PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : دادكان در نود(2): مسئولان و كارشناسان حالا بيايند از مردم عذرخواهي كنند

mahdi9067
5th January 2010, 09:56 AM
محمد دادكان كه در اين برنامه، ميداني باز براي پاسخگويي و صحبت درباره ماجراهاي دوران خود در حوزه فدراسيون فوتبال داشت با انتقاد از صداوسيما در زمينه تحليل نتايج جام جهاني 2006 ، اينطور گفت:«ايشان در يك برنامه تلويزيوني حاضر شدند و گفتند اگر دادكان استعفا بدهد يك نيروي جوان‌تر را جانشين مي‌كنيم. ضمناً فوتبال ما پتانسيل اين را دارد که جزو 4 تيم برتر دنيا بشود، آن روز كه تيم ملي باخت همه تقصيرها به گردن دادكان و برانكو افتاد و ناكارشناسان در تلويزيون آمدند و از شرافت ملي گفتند؛ سوال من اين است كه حالا ما به بحرين و قطر و بقيه مي‌بازيم چرا هيچ كس در تلويزيون از مردم عذرخواهي نمي‌كند و درباره شرف ملي و لكه‌دار شدن آن چيزي نمي‌گويد.»
اشاره او به رويكرد يك طرفه صدا و سيما در طول مسابقات جام جهاني بود که گرچه با شكست ايران به پايان رسيد اما دادكان عقيده داشت نتايج معقول بوده است. او گفت:«ما نمي‌توانستيم پرتغال را ببريم. اين يك حقيقت است. وقتي من بين دو نيمه بازي ايران و پرتغال سمت رختكن خودمان مي‌رفتم ديدم كه پرتغالي‌ها در رختكن همه مشغول دو درجا هستند اما بازيكنان ما همه خوابيده و از خستگي نفس‌نفس مي‌زدند. اين تفاوت ما و آنها نشان مي‌داد.»

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد