PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بکام: کاش در یونایتد می ماندم

mahdi9067
3rd January 2010, 09:56 PM
دیوید بکام در صحبتهایی اعلام کرد که دوست داشته تا تمام عمر ورزشی اش را در منچستر یونایتد سپری کند. این ستاره انگلیسی یک دهه از فوتبالش را در اولدترافورد سپری کرد و پس از آن در سال 2003 روانه رئال مادرید شد.
او ماه آینده برای اولین بار در طول این مدت بار دیگر به اولدترافورد بازخواهد گشت ولی این بار با پیراهن میلان و رو در روی هم تیمی های سابقش قرار خواهد گرفت. بکام در گفت و گو با رادیو بی بی سی اعلام کرد که آرزو داشته که ای کاش هیچ وقت رختکن منچستر را ترک نمی کرده.
بکام در این رابطه گفت:«دوست داشتم که برای تمام عمر ورزشی ام در منچستر می مانم و به هیچ تیم دیگری نمی پیوستم.ولی این اتفاق نیفتاد. تنها بازیکنان خاصی هستند که می توانند سالهای سال در خدمت یک تیم باشند.رایان گیگز سالها در رختکن منچستر بوده و او بخشی از تاریخ باشگاه خواهد بود. او پسر منچستر است و خون این تیم در رگهایش جریان دارد. من افتخار می کنم که سالها در کنار بازیکنانی مثل رایان توپ زده ام و او را به عنوان یک دوست و یک فوتبالیست می شناسم. به نظر من رایان شایستگی تمام موفقیتهایی که در کارنامه اش ثبت شده و خواهد شدرا دارد.»
این ستاره باتجربه در ادامه با مقایسه سرالکس فرگوسن و فابیو کاپلو گفت:«کاپلو به ما آن چنان روحیه می دهد که شاید پیش از این چنین حسی را تجربه نکرده ایم. من واقعا برای این دو مربی احترام زیادی قائلم.سرالکس مرا بزرگ کرد و برایم مثل یک پدر بود.من احترام زیادی برای او و همچنین برای کاپلو قائلم.این دو مربی مربیانی هستند که تنها تیم را هدایت نمی کنند، بلکه شیفته و عاشق فوتبالند و به همین دلیل است که همیشه موفق هستند و هنوز به کار خود ادامه می دهند.البته اصلا احتمال نمی دهم که روزی مربی بشوم. این اصلا برایم شغل جذابی نیست. من دوست دارم مربی بچه ها باشم و این بزرگترین آرزوی من است. البته شاید در آینده نظرم عوض شد..نمی دانم.»

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد