PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : عشق میاد که وسیعت کنه ...عمیقت کنه ...نه حقیر

آبجی
5th January 2010, 08:51 AM
از من پرسیده " راسته آدمها عاشق میشن یا قصه توهمه ؟" آره عزیزم...عشق راسته...حتی اگر توهم هم باشه بدجور راسته
وقتی قلبت میزنه براش یا نفست بند میاد که اسمش یا شمارش میفته رو گوشی همراهت ؛ یعنی افتادی تو کوزه عشق
وقتی 25 ساعت از شبانه روز فکرشی ، یعنی آره!
وقتی آهنگهایی که قبلا مسخره میکردی ، دائم میذاری و میری تو فضا ،
وقتی عکسش را گذاشته ای پس زمینه کامپیوترت

وقتی عطرش را تو اتوبوس حس میکنی ، رنگت میپره و یه جایی تو عمق پوستت مور مور میشه
وقتی میبینی چند هفته است تمام کتاب شعرها را داری ورق میزنی - همون شعرایی که قبلا ها میگفتی واسه مفنگیاس- و هی بلاست عوض میکنی و پست جدید میذاری و هی صفحه یاهوش را میجویی که نکنه رفته با یکی دیگه و خون تو خونت نیست وقتی یه نفر غریبه براش کامنت بودار گذاشته؛ یعنی آره ! چاییدی عزیزم
اما یادت نره حر فهای این خواهر کوچکت را

عشق میاد تا بهت یه چیزی بده و بره
عشق میاد تا وسیعترت کنه...اگر حقیر شده ای ...یا اشکهای حقارت بار، تو خلوتت ریخته ای...یا خوابهای قشنگ دیگه نمیبینی ، بیدار شو

تو همان شاهزاده ای هستی که خواب دیده گدا شده ...کافیست بیدار شی ( اشو)

نفرت هم میاد تا بهت یه چیزی بگه
ما از چیزی خوشمون یا متنفر میشیم که معمولا درون خودمونه...این همان پیام پنهان بی خوابیهای شبانه توست عزیزم...

دلت شاد باشه...دستت پر @};-

ریپورتر
5th January 2010, 09:53 PM
سلام
به نظر من هم عشق خیلی خوبه وعاشق شدن یک نعمته فقط یک عیبی داره ادم رو از کار و زندگی میندازه

آبجی
5th January 2010, 10:11 PM
عاشق شدن یک نعمته فقط یک عیبی داره ادم رو از کار و زندگی میندازه

خب دیگه هر چیز خوبی یه ضرری هم داره {big green} اینم یکی از معایبش هست ولی فکر کنم عیب شیرین و خوبی باشه {tongue}

آبجی
6th January 2010, 01:14 AM
می توان در اشک یک چشم
می توان با یک ستاره
پا به پای باد و باران
با دلی از مهربانی
قصه تنهایی شب را سرود
قصه تنهایی آلاله ها
قصه مظلومی پروانه ها
قصه ای با رنگ و بویی آشنا
قصه ای پر درد اما بی صدا
قصه شمع و گل و پروانه را
می توان با قطره اشکی
زنده کرد
می توان در ساحل یک چشم تر
قصه عاشق شدن را جلوه کرد

http://www.forum.banowan.com/images/smilies/rose.gif

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد