PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : دست‌نشان: شجاعي معاون اجرايي باشگاه نساجي نيست

mamadi007
3rd January 2010, 06:41 PM
خبرگزاري فارس: سرمربي تيم فوتبال نساجي قائمشهر گفت: شخصي كه خود را معاون اجرايي باشگاه معرفي مي‌كند را نمي‌شناسم.
http://media.farsnews.com/Media/8701/Images/jpg/A0415/A0415750.jpg

نادر دست‌نشان در گفت‌وگو با باشگاه خبري فارس «توانا»، در خصوص بحث استعفاي خود اظهار داشت: همان‌طور كه گفتم استعفا نداده‌ام و به نشانه اعتراض به وضعيت موجود در قائمشهر و داوري در جمع خبرنگاران اعلام كناره‌گيري كردم.
وي ادامه داد: رئيس هيأت استان مازندران بايد رسيدگي بيشتري به اين شهر داشته باشد تا مشكلات آن را برطرف كند. هيأت مديره نيز پس از تشكيل جلسه با اين موضوع مخالفت كرد و من از امروز در تمرينات تيم حاضر خواهم شد.
دست‌نشان در مورد اينكه اميررضا شجاعي، معاون اجرايي باشگاه نساجي خبر از قبول استعفاي وي و مذاكره با چندين مربي ديگر داده است؛ خاطرنشان كرد: من شجاعي را نمي‌شناسم و در باشگاه سمتي ندارد. معاون اجرايي و قائم‌مقام باشگاه محمدحسن حيدرزاده است و پس از مهدي پرهام مالك باشگاه، وي در جريان امور است.
وي راجع به اينكه در سايت باشگاه، شجاعي معاون باشگاه معرفي شده است؛ عنوان كرد: پرهام تاجر است و فرد فوتبالي نيست و اقدامات اقتصادي انجام مي‌دهد. شايد شجاعي يكي از كارمندان پرهام باشد.
دست‌نشان درباره مذاكرات شجاعي با برخي مربيان يادآور شد: با اين حساب بايد گفت اين آقا يك دلال است نه معاون باشگاه. برخي اشخاص دوست دارند در يك شب شهرت پيدا كنند.
سرمربي تيم فوتبال نساجي افزود: هم‌اكنون من سر تمرينات تيم نساجي حاضر شده‌ام و در باشگاه با پرهام و حيدرزاده طرف هستم و شخص ديگري را نمي‌شناسم.
دست‌نشان در مورد اين مسئله كه برخي اشخاص در باشگاه جذب بازيكناني را به وي تحميل مي كنند، خاطرنشان كرد: اگر روزي اجازه دهم كه شخص ديگري بخواهد بازيكن جذب كند و براي تيم تصميم بگيرد در همان روز مربي‌گري را كنار مي گذارم. افراد به من بازيكنان را معرفي مي‌كنند و پس از تست گرفتن از آنها اگر مورد تأييد قرار گرفتند به تيم ملحق خواهند شد.

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد