PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ویدیچ: رونی مهمتر از رونالدوست

mahdi9067
3rd January 2010, 04:55 PM
نمانیا ویدیچ مدافع صربستانی منچستر یونایتد در صحبتهایی اعلام کرده که حفظ وین رونی در رختکن این تیم به مراتب مهمتر از حفظ کریستیانو رونالدو بوده.
ستاره پرتغالی تابستان امسال اولدترافورد را به مقصد سانتیاگو برنابئو ترک نمود و بسیاری معتقدند که همین موضوع علت اصلی 5 شکست منچستر در رقابتهای این فصل لیگ برتر بوده است. ولی ویدیچ نظر دیگری دارد.
این مدافع باتجربه به روزنامه ساندی پیپل گفت:«اگر قرار بود برای حفظ یک بازیکن در رختکن تیممان تلاش کنیم، آن بازیکن وین رونی بود و نه کریس رونالدو. من نمی خواهم با صحبتهایم از ارزش رونالدو بکاهم ولی وین رونی سرسخت بازیکنی است که رو در روی حریفان قرار می گیرد. رونی تمام مهارت و توانایی های رونالدو را دارد و علاوه بر آنها، قدرت و توان بالایی را نیز در خود می بیند.قطعا رونالدو نیز بازیکن بزرگی است ولی ما حتی در غیاب او نیز هنوز تیم بزرگ و قدرتمندی هستیم.»
این در حالی است که شایعات متعددی در مورد احتمال جدایی ویدیچ از اولدترافورد و پیوستنش به برنابئو به گوش می رسد ولی این بازیکن در ادامه صحبتهایش به این نکته اشاره کرده که از اینکه بازیکن منچستر یونایتد است احساس غرور می کند. ویدیچ ادامه داد:« حس شکست خوردن دقیقا مثل آن است که مشت محکمی به صورتت وارد شود. من شاید در دیدار قبلی تیممان مقابل فولام که با شکست0-3 منچستر همراه بود در زمین نبودم ولی هنوز درد آن شکست را حس می کنم.من بازیکن منچستر یونایتد هستم و به تیم کنونی ام افتخار می کنم.»
17:01:26

http://i.media.goal.com/g/62829_news.jpg

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد