PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : دايي و حرفهايش درباره ضعفهاي فني عابدزاده:دروازه‌بان ما نبايد از زاويه بسته سه گل بخورد

mahdi9067
5th January 2010, 02:02 PM
علي دايي در پايان اولين تمرين خود با پرسپوليس در ايران ه، توسط خبرنگاران محاصره شد. او چهره‌اي بسيار جذاب است كه از حالا تا پايان كار با قرمزها، صفحات اول روزنامه‌هاي ورزشي را به خود اختصاص خواهد داد، به‌خصوص كه مثل هميشه، ورود او بدون تنش و حاشيه نبوده است.
مهمترين سئوالي كه امروز از دايي پرسيده شد، درباره قطع همكاري او با احمدرضا عابدزاده و ناراحتي اين دروازه‌بان سابق تيم ملي بود كه اتفاقا سالها با دايي همبازي بوده است.
جالب اينكه سرمربي پرسپوليس، در جواب به خبرنگاران، از صراحت هميشگي‌اش استفاده كرد تا همه را متعجب كند. او با ذكر اين نكته كه احترام عابدزاده را نگه مي‌دارد به ضعف‌هاي فني وي در مربيگري اشاره كرد. بخوانيد و خودتان نتيجه بگيريد:
* عابدزاده بزرگ پرسپوليس است، اما من پس از شكست بايد جواب مردم و خبرنگاران را بدهم، به همين دليل تصميم گرفته‌ام تا اين اتفاق بيفتد. مي‌توانستم عابدزاده را در تيم نگه دارم اما مشكلات قبلي دروازه‌بان‌ها پابرجا بماند و تيم ضربه ببيند، دروازه‌بان ما نبايد از زاويه بسته سه گل بخورد. ما يحيوي را به كادر فني آورديم تا سطح كيفي دروازه‌بان‌ها را بالاتر ببريم. هرتيم آرزوي داشتن دروازه‌بانان ما را دارد و ما بايد باعث پيشرفت آنها بشويم..
* احترام عابدزاده را تا به حال نگه‌داشته‌ام، اما فوتبال همين است. يك نفر يك روز هست و روز ديگر ممكن است نباشد. ما صبر كرديم تمرينات تمام شود و جلوي چشم بازيكنان هم به او نگفتيم و بعد كه تمرين تمام شد همه رفتند، رسايي در اين باره با او صحبت كرد و از عابدزاده عذرخواهي كرد. با من هم اگر چنين رفتاري مي‌شد مشكلي نداشتم كما اينكه در گذشته هيچ كس با احترام و سپاس فراوان عذر دايي را نخواست..
*هيچ كس مثل من عابدزاده را دوست ندارد. من با عابدزاده زندگي كرده‌ام و كمال احترام را براي وي قائل هستم. او بزرگ پرسپوليس است، اما فوتبال در حال حاضر حرفه‌اي است. خيلي از بازيكنان از استقلال به پرسپوليس آمده‌اند يا برعكس. ما نبايد در اين‌باره جبهه‌گيري كنيم. كسي كه مي‌تواند در اين زمينه به من كمك كند از او استفاده خواهم كرد و يحيوي اين توانايي را دارد تا كيفيت دروازه‌بان‌هاي ما را تا چندين برابر بالا ببرد.
* احترام خاصي براي عابدزاده قائل هستم. پرسپوليس خانه عابدزاده است براي انتخاب يا عزل كسي در پرسپوليس به هيچ‌وجه تحت فشار نيستم. بعضي از بزرگان پرسپوليس عليه من مصاحبه مي‌كنند، اما من حرف زيادي ندارم و فقط مي‌خواهم به پرسپوليس خدمت كنم.
* در حال حاضر سه دروازه‌بان آماده داريم كه هر تيمي آرزو دارد آنها را در اختيار داشته باشد و من به اين دروازه‌بان‌ها افتخار مي‌كنم. تصميم‌گيري در مورد انتخاب نفر اول سخت است و اميدوارم انتخاب خوبي كنم.

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد