PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : محمد دادكان در نود(6): رييس كميته پيشكسوتان مي‌شوم

mahdi9067
5th January 2010, 11:52 AM
برنامه نود در يكي از آيتم‌ها كه به مصاحبه با كفاشيان پرداخت كه در بازگشت به استاديوم فردوسي‌پور به عملكرد فدراسيون دادكان اشاره كرد و پرسيد چرا به پرسپوليس و استقلال كمك كرديد. دادكان اعتقاد داشت تنها به اين دو باشگاه كمك نكرده است و ادامه داد:«آيا كسي آمد به من و همكاران يك خسته نباشيد بگويد؟» او چيني در ابروهايش انداخت و گفت:« آقاي فردوسي‌پور خود را بگذار جاي من. اگر 4 سال زحمت بكشي موهايت سفيد شود، 15 كيلو وزنت كم شود، خانواده‌ات زيرفشار باشند و در آلمان حكمت به عنوان نماينده ايران لغو شود، مي‌تواني ببخشي؟ 15 كيلو وزنم كم شد ولي بعضي‌ها مي‌آيند دور شكمشان را گنده مي‌كنند.»
در اين لحظه فردوسي‌پور خواست از دادكان سوالي بپرسد و مسير بحث را عوض كند كه دادكان با همان تحكم اجازه صحبت به مجري نود را نداد و گفت:«ما آمديم براي اين مملكت كار كنيم و امروز هم اگر بگويند مسئولیت بپذير، هيچ كاري نمي‌كنم و اگر دوست داريد مرا بگذاريد مسئول پيشكسوتان تا به اين‌ها برسم. جايگاهي كه در اين كشور تعريف نشده پيشكسوتان است. الان كسي دوست دارد به صحنه ورزش برگردم كه هر روز اعلام مي‌كنند كه به پرسپوليس يا فدراسيون مي‌آيد؟ من هيچ جا نمي‌روم و اگر بخواهم سمتي قبول كنم، به پيشكسوتان خدمت مي‌كنم.»
شايد اين حسن ختامي براي تمام ادعاهايي باشد كه در اين مدت در خصوص قبول مسئوليت محمد دادكان در رسانه‌ها وجود دارد. چرا كه گفته مي‌شود علي سعيدلو بزرگترين مخالفت حضور دادكان در فدراسيون فوتبال است چرا كه رابطه چندان خوبي با او در ساليانه گذشته نداشته است.

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد