavan.ir/uploder/files/y88/10-11-12/DavidBeckham.jpg

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد