PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : محمد دادكان در نود (4)؛ مي‌خواهند قطبي را بركنار كنند

mahdi9067
5th January 2010, 11:50 AM
بخش مهمي از صحبتهای محمد دادكان در برنامه نود به موضوع انتخاب مربيان بعد از وي اختصاص داشت. او گفت:«وقتي علي دايي را انتخاب كردند. دايي با من تماس گرفت و از من رخصت طلبيد. البته من كوچكتر از آن هستم كه علي بخواهد با من مشورت كند اما همان وقت به او گفتم علي جان تو طعمه‌اي»
او سپس با اشاره به اينكه دايي حرف او را گوش نكرد، اينطور ادامه داد كه به اين مربي سابق ملي گفته بود كه به حرف‌هايش خواهد رسيد:«وقتي ما به عربستان باختيم شب به دايي زنگ زدم و گفتم بركناريت قطعي شده كه او گفت چنين چيزي امكان ندارد. اما فردا صبح زنگ زد و گفت آقاي دادكان حق با شما بود در مورد قلعه‌نويي هم اين اتفاق افتاد وقتي او سرمربي تيم ملي شد با من تماس گرفت. اما من به او هم گفتم كه كسي پايش نمي‌ايستد و همينطور هم شد.»
وقتي به بحث به افشين قطبي رسيد دادكان در اين‌باره اينطور گفت:« قطبي را به خاطر توانايي‌هايش انتخاب نكرده‌اند او را به خاطر محبوبيتش سرمربي تيم ملي كرده‌اند تا شيره اين محبوبيت كشيده شود. حالا هم خودتان مي‌بينيد كه محبوبيتي ندارد و من خبر دارم كه قصد دارند ايشان را هم عوض كنند.»

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد