PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سیلوا: بارسا؟تصمیم با والنسیاست

mahdi9067
5th January 2010, 10:51 PM
داوید سیلوا که به تازگی از بند مصدومیت رها شده ، ممکن است در دیدار والنسیا مقابل دپورتیوو لاکرونیا که از سری رقابتهای مرحله رفت دور یک هشتم پایانی کوپا دل ری برگزار می شود شرکت کند.او که به تازگی از بند مصدومیتی طولانی رها شده، درکنفرانسی خبری شرکت کرد و به سوالات خبرنگارن پاسخ داد. پیش از این شنیده می شد که سیلوا ممکن است بتواند تطبیق پذیری بهتری با سبک فوتبال بارسلونا در مقایسه با رئال داشته باشد ولی این ستاره جوان اسپانیایی در کنفرانس خبری روز سه شنبه پاسخ دیگری به این شایعات داشت:« اکنون در میانه رقابتهای لالیگا و جام حذفی باشگاه های اسپانیا هستیم و من نهایت تمرکزم را برروی عمکلرد تیممان قرار داده ام. در حال حاضر تنها چیزی که به آن فکر می کنم، نبرد برای موفقیت والنسیاست. ما می خواهیم این تیم را به جایگاهی برسانیم که مجوز حضور در رقابتهای فصل بعد لیگ قهرمانان را کسب کنیم. به علاوه پیوستن من به بارسلونا موضوعی است که به خود من بستگی ندارد.» این ستاره صحبتهایش را بدین ترتیب به پایان برد؛ چرا که تمایلی ندارد که در مورد شایعاتی که در مورد آینده اش مطرح می شود، صحبتی کند.

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد