PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوالات موبايل را اينجا بپرسيد.

صفحه ها : [1] 2

SOURCE MOBILE
7th September 2008, 05:36 AM
سوالات موبايل را اينجا بپرسيد ، در كوتاه ترين زمان به شما پاسخ را خواهم داد;)

AvAstiN
6th November 2008, 08:20 PM
گوشي من n81 8gb هستش.
چند تا مشكل دارم باهاش:
1-وقتي از طريق USBاز كامپيوتر توش آهنگ مي ريزم توي گالري نميره.ميره تو attachments.چي كار كنم كه بره تو گالري؟

2-وقتي در مكاني هستم كه اينترنت وايرلس ساپرت ميشه امكان دسترسي به هيچ سايتي رو ندارم. حتي گوگل.چرا؟

3-چه طوري مي تونم از طريق گوشبم چيزي دانلود كنم؟روي قبض موبايلم مياد؟

AvAstiN
11th November 2008, 07:53 PM
سوالات موبايل را اينجا بپرسيد ، در كوتاه ترين زمان به شما پاسخ را خواهم داد;)

عجب در كوتاهترين زمان پاسخ مي دين؟

من 2 هفته اس كه سوال پرسيدم ولي هيچ كس جوابمو نداده!!!!

شیمی
12th November 2008, 11:05 AM
سلام گوشی من 6300 هست ایا نرم افزار dicsheneri براش به بازار اومده یا نه ؟اگر هست اسم نرم افزارو لطفا" بگید.

SOURCE MOBILE
13th November 2008, 09:57 PM
سلام دوستان من چند روزي خط تلفنم قطع بود ببخشيد

SOURCE MOBILE
13th November 2008, 10:04 PM
فريبا خانوم با چه برنامه ي ريختي تو گوشي ؟
من پيشنهاد مي كنم با Pc suite انتقال بديد و مشكلتون حل مي شه
2- بايد تنظيمات كانكشن رو چك كني تا چند روزي ديگر آموزشش رو مي زارم واسط
3- خيلي راحته اول ميري تو سايت www.mobile9.com بعد برنامه يا هر چيزي كه مي خواهي
رووش كليك كن بعد يه شماره داره به اسمه wap id اون رو كپي كن و در تكست باكس اي آدرس :www.wap.mobile9.com پيست paste كن بعد دكمه get file رو بزن - پولشم روفيش مياد و كيلو بايتي حساب مي كنن .

SOURCE MOBILE
13th November 2008, 10:06 PM
سلام گوشی من 6300 هست ایا نرم افزار dicsheneri براش به بازار اومده یا نه ؟اگر هست اسم نرم افزارو لطفا" بگید.

دوست عزيز خيلي وقته اومده ///// اسمش pmd اگه وقت كردم ميزارم تو سايت

aghma
22nd May 2009, 07:56 PM
سلام{thumbs down}
من يك گوشي 6210 navigator دارم كه برنامه Garmingps را روي آن نصب ميكنم،بدرستي نصب ميكند ولي هر چه ميروم برنامه نصب شده را باز كنم ، به هيچ وجه باز نميكند(يعني اصلا هيچ عكس العملي نشان نمي دهد).<برنامه ساين هم شده>لطفا مرا راهنمايي كنيد.!!!!!:-o

m_reza_2110
26th June 2009, 04:20 AM
سلام

برادران يك سوال :

همه قطعات مربوط به شارژ سالم مي باشد ولي شارژ انجام نميگيرد !؟

ممنون ميشم راهنمايي كنيد ... @};-

SOURCE MOBILE
1st July 2009, 06:47 PM
سلام{thumbs down}
من يك گوشي 6210 navigator دارم كه برنامه garmingps را روي آن نصب ميكنم،بدرستي نصب ميكند ولي هر چه ميروم برنامه نصب شده را باز كنم ، به هيچ وجه باز نميكند(يعني اصلا هيچ عكس العملي نشان نمي دهد).<برنامه ساين هم شده>لطفا مرا راهنمايي كنيد.!!!!!:-o

مشكل از نرم افزاره كه نصب كرديد . به گوشي هيچ ارتباطي نداره .

SOURCE MOBILE
1st July 2009, 06:50 PM
سلام

برادران يك سوال :

همه قطعات مربوط به شارژ سالم مي باشد ولي شارژ انجام نميگيرد !؟

ممنون ميشم راهنمايي كنيد ... @};-
قطعات خود گوشي سالمه يا شارژ ؟

hossien
12th October 2009, 02:14 PM
سلام
لطفا انواع مدل های گوشی هایی که جی پی اس دارن را معرفی کنید.

sevun
24th October 2009, 10:31 AM
سلام . دو تا سوال گوشی lg
1- با وصل کرد گوشی از راه (یو اس بی) به کام پیوتر ویروسی, گوشی ویروسی می شه؟
2- با دستگاه بلوتوث کامپیوتر هم ویروس به گوشی منتقل می شه ؟

rreezzaa15
12th March 2010, 07:33 PM
با سلام
من روی گوشی 5800 ام یه نرمافزار Adobe reader نصب کردم که تریال یود و تا 1 ماه مهلت استفاده داشت. بعد از تموم شدن 1 ماه اون نرمافزار رو Remove کردم و بعد از یه مدت که نصب کردم دوباره پیغام میده که 30روز شما تموم شده. چیکارکنم که دوباره بتونم ازش استفاده کنم.با توجه به اینکه گوشی رو 2 ماهیه که خریدم و اطلاعات زیادی دربارش ندارم لطفا دقیق زاهنمایی کنید

Asghar2000
12th March 2010, 08:46 PM
با سلام
من روی گوشی 5800 ام یه نرمافزار Adobe reader نصب کردم که تریال یود و تا 1 ماه مهلت استفاده داشت. بعد از تموم شدن 1 ماه اون نرمافزار رو Remove کردم و بعد از یه مدت که نصب کردم دوباره پیغام میده که 30روز شما تموم شده. چیکارکنم که دوباره بتونم ازش استفاده کنم.با توجه به اینکه گوشی رو 2 ماهیه که خریدم و اطلاعات زیادی دربارش ندارم لطفا دقیق زاهنمایی کنید

سلام دوست عزیز
برات یه Adobe Reader گذاشتم که تریال نیست دانلود کن، و بعد نصبش کن و حالشو ببر{big green}

دانلود (http://njavan.com/forum/redirector.php?url=http%3A%2F%2Fuc-njavan.ir%2Fuploder%2Ffiles%2Fy88%2F10-11-12%2FNokia_N80_AdobeReader.rar)

mohsen_hulk2010
13th March 2010, 09:47 AM
من وقتی می خواهم کلیپ هایی که از بلوتوث سیو شده را به گالری (memory carD) منتفل کنم با پیام

(not available for read_only memory card) روبه رو می شوم.طفا مرا راهنمايي كنيد.!!!!!

Asghar2000
13th March 2010, 10:28 AM
من وقتی می خواهم کلیپ هایی که از بلوتوث سیو شده را به گالری (memory carD) منتفل کنم با پیام

(not available for read_only memory card) روبه رو می شوم.طفا مرا راهنمايي كنيد.!!!!!

not available for read_only memory card
احتمالا کارت حافظه شما Read only شده، یعنی فقط خواندنی، که هیچ تغییری نمی شه روش انجام داد.
بهتر کارت حافظه رو با یک ریدر به کامپیوتر وصل کنید و بر روی آن راست کلیک کرده و به Properties بروید، و بعد به قسمت Tools بروید و سپس Check now رو بزنید و بعدش هم Start.

اگه باز هم نتونستید سیو کنید. در صورت امکان کارت حافظه رو Format کنید.;)

شادونه
10th May 2010, 08:58 AM
سلام خسته نباشید لطفا یک راه حل برای برگرداندن اس ام اس های پاک شده گوشی نوکیا 6600 ارائه بدین{happy}

madarshab
12th May 2010, 10:53 PM
سلام . دو تا سوال گوشی lg
1- با وصل کرد گوشی از راه (یو اس بی) به کام پیوتر ویروسی, گوشی ویروسی می شه؟
2- با دستگاه بلوتوث کامپیوتر هم ویروس به گوشی منتقل می شه ؟

درباره سوال اول چون با اینگونه گوشی کار نکردم نمیدونم ولی در بیشتر موارد اره ویروسی میشه
سوال دوم هم من تاحالا ندیدم که بوسیله بلوتوث ویروسی بشه بیشتر توسط رم ریدره که ویروسی میشه و کابل

madarshab
12th May 2010, 10:54 PM
سلام خسته نباشید لطفا یک راه حل برای برگرداندن اس ام اس های پاک شده گوشی نوکیا 6600 ارائه بدین{happy}

اگه اس ام اسها توی گوشی باشه خیر نمیشه
ولی اگه داخل رم گوشی ذخیره کرده باشین امکان برگشتش هست:)>-

madarshab
12th May 2010, 10:56 PM
من وقتی می خواهم کلیپ هایی که از بلوتوث سیو شده را به گالری (memory card) منتفل کنم با پیام

اگه میشه مدل گوشی خودتون رو بگین و پسوند فایلی رو که میخواهید ذخیره کنین

madarshab
12th May 2010, 11:01 PM
کم کم داشت سوال خودم یادم میرفت
من یه گوشی دارم به نام نوکیا1200;;)
اما یه ایرادی داره اون هم اینکه پیام نمیفرسته
با گوشی ایرانسل میفرسته اما با خط همراه اول نمیفرسته
اگه بخواهم یه پیام بفرستم باهاش باید اول تنظیمات کارخانه روبزنم بعد که ریست شد میتونه یه پیام بفرسته حالا میگین من چیکار کنم
ایراد از تنظیمات صندوق ارسال هم نی

یبلف
16th May 2010, 10:08 AM
سلام من 5800 دارم وقتی دو یا سه بار فیلم میبینم صفحه اش سیاه میشه وبعد که خاموش و روشن میکنم درست میشه چیکار کنم

A.L.I
16th May 2010, 11:16 AM
من گوشي سوني کا800 دارم باتريش هي يک روز نميشه تموم ميشه. تمام آيتمهاي احتمالي که باعث مصرف بيشتر باتري ميشه رو ديزيبل کردم باز بايد شارژ کنم !
البته شنيدم 2 جور باتري واسش هستش يکي معمولي که 3500 تومنه يکي هم اورژينال که 13000 تومنه
منم معموليشو گرفتم هم گوشي هم باتري چينيه
سوال بعديم اينه که کيفيت صدايش هم اصلا خوب نيست يکي که زنگ ميزنه يا من زنگ ميزنم صدا گاهي قطع ميشه يا خيلي کم ميشه
سيم کارتم هم ايرانسله

چکار کنم ؟! عيب از گوشيه يا از سيم کارت ؟ :-/

madarshab
16th May 2010, 01:07 PM
سلام من 5800 دارم وقتی دو یا سه بار فیلم میبینم صفحه اش سیاه میشه وبعد که خاموش و روشن میکنم درست میشه چیکار کنم

ایراد به احتمال زیاد از مموری کارته
دوباره یه قالب بندیش بکنید درست میشه

madarshab
16th May 2010, 01:11 PM
من گوشي سوني کا800 دارم باتريش هي يک روز نميشه تموم ميشه. تمام آيتمهاي احتمالي که باعث مصرف بيشتر باتري ميشه رو ديزيبل کردم باز بايد شارژ کنم !
البته شنيدم 2 جور باتري واسش هستش يکي معمولي که 3500 تومنه يکي هم اورژينال که 13000 تومنه
منم معموليشو گرفتم هم گوشي هم باتري چينيه
سوال بعديم اينه که کيفيت صدايش هم اصلا خوب نيست يکي که زنگ ميزنه يا من زنگ ميزنم صدا گاهي قطع ميشه يا خيلي کم ميشه
سيم کارتم هم ايرانسله

چکار کنم ؟! عيب از گوشيه يا از سيم کارت ؟ :-/

ایراد از گوشی
برای صدا با باکس یه بار دیگه فلش بزنین و فایلهای افزایش صدا رو بهش اضافه کنید که درست بشه
برای باطری هم به احتمال زیاد ایراد از باطریه که با گرفتن یه باطری دیگه متوجه میشین
اگر هم قبلا گوشی اب خورده شاید ایراد از اتصالی هایی که بعد از اب خوردگی بوجود میاد
این ایراد ها به زودی خودشون رو نشون نمیدن

A.L.I
16th May 2010, 03:48 PM
ایراد از گوشی
برای صدا با باکس یه بار دیگه فلش بزنین و فایلهای افزایش صدا رو بهش اضافه کنید که درست بشه
برای باطری هم به احتمال زیاد ایراد از باطریه که با گرفتن یه باطری دیگه متوجه میشین
اگر هم قبلا گوشی اب خورده شاید ایراد از اتصالی هایی که بعد از اب خوردگی بوجود میاد
این ایراد ها به زودی خودشون رو نشون نمیدن

مرسی
ولی خط اولش رو نفهمیدم ! {big green} یعنی چی باکس و فلش زدن ؟!
باتری هم عوض کردم ولی از نوع معمولی رو خریدم نه اورژینال. گفتم شاید باتری معمولی دیگه بخرم مشکلم حل بشه
قبلاً آب نخورده ولی زمین خورده ! البته قبلش هم صدا کیفیت نداشت

madarshab
16th May 2010, 11:12 PM
مرسی
ولی خط اولش رو نفهمیدم ! {big green} یعنی چی باکس و فلش زدن ؟!
باتری هم عوض کردم ولی از نوع معمولی رو خریدم نه اورژینال. گفتم شاید باتری معمولی دیگه بخرم مشکلم حل بشه
قبلاً آب نخورده ولی زمین خورده ! البته قبلش هم صدا کیفیت نداشت

باکس یه دستگاهی است که گوشی رو فلش میکنه که بیشتر موبایل فروشی ها دارن اگه خودت نداری یکی ازشون بگیر;;)
وقتی که این دستگاه رو به سیستم متصل کنی قسمت ساپورت دستگاه یه سایتی هست که میزنی بعد برو قسمت گوشی خودت و جدید ترین ورژن برای گوشی خودت رو بگیر به همراه صداش و میتونی روی گوشی خودت بذاری (نصب کنی)
ببین اگه دوستانت مثل گوشی خودت دارن یه روز باطریشون رو قرض بگیر تست بزن اگه جواب داد بهتره باطری اورژینال رو بگیری
یه راه دیگه هم داری اینکه بازر زنگ گوشی تو عوض کنی که دردسر داره برات
یادم نیست دقیق اما کدهایی بود که میزدی کیفیت صدای گوشی رو بالا میاورد بهتره از اون کدها هم استفاده کنی تا کیفیتش رو بیاری بالا این کدها مخصوصا برای گوشی های سامسونگ خیلی خوب عمل میکرد

SOURCE MOBILE
19th May 2010, 08:58 AM
دوست عزیز اطلاعات کامل و درست بدید .
اولا باکس اونقدر ارزون نیست که هرکی بخره تو خونش بذاره
دوما سونی اریکسون یه راهی داره بدون استفاده از باکس مشکلت حل میشه
تا حلا چند ساله که تو کار گوشیم چنین چیزی نشنیدم که کد بزنی کیفیت صدا رو بالا ببری
چون هرگوشی درایور مخصوص خودش رو داره
و اما علی جان شما می تونید درایور گوشی تو عوض کنی و این میتونه صدای گوشی تو تا حدی محدود
افزایش بده
ولی قبل از این این گد رو بزن بلندگوتو تست کن * چپ * چپ چپ * راست *
خیلی جالبه دیگه مدیر بازنشسته هم نیستیم هیف این همه زحمتی که کشیدم برای این سایت

SOURCE MOBILE
19th May 2010, 09:03 AM
می خواستم این آموزش رو بدم اما دیگه این کارو نمی کنم چون یه کاربر عادیم نیازی نیست
چیزی که خودم با پول یاد گرفتم رایگان تو اینجا بذارم .
اگه دوست داشتی می تونی برای آموزش به این لینک مراجعه کنی و در خواست کنی اونجا برات می ذارم
http://apcenter.ir/forums/

A.L.I
19th May 2010, 10:45 AM
تا حلا چند ساله که تو کار گوشیم چنین چیزی نشنیدم که کد بزنی کیفیت صدا رو بالا ببری
و اما علی جان شما می تونید درایور گوشی تو عوض کنی و این میتونه صدای گوشی تو تا حدی محدود
افزایش بده
خیلی جالبه دیگه مدیر بازنشسته هم نیستیم هیف این همه زحمتی که کشیدم برای این سایت

مرسي دوست من اما اين کدي که گفتيد رو وقتي وارد ميکنم 4 تا * مياره که Call رو ميزنم صداي پيامگير مخابراتيه
حالا اگه شکل ديگه اي بوده که من نميدونم
من کلاً گوشي رو 2 بار آپديت کردم. از طريق خود سايت سوني اريکسون که حدود 2 ساعت هم طول کشيد ! ( تازه با اينترنت ADSL ) آخرين آپديت هم اواسط پارسال بود.
يکي از آشناهام گوشي K770 داره ( 770 نه 750 ) عين گوشي K800 هستش فقط نازکتره و باتريش هم خيلي بادوام. يعني کلي فيلم ميبينه و ويبره هم فعاله و نور صفحه نمايش هم بالاست کلي هم تلفن ميزنه بازم مثل من يک روزه باتريش خالي نميشه. 3 روز طول ميکشه تا تموم بشه.
حالا من واقعاً موندم برم گوشي رو کلاً‌ عوض کنم با يک مدل ديگه يا نه
مساله کيفيت صدا هم موقع تماس تلفني برام مهمه دائماً‌ قطع و وصل ميشه اينم نميدونم از گوشيه يا از سيم کارت ايرانسل...

*مینا*
19th May 2010, 11:19 AM

خوش حالیم از بازگشت مجددتون @};-{tongue}
شما که مدیر باز نشته هستید الان

http://www.njavan.com/forum/images/onvan/020.gif

این آرم جدید مدیران بازنشسته سایته ، چارغش خاموشه به امید روزی که برگردند و چراغشو روشن کنند @};-

SOURCE MOBILE
19th May 2010, 07:47 PM
خوب دوست عزیز اولا من همه مدل های موبایل رو میشناسم تا بگی K من می گم K770 {big green}
دوماً باتری گوشیتون دیگه مشکل داره اگه هم چند باتری خریدید بازم انیجوری کرده پس خیره گوشی تو ببخش
چون مشکل شارژ داره و باتری رو خیلی زود خراب میکنه که این مشکل یا مربوط به گوشیه یا مربوط به شارژرت
سوماً واسه قطع و وصلی صدا با یه سیم کارت همراه امتحانش کن (ولی خودم معتقدم ربطی به سیم کارت نداره ) شما می تونید هنگام مکالمه کمی بالای دوربین رو فشار بدید ببینید تاثیری داره یا نه چون برد آنتن sonyericsson ها اونجاست
خب اینم آخرین به نظر من گوشی تو عوض کن (چون اصولا از سونی اریکسون خیری ندیدم من همه این مدل ها رو داشتم شخصا K750 , k800 , k610, p990 )
اگه قسط خرید داشتید خبرم کنید . و سقف هزینتون رو مشخص کنید . قربانت علی جان خودت دیگه میشناسی {big green}

madarshab
20th May 2010, 07:40 AM
افزایش بده

سلام دوست گرامی
اول از همه منظورتون رو از اطلاعات متوجه نشدم
دوم اینکه شما اگه تاپیکی میزنین جواب دوستان رو بدین به اخرین پستی که توی این تاپیک دادین قبل از این یکی دو روز مراجعه کنید مال سال 2009 است
من هم اول کار گفتم که چیزی نمیدونم و در حد راهنمایی به دوستان میگم من به خاطر یه سوال اومدم توی این تاپیک که هنوز جوابش رو نگرفتم
به پست من اگه دقت کنید نوشتم که کد رو روی گوشی سامسونگ زدم اجرا شد الان هم میگم اجرا شده بهتره یه سرچ توی گوگل بزنید تا کدها مربوطه رو بگیرین
برای باکس شما میگین قیمتش بالاست خب بدون باکس هم میشه این کار رو کرد باز هم یه سرچ بزنین توی گوگل است
نمونه اش این لینک رو من الان دیدم
http://blog4you.parsiblog.com/-346496.htm
از این نمونه لینک ها زیاده
و علی اقا بهتره بازر زنگ رو تعویض کنن شاید ایراد از اون باشه فکر کنم 1500تومان قیمتش باشه
من هم گفتم نمیگم چیزی یاد دارم چون دو سال پیش تعمیرات موبایل داشتم و الان دوساله که از گوشی متنفرم گوشی خودم 1200و دست به گوشی های دیگه نمیزنم اون هم چون مجبورم و وسیله کارم است وگرنه همین رو دستم نمیگرفتم
اگه تونستی جواب اون سوال من رو هم بدین ممنون میشم

SOURCE MOBILE
20th May 2010, 11:14 AM
کم کم داشت سوال خودم یادم میرفت
من یه گوشی دارم به نام نوکیا1200;;)
اما یه ایرادی داره اون هم اینکه پیام نمیفرسته
با گوشی ایرانسل میفرسته اما با خط همراه اول نمیفرسته
اگه بخواهم یه پیام بفرستم باهاش باید اول تنظیمات کارخانه روبزنم بعد که ریست شد میتونه یه پیام بفرسته حالا میگین من چیکار کنم
ایراد از تنظیمات صندوق ارسال هم نی

تنها کاری که شما بیاد بکنید دو تا مرکز پیام براش تعریف کنید .
یکی ایرانسل یکی همراه اول بعد خوش سویچ میکنه

اینم بد نیست بدونی که وفتی گوشی رو ریست میکنی همون کارو میکنه
که مرکز پیام قبلی پاک میشه و گوشی از سیم کارتی که داخلشه در خواست مرکز
جدید می کنه و اون مرکز جدید با شماره مرکز پیام همراه اول ایجاد میشه

madarshab
20th May 2010, 11:55 AM
تنها کاری که شما بیاد بکنید دو تا مرکز پیام براش تعریف کنید .
یکی ایرانسل یکی همراه اول بعد خوش سویچ میکنه

اینم بد نیست بدونی که وفتی گوشی رو ریست میکنی همون کارو میکنه
که مرکز پیام قبلی پاک میشه و گوشی از سیم کارتی که داخلشه در خواست مرکز
جدید می کنه و اون مرکز جدید با شماره مرکز پیام همراه اول ایجاد میشه

من الان گوشی رو ریست میکنم پیام رو میفرسته یکی الی دو تا بعدش دیگه نمیفرسته
یعنی نشون میده که پیام ارسال شد اما به دست گیرنده نمیرسه
فقط میزنه پیام ارسال شد
شماره مرکز پیام رو هم درست میکنم اما پیام به مقصد نمیرسه

SOURCE MOBILE
21st May 2010, 01:34 PM
شماره مرکز پیام mci رو انیجا بنویس برام با شما ره سریالت

madarshab
22nd May 2010, 12:29 PM
شماره مرکز پیام mci رو انیجا بنویس برام با شما ره سریالت

مرکز پیام 9891100500+

شماره سریال گوشی 356982018893916

مینویسه پیام ارسال شد اما پیام به گیرنده نمیرسه:-??

SOURCE MOBILE
22nd May 2010, 12:33 PM
شماره مرکز رو به این تغییر بده و یه sms برام بفرست . اگه درست نشد اون راه حل دیگه کمی وقت میبره 9891100501+ اینم شمارم 09363382900

SOURCE MOBILE
22nd May 2010, 12:39 PM
لطفا از شماره سوء استفاده نکنید ، فقط جنبه ی رفع مشکل دارد . با تشکر{big hug}

madarshab
22nd May 2010, 01:00 PM
شماره مرکز رو به این تغییر بده و یه sms برام بفرست . اگه درست نشد اون راه حل دیگه کمی وقت میبره 9891100501+ اینم شمارم 09363382900
.

دوباره یه ریست زدم تست کردم
برات یه sms فرستادم اگه اومده باشه حالا تا یکی دو روزه دیگه خودش رو نشون میده اگه درست شده باشه که خیلی ممنون

SOURCE MOBILE
22nd May 2010, 01:01 PM
آقا ما هم مخلصتیم .
حالا ایمان پیدا کردی به کار ما ؟
خوب شد ؛ مشکل شما هم حل شد .

madarshab
22nd May 2010, 01:07 PM
آقا ما هم مخلصتیم .
حالا ایمان پیدا کردی به کار ما ؟
خوب شد ؛ مشکل شما هم حل شد .

:-??
ما که گفتیم از اول به خاطر سوال اومدیم توی این تاپیک
ولی من این شماره رو نمیدونستم دستت در نکنه
اما باید صبر کنیم ببینیم درسته میشه یا نه شاید تا فردا دوباره خراب بشه {big green}
همین که شماره رو دادی یه تجربه بود برامون و این برای من ارزش داره
راستی شماره ات سیو شد برای اینده :)>-

SOURCE MOBILE
22nd May 2010, 01:08 PM
بازم مشکلی بود منتظرم . جواب نهایی رو بده بهم

madarshab
22nd May 2010, 01:10 PM
بازم مشکلی بود منتظرم . جواب نهایی رو بده بهم

باشه
حالا یه سوال دیگه :-/
گوشی نوکیا 7610
وقتی که باهاش صحبت میکنم هر چند ثانیه یه بوق میزنه ایراد از چیه :-?

SOURCE MOBILE
23rd May 2010, 06:47 PM
اگه با هرکی حرف می زنی اینجوریه برنامه Recorder رو موبایلت نصبه
اما اگه با یه نفر خاص خرف می زنی این جوری میکنه طرف recorder داره

madarshab
23rd May 2010, 07:04 PM
اگه با هرکی حرف می زنی اینجوریه برنامه recorder رو موبایلت نصبه
اما اگه با یه نفر خاص خرف می زنی این جوری میکنه طرف recorder داره

با هرکسی که صحبت میکنه اینجوریه
مستر ریسرت هم زدیم اما نشد
هیچگونه نرم افزاری روش نصب نکرده

SOURCE MOBILE
23rd May 2010, 07:11 PM
شاید ماله سیم کارت باشه ؟ باا یه گوشی دیگه تست کردی ؟

madarshab
23rd May 2010, 07:20 PM
شاید ماله سیم کارت باشه ؟ باا یه گوشی دیگه تست کردی ؟

تستش میکنم خبرش رو میگم

ghasemian
4th August 2010, 06:34 PM
سلام
گوشی من n78 هست. توش بیش از 5000 sms دارم.
1. چطور میتونم پیام ها رو خارج از گوشی ذخیره کنم یا حتی بخونم؟
2. چطور می تونم پیام ها رو به یه گوشی دیگه منتقل کنم؟
فقط نگید باید بشینم دونه دونه تبدیل به note کنم و بلوتوث کنم.

ghasemian
4th August 2010, 06:52 PM
سلام
من توی گوشیم (n78) بیش از 5000 پیام دارم.
چطور می تونم اونا رو توی کامپیوتر بریزم یا بخونم؟
چطور می تونم اونارو به گوشی دیگه انتقال بدم؟

SaNbOy
5th August 2010, 10:09 PM
برنامه ی نوکیا پی سی سویت رو نصب کن از اون طریق میتونید شما به کامپیوتر وصل بشد و تمامه پیام ها رو انتقال بدید مشکلی داشتید بپرسید

soheillevian1366
18th August 2010, 06:04 PM
سلام
من مي خوام يه گوشي در حدود 250 تا 300 بخرم
حتما تاچ باشه...سرعتش هم خوب باشه با برنامه ها
و بازي ها هم مشكل نداشته باشه . به نظر شما چه گوشي بگيرم
خودم xperia x10 mini را مي خواستم ولي انگار مشكل صفحه نمايش داره
كه رنگ بنديش كمه و اينكه بلوتوثش هم كار نمي كنه؟؟؟درسته؟؟؟؟يك جا نوشته
بود كه با اپديت كردن درست ميشه؟؟؟؟الان ميشه اپديت كرد يا هنوز نيامده؟؟؟؟
بعد اس ام اس زدن باهاش اسونه يا به خاطر صفحه كوچيكش سخته؟؟؟؟

يكي هم x6 8GB مد نظرم هست....؟؟؟به نظر شما كدام بهتره ؟؟؟؟؟
قيمت X6 را هم نمي دانم اصلا 8GB هست يا فقط 16GB تو ايران هست
مرسي
يه كم عجله دارم تو هفته ديگه مي خوام گوشي بگيرم[tafakor]

بانوثریا
18th August 2010, 07:01 PM
کیفیت گوشی هایی که ایران ساخته همونی که 2 تا سیم کارت میخوره چه جوریه؟؟؟ 1 سال هم گارانتی داره

RezaOnlinE
19th August 2010, 06:17 AM
کیفیت گوشی هایی که ایران ساخته همونی که 2 تا سیم کارت میخوره چه جوریه؟؟؟ 1 سال هم گارانتی داره

مشخصات عمومی جی ال ایکس 2780

2G NetworkGSM 850 / 1800 / 1900
تاریخ معرفی2010, فوریه
وضعیتموجود در بازار

اندازه جی ال ایکس 2780

ابعاد140x45x15 میلیمتر
وزن70 g

صفحه نمایش جی ال ایکس 2780

نوعTFT, با ‬256 هزار رنگ
اندازه1.8 اینچ

زنگ جی ال ایکس 2780

انواع زنگپلی فونیک, MP3 زنگ
اسپیکرhttp://www.mobile.ir/Static/icons/feature.Yes2.gif

حافظه جی ال ایکس 2780

دفتر تلفن300 مورد, حافظه تصویری و ویدیویی
حافظه تماس ها50 تماس دریافتی, 50 گرفته شده و 50 ناموفق
داخل دستگاه1 MB
کارت حافظهتا 4 گیگابایت

امکانات ارتباطی جی ال ایکس 2780

GPRShttp://www.mobile.ir/Static/icons/feature.Yes2.gif
EDGEhttp://www.mobile.ir/Static/icons/feature.No2.gif
3Ghttp://www.mobile.ir/Static/icons/feature.No2.gif
شبکه بی سیمhttp://www.mobile.ir/Static/icons/feature.No2.gif
بلوتوثدارد, v2.0
مادون قرمزhttp://www.mobile.ir/Static/icons/feature.No2.gif
USBhttp://www.mobile.ir/Static/icons/feature.Yes2.gif

دوربین جی ال ایکس 2780

اصلی1.3 مگاپیکسل
فیلم برداریhttp://www.mobile.ir/Static/icons/feature.Yes2.gif
ثانویهhttp://www.mobile.ir/Static/icons/feature.No2.gif

دیگر امکانات جی ال ایکس 2780

رادیورادیو FM
رنگ بندیمشكی, آبی
زبانهاانگلیسی, فارسی, عربی
موقعیت یاب (GPS)http://www.mobile.ir/Static/icons/feature.No2.gif
جاواhttp://www.mobile.ir/Static/icons/feature.No2.gif
- Dual SIM
- MP3/3GP/AVI player
- FTP
- قابلیت تغییر صدا، ضبط مکالمه

باطری جی ال ایکس 2780

800 mAh
زمان آماده باشتا 72 ساعت
زمان صحبتتا 5 ساعت

http://www.mobile.ir/phones/photo.aspx?id=36003&pname=2780.jpg&size=0

RezaOnlinE
19th August 2010, 06:19 AM

به جز این برند 8 برند دیگه هم هست .
اگه مایل هستی بگو که بزارم برات[golrooz]

بانوثریا
19th August 2010, 02:03 PM
ای خدا خیرت بده اسمشو فراموش کرده بودم
کلا میخواستم بدونم زود خراب نمیشه
8 تای دیگه رو هم لطف کن بزار

RezaOnlinE
20th August 2010, 12:48 AM
ای خدا خیرت بده اسمشو فراموش کرده بودم
کلا میخواستم بدونم زود خراب نمیشه
8 تای دیگه رو هم لطف کن بزار

بررسی تخصصی گوشی های ایرانی جی ال ایکس

http://njavan.com/forum/showthread.php?p=163706&posted=1#post163706

javan0012
2nd September 2010, 06:11 PM
با سلا م من ازاینترنت موبایل استفاده میکنم وبرای اینکه باتری موبایلم شارژ باشد دایم در حال شارژ است ایا اینکار به باتری ضرر می رساند به گوشی چطور گوشیم نوکیا 6120 است

RezaOnlinE
3rd September 2010, 12:54 AM
با سلا م من ازاینترنت موبایل استفاده میکنم وبرای اینکه باتری موبایلم شارژ باشد دایم در حال شارژ است ایا اینکار به باتری ضرر می رساند به گوشی چطور گوشیم نوکیا 6120 است

سلام . من تجربه خودمو برات میگم .
گوشی من سونی اریکسون k800 هستش . الان 4 ساله دارمش . همون باتری اصلی خودشه ماشالله آخ نگفته
همیشه هم تو شارژه . خیچیش نمیشه . هر کی هم میگه خراب میشه حتما باتریه خراب بوده که در این صورت چه شارژ باشه چه نباشه بالاخره خراب میشه .

باتری خوب لیتیومی بنداز روش 24 ساعته بزارش تو شارژ.هیچیش نمیشه

کاوه
3rd September 2010, 11:03 AM
سلام . من چطور میتونم wallpaper ها رو تو گوشیم به صورت تمام صفحه برای تصویر پس زمینه داشته باشم ؟
البته یه برنامه میشناختم که لازم بود برای اجراش گوشی رو هک و ساین کنی !
شما برنامه ی راحت تری سراغ دارین ؟
گوشیمم n96
ممنون
[golrooz]

7raha7
13th September 2010, 07:41 AM
سلام. میگم تا حالا دیدین که بعضی از مدلای گوشی سونی اریکسون اینجورین:w580iدقت کردین که یه iدارن. میخواستم بدونم این iچیه. چون رفتم یه مدل بالاترشو گرفتم که اینه w595( اما فعلا راضی نیستم. این مدل I نداره. میخوام بدونم فرقشون چیه؟؟؟ ممنون

javan0012
18th September 2010, 08:16 PM
با سلام من از اینترنت ایرانسل استفاده میکنم با کامپیوتر با موبایل k310سونی اریکسون وقتی به اینترنت متصل می شوم سرعت دانلود ش 8 است وخیلی کم است وزیاد نمی شود ولی با موبایل نوکیا 6120 در همان زمان به اینترنت وصل می شوم سرعت دانلود 22 است علت چیست ایا راهی هست که سرعت دانلود k310هم عین موبایل نوکیا 22 شود

سوال بعدی من از اینترنت جی پی ارس ایرانسل استفاده میکنم باکامپیوتر وبه وسیله بلوتوث روزی 10ساعت ایا روشن بودن بلوتوث به مدت زیاد باعث خراب شدن بلوتوث نمی شود واگر برای مدت طولانی استفاده کنم چطور با تشکر

داداشی
18th September 2010, 08:44 PM
سلام. میگم تا حالا دیدین که بعضی از مدلای گوشی سونی اریکسون اینجورین:w580iدقت کردین که یه iدارن. میخواستم بدونم این iچیه. چون رفتم یه مدل بالاترشو گرفتم که اینه w595( اما فعلا راضی نیستم. این مدل I نداره. میخوام بدونم فرقشون چیه؟؟؟ ممنون

اين i يه پسوند. فقط فرقش اينه كه اين i اينو نشون ميده كه يه سري options يا امكانات بيشتري داره نسبت به همون مدل ولي بدون i
اميدوارم منظورم رو تونسته باشم برسونم[golrooz]

داداشی
18th September 2010, 08:47 PM
با سلام من از اینترنت ایرانسل استفاده میکنم با کامپیوتر با موبایل k310سونی اریکسون وقتی به اینترنت متصل می شوم سرعت دانلود ش 8 است وخیلی کم است وزیاد نمی شود ولی با موبایل نوکیا 6120 در همان زمان به اینترنت وصل می شوم سرعت دانلود 22 است علت چیست ایا راهی هست که سرعت دانلود k310هم عین موبایل نوکیا 22 شود

سوال بعدی من از اینترنت جی پی ارس ایرانسل استفاده میکنم باکامپیوتر وبه وسیله بلوتوث روزی 10ساعت ایا روشن بودن بلوتوث به مدت زیاد باعث خراب شدن بلوتوث نمی شود واگر برای مدت طولانی استفاده کنم چطور با تشکر

نه امكانش رو نداره كه بتونه سرعت دانلود براي k310 به 22 برسه
نه براي بلوتوث هيچ اتفاقي نميفته عزيز

javan0012
18th September 2010, 09:48 PM
نه امكانش رو نداره كه بتونه سرعت دانلود براي k310 به 22 برسه
نه براي بلوتوث هيچ اتفاقي نميفته عزيز

با سلام علت اینکه با k310سرعت دانلود پایین است چیست

داداشی
18th September 2010, 10:03 PM
نميتونه پردازش كنه

RezaOnlinE
18th September 2010, 11:07 PM

با سلام علت اینکه با k310 سرعت دانلود پایین است چیست

با سلام .
دلیل سرعت پایین دانلود دو گوشی فوق الذکر تفاوت در نوع و مدل مودم به کار برده شده در این گوشی هاست .
سونی اریکسون k310 نسبت به نوکیا 6120 قدیمی تر هستش و متعاقبا مودم ضعیف تری داره و همینطور که همکار محترممون توضیح دادن توانایی پردازش داده های بیشتری رو نداره .

با تشکر . [golrooz]

RezaOnlinE
18th September 2010, 11:16 PM

اگه از بلوتوث لب تاپ استفاده میکنی فقط بایتری لب تاپت خالی میشه . ولی اگه از usb بلوتوث استفاده میکنی هیچ مشکلی پیش نمیاد

با تشکر[golrooz]

javan0012
19th September 2010, 07:47 PM
سونی اریکسون k310 نسبت به نوکیا 6120 قدیمی تر هستش و متعاقبا مودم ضعیف تری داره و همینطور که همکار محترممون توضیح دادن توانایی پردازش داده های بیشتری رو نداره . ایا گوشی نوکیا باقیمت 120000 است که مثل نوکیا 6120 مودم قوی داشته باشد

RezaOnlinE
19th September 2010, 07:58 PM
ایا گوشی نوکیا باقیمت 120000 است که مثل نوکیا 6120 مودم قوی داشته باشد

دوست عزيز الان دقيقا اطلاعي از بازار ندارم . ولي بايد باشه . گوشي هاي ارزون تري هم هستن كه مودم خيلي خوبي دارن . مثل n70 ولي آكبندش گيرت نمياد . بگرد دنبال يه دست دوم . يادت نره n70 كارنكرده اصل تو بازار نيست

javan0012
19th September 2010, 10:04 PM
با سلام ایا n70مودم خوبی دارد چون گوشی قدیمی است سوال بعدی وقتی با بلوتوث به اینترنت وصل می شوم همش سوال میکند که ایا گوشی با کامپیوتر متصل شود وشماره می خواهد وباید yesرا بزنم تا متصل شود چکار کنم که دیگر اینها را نخواهد گوشیم فعلا 6120است وسوال مهم وقتی اینترنت با بلوتوث متصل می شود وقتی قطع می شود دیگر وصل نمی شود وهی ارور می دهد وباید کامپیوتر را ریسرت کنم تا درست شود علت چیست

داداشی
19th September 2010, 11:10 PM
ایا گوشی نوکیا باقیمت 120000 است که مثل نوکیا 6120 مودم قوی داشته باشد

Nokia 6303i classic با قيمت 130000 گارانتي متفرقه و 145000 با گارانتي اصلي كه 10000 تومان شما كمتر حساب كن

اين خوب هستن البته اونجور كه به من گفته شده

javan0012
20th September 2010, 08:09 PM
Nokia 6303i classic با قيمت 130000 گارانتي متفرقه و 145000 با گارانتي اصلي كه 10000 تومان شما كمتر حساب كن

اين خوب هستن البته اونجور كه به من گفته شده

اکی

7raha7
21st September 2010, 06:58 AM
سلام... ممنونم که به سوال قبلیم جواب دادین...
خب سوال بعدیم...
وقتی شارژرو میزنیم به سونی اریکسون عبارات مختلفی ظاهر میشه... مثلا شارژ بهینه که نشون میده باتری داره به خوبی و خوشی شارژ میشه...
یا شارژ متفرقه که یعنی داره اون باتری زاپاسه شارژ میشه...
حالا اگه این عبارت بیاد : در حال شارژ در اینصورت باتریم مشکلی داره؟؟؟
چشه که عبارت شارژ بهینه نمیاد؟؟؟

RezaOnlinE
21st September 2010, 01:19 PM
سلام... ممنونم که به سوال قبلیم جواب دادین...
خب سوال بعدیم...
وقتی شارژرو میزنیم به سونی اریکسون عبارات مختلفی ظاهر میشه... مثلا شارژ بهینه که نشون میده باتری داره به خوبی و خوشی شارژ میشه...
یا شارژ متفرقه که یعنی داره اون باتری زاپاسه شارژ میشه...
حالا اگه این عبارت بیاد : در حال شارژ در اینصورت باتریم مشکلی داره؟؟؟
چشه که عبارت شارژ بهینه نمیاد؟؟؟

فرقي با اون عبارت نداره . مهم اينه كه شار‍ژ ميشه . حالا چي بنويسه اهميتي نداره .
در اصل بايد بنويسه در حال شارژ [golrooz]

javan0012
21st September 2010, 10:19 PM
دلیل سرعت پایین دانلود دو گوشی فوق الذکر تفاوت در نوع و مدل مودم به کار برده شده در این گوشی هاست .
سونی اریکسون k310 نسبت به نوکیا 6120 قدیمی تر هستش و متعاقبا مودم ضعیف تری داره و همینطور که همکار محترممون توضیح دادن توانایی پردازش داده های بیشتری رو نداره .ایا مدل نوکیا سری جدید که قیمت پایینی دارند نیز مثل 6120 مودم خوبی دارند یا فقط مدل بالا ها چنین کارایی دارند

RezaOnlinE
22nd September 2010, 06:56 PM
ایا مدل نوکیا سری جدید که قیمت پایینی دارند نیز مثل 6120 مودم خوبی دارند یا فقط مدل بالا ها چنین کارایی دارند

گوشي هاي جديد با توجه به قيمتشون سخت افزار هاي بهتري دارن .
ولي هر چي جديدتر ميشه مودم هاي بهتري توشون به كار ميره

javan0012
22nd September 2010, 09:14 PM
یک گوشی نوکیا 6120 نوکیا که چند ماه بیشتر کار نکرده خریدم 125000 تومان یک سوال داشتم موقع استفاده از اینترنت موبایل با کامپیوتر چون شارژباتری زود تمام می شود من شارژررا موقع کار بااینترنت به ان وصل میکنم ایا استفاده همزمان از اینترنت وشارژ باتری به گوشی صدمه ای نمی زند ومشکلی پیش نمی اید شنیده ام مودمی هست که با ان می شود با سیمکارت به اینترنت وصل شد ودیگر احتیاج به گوشی نیست ایا درست است شنیدم سرعتش زیاد است با تشکر

RezaOnlinE
29th September 2010, 02:13 AM
یک گوشی نوکیا 6120 نوکیا که چند ماه بیشتر کار نکرده خریدم 125000 تومان یک سوال داشتم موقع استفاده از اینترنت موبایل با کامپیوتر چون شارژباتری زود تمام می شود من شارژررا موقع کار بااینترنت به ان وصل میکنم ایا استفاده همزمان از اینترنت وشارژ باتری به گوشی صدمه ای نمی زند ومشکلی پیش نمی اید شنیده ام مودمی هست که با ان می شود با سیمکارت به اینترنت وصل شد ودیگر احتیاج به گوشی نیست ایا درست است شنیدم سرعتش زیاد است با تشکر

سلام دوست گلم . ببخش دیر جواب دادم . مشغول نوشتن مقاله ای بودم . عذر میخوام .

از نظر من وقتی شارژ باتری فول میشه باید از شارژ کشیده بشه در غیر اینورت آسیب میبینه . مثل اینکه یه کتری آب رو بزاری روی اجاق و وقتی هم که به جوش اومد بازم زیرشو خاموش نکنی . اینجوری کم کم آب کتری تموم میشه بعد هم خود کتری ذوب میشه و بعد هم کل خونتون آتیش میگیره . حالا با موبایل که مقایسه اش کنی اینجوری میشه .
عمر باتری کم کم رو به کاهش میزاره ، بعد باتری خراب میشه و پف میکنه ، بعد گوشی رو خراب میکنه .
ولی اگه موقع استفاده از اینترنت همزان شارژ میکنی تا زمانی که فول نشده مشکلی نداره .

در مورد اون مودم من چیزی نشنیدم . نمیدونم والله [nishkhand]

با تشکر [golrooz]

javan0012
8th October 2010, 06:12 AM
با سلام یک گوشی 6120 کلاسیک دارم می خواهم هکش کنم تا دیگر احتیاج به ساین کردن نداشته باشم ولی هر چی گشتم برنامه ای که برای اینکار بود باید اول خودش ساین می شد وبعد نصب می شد که بلد نیستم ساین کنم یا برنامه ای که هم نصب می شد گوشی را هک نمی کرد چکار کنم ایا برنام های برای فارسی کردن این گوشی وجود دارد ایا اگر بدم با فلش فارسی کنند تمام قسمتها فارسی می شود حتی ارورها یی که می دهد ایا با فلش فارسی شود بعدا ریسرتش کنم فارسیش از بین نمی رود با تشکر

javan0012
8th October 2010, 06:13 AM
من وقتی با مرورگر گوشی به اینترنت وصل می شوم می خواهم فایلی را دانلود کنم هی ارور می ده نو سا پرت ودانلود انجام نمی شود برنامه DOWNLOadAccelerater را نیز نصب کردم فایده ای نداشت فقط بعضی فایلها مثل فیلم را دانلود می کند اونم یک دقیقه دانلود می کند وقطع می شود ودیگر دانلود انجام نمی شود قبلا با k310سونی اریکسون را حت برنامه دانلود می کردم مدل گوشیم 6120 کلاسیک است

javan0012
8th October 2010, 08:07 AM
یک برنامه هک برای 6120 کلاسیک با سریال 356949034877231
می خواستم که بدون ساین نصب بشودیا فایل فایل های سر و کی

LOADSTAR
8th October 2010, 09:42 AM
من وقتی با مرورگر گوشی به اینترنت وصل می شوم می خواهم فایلی را دانلود کنم هی ارور می ده نو سا پرت ودانلود انجام نمی شود برنامه DOWNLOadAccelerater را نیز نصب کردم فایده ای نداشت فقط بعضی فایلها مثل فیلم را دانلود می کند اونم یک دقیقه دانلود می کند وقطع می شود ودیگر دانلود انجام نمی شود قبلا با k310سونی اریکسون را حت برنامه دانلود می کردم مدل گوشیم 6120 کلاسیک است

سلام شما میتونید برنامه operamini رو از این آدرس دانلود کنید:
www.opera.com/mobile/

javan0012
8th October 2010, 11:39 AM
سلام شما میتونید برنامه operamini رو از این آدرس دانلود کنید:
www.opera.com/mobile/

قبلا اپرا نصب کرده بودم ولی اصلا صفحه ای باز نمی شد

LOADSTAR
8th October 2010, 04:05 PM
قبلا اپرا نصب کرده بودم ولی اصلا صفحه ای باز نمی شد

اپرا هر ماه نسخه اش رو آپدیت میکنه.من استفاده میکنم مشکلی نیست شاید کانکشنتون مشکل داره.

javan0012
9th October 2010, 06:23 AM
اپرا هر ماه نسخه اش رو آپدیت میکنه.من استفاده میکنم مشکلی نیست شاید کانکشنتون مشکل داره.
درست شد

javan0012
10th October 2010, 07:48 AM
من نرم افزار ساین را اجرا کردم خواستم یک فایل را ساین کنم این ارور را می دهد اینم ادرس عکسhttp://www.4shared.com/photo/y5SgYbZw/untitled_3.html علت چیست

SOURCE MOBILE
17th November 2010, 01:24 PM
با سلام یک گوشی 6120 کلاسیک دارم می خواهم هکش کنم تا دیگر احتیاج به ساین کردن نداشته باشم ولی هر چی گشتم برنامه ای که برای اینکار بود باید اول خودش ساین می شد وبعد نصب می شد که بلد نیستم ساین کنم یا برنامه ای که هم نصب می شد گوشی را هک نمی کرد چکار کنم ایا برنام های برای فارسی کردن این گوشی وجود دارد ایا اگر بدم با فلش فارسی کنند تمام قسمتها فارسی می شود حتی ارورها یی که می دهد ایا با فلش فارسی شود بعدا ریسرتش کنم فارسیش از بین نمی رود با تشکر
بستگی به Frimware ی که واستون نصب می کنن داره که زبان فارسیش کامل باشه یا نه
و با فلش کردن فارسی میشه و روش های دیگه ای هم هست که نمی تونم اینجا بگم !

SOURCE MOBILE
17th November 2010, 01:27 PM
مشکل از تنظیمات مرور گرته !
از برنامه ی UC Browser استفاده کن که خودش هم دانلود مانیجیر داره

SOURCE MOBILE
17th November 2010, 01:31 PM
من نرم افزار ساین را اجرا کردم خواستم یک فایل را ساین کنم این ارور را می دهد اینم ادرس عکسhttp://www.4shared.com/photo/y5SgYbZw/untitled_3.html (http://njavan.com/forum/redirector.php?url=http%3A%2F%2Fwww.4shared.com%2F photo%2Fy5SgYbZw%2Funtitled_3.html) علت چیست
شما می تونید در کمتر از 5 دقیقه گوشیتون رو هک کنید /در سایت خودم آموزشش هست / اینم لینک APCENTER (http://www.apcenter.ir/forums/f32/%D8%AE%D9%84%D8%A7%D8%B5-%D8%B4%D8%AF%D9%86-%D8%A7%D8%B2-%D8%B3%D8%A7%DB%8C%D9%86-%DA%A9%D8%B1%D8%AF%D9%86-%D9%88-%D9%85%D8%B4%DA%A9%D9%84%D8%A7%D8%AA-%D8%A2%D9%86-%D8%A8%D8%A7-%D8%A7%DB%8C%D9%86-%D9%BE%DA%86-drakkarious-ver-3-01-a-1337/#post3496)

Z a H r A
17th November 2010, 01:31 PM
مشکل از تنظیمات مرور گرته !
از برنامه ی UC Browser استفاده کن که خودش هم دانلود مانیجیر داره

UC Browser فارسی رو ساپورت نمیکنه دیگه ؟ با اینکه خیلی ازش راضی ام تنها مشکلم باهاش همینه [bihes] غیر از اپرا و UC Browser مروگر دیگه چی استفاده کنم که هم به خوبی UC Browser باشه هم فارسی رو ساپورت کنه ؟

SOURCE MOBILE
17th November 2010, 01:38 PM
uc browser فارسی رو ساپورت نمیکنه دیگه ؟ با اینکه خیلی ازش راضی ام تنها مشکلم باهاش همینه [bihes] غیر از اپرا و uc browser مروگر دیگه چی استفاده کنم که هم به خوبی uc browser باشه هم فارسی رو ساپورت کنه ؟
اوپرا مینی 5.1 سری سیمبیانش رو دانلود کنید

ahmad0012
26th November 2010, 05:09 AM
نرم افزار ایه الکرسی متن را می خواستم برای 2730ایا این مدل احتیاج به انتی ویروس دارد

SOURCE MOBILE
26th November 2010, 01:50 PM
نرم افزار ایه الکرسی متن را می خواستم برای 2730ایا این مدل احتیاج به انتی ویروس دارد
نه احتیاجی به انتی ویروس ندارید ! یه قرآن نصب کنید ! من تا حالا برنامه آیه الکرسی ندیدم
کسی فکر نکنم وقت بذاره چنین نرم افزاری رو بسازه

ahmad0012
27th November 2010, 05:11 AM
یک مرورگر خوب برای 2730 می خواستم که برنامه دانلود هم داشته باشد چند تا مرورگر جاوا پیدا کردم کردم ولی تو گوشی اجرا نمی شود وارور نوساپرت را می دهد چرا مگر این گوشی جاوا را را ساپرت نمی کند ویک برنامه دانلود منجر خوب می خواستم برای این گوشی از سایت اپرا برای این مدل اپرا مینی دانلود کردم ولی موقع نصب این ارور را می دهد

Z a H r A
27th November 2010, 11:07 AM
اوپرا مینی 5.1 سری سیمبیانش رو دانلود کنید

ممنون . اوپرا مینی 5.1 واقعا عاليه[golrooz]
اما من هنوز اين مشكل رو دارم [nadanestan] اسكرين شات گرفتم از گوشيم داخل ار اس اس ها و مرورگر اصلي هيچ مشكلي با فارسي نيست اما داخل اين اپليكيشن مرورگرها فارسي نويسي ايراد داره . داخل اپرا كه جداجدا نوشته ميشه داخل يوسي هم كه كلا وارونه و جدا [nadidan]رو دو تا گوشي هم تست كردم . سوني اريكسون w700 و k550
مشكل چيه ؟! گوشي ساپورت نميكنه ؟! [soal]

http://s16.aks98.com/files/11949455256847801171.png

SOURCE MOBILE
30th November 2010, 03:25 PM
ممنون . اوپرا مینی 5.1 واقعا عاليه[golrooz]
اما من هنوز اين مشكل رو دارم [nadanestan] اسكرين شات گرفتم از گوشيم داخل ار اس اس ها و مرورگر اصلي هيچ مشكلي با فارسي نيست اما داخل اين اپليكيشن مرورگرها فارسي نويسي ايراد داره . داخل اپرا كه جداجدا نوشته ميشه داخل يوسي هم كه كلا وارونه و جدا [nadidan]رو دو تا گوشي هم تست كردم . سوني اريكسون w700 و k550
مشكل چيه ؟! گوشي ساپورت نميكنه ؟! [soal]

http://s16.aks98.com/files/11949455256847801171.png
من الان چند ساله از Opera استفاده می کنم که هیچ مشکلی هم نداره × شما ورژن فارسی OPERA رو از خود سایتش دانلود کن و اونم یه تستی بزن و نتیجه رو بهم بگو

Z a H r A
1st December 2010, 03:42 PM
من الان چند ساله از Opera استفاده می کنم که هیچ مشکلی هم نداره × شما ورژن فارسی OPERA رو از خود سایتش دانلود کن و اونم یه تستی بزن و نتیجه رو بهم بگو

مرسی جناب , دقیقا همین کار رو کردم اما باز هم مشکل حل نشد [nadidan] دیگه نمیدونم مشکل از کجاست ! [tafakor]

still alive
1st December 2010, 08:59 PM
سلام. می خواستم ببینم روی گوشی n70 چطوری میشه کتاب الکترونیکی رو اجرا کرد
adobe reader ریختم رو گوشی ولی وقتی سرچ واسه کتاب میزنم هیچ کدوم از کتابایی که فرمت jar داره رو پیدا نمیکنه
اصلا این گوشی قابلیت اجرای ای بوک رو داره؟؟
اگه داره لطف کنین روش اجراشو بهم بگین
مر30 [golrooz]

javan0012
2nd December 2010, 04:56 AM
یک مرورگر خوب برای 2730 می خواستم که برنامه دانلود هم داشته باشد چند تا مرورگر جاوا پیدا کردم کردم ولی تو گوشی اجرا نمی شود وارور نوساپرت را می دهد چرا مگر این گوشی جاوا را را ساپرت نمی کند ویک برنامه دانلود منجر خوب می خواستم برای این گوشی از سایت اپرا برای این مدل اپرا مینی دانلود کردم ولی موقع نصب این ارور را می دهد

گوشی من هم همین مشکل را دارد می گویند برای این گوشی برنامه جاوا کمی وجود دارد مگر جاوا با جاوا فرق دارد

kamanabroo
3rd December 2010, 06:22 PM
سلام

اگه ميشه از نوكيا و سوني اريكسون و سامسونگ

چند مدل گوشي دو سيم كارته معرفي كنين

و اينكه كدوماش بهتره و مشكلي ندارن

ممنونم

SOURCE MOBILE
6th December 2010, 05:23 PM
مرسی جناب , دقیقا همین کار رو کردم اما باز هم مشکل حل نشد [nadidan] دیگه نمیدونم مشکل از کجاست ! [tafakor]
مشکل از rtl گوشیتونه

SOURCE MOBILE
6th December 2010, 05:32 PM
سلام. می خواستم ببینم روی گوشی n70 چطوری میشه کتاب الکترونیکی رو اجرا کرد
adobe reader ریختم رو گوشی ولی وقتی سرچ واسه کتاب میزنم هیچ کدوم از کتابایی که فرمت jar داره رو پیدا نمیکنه
اصلا این گوشی قابلیت اجرای ای بوک رو داره؟؟
اگه داره لطف کنین روش اجراشو بهم بگین
مر30 [golrooz]
Adobe Reader فقط فایل های PDF رو رو گوشیتون باز می کنه نه فایل Jar رو ×
اون کتاب هایی که که شما اشاره کردید که Jar هستند اون در واقع برنامه جاوا هستن که
باید اونا رو نصب کنید و کتاب رو به صورت برنامه در آوردن و نیازی به Adobe ندارید شما

SOURCE MOBILE
6th December 2010, 05:35 PM
گوشی من هم همین مشکل را دارد می گویند برای این گوشی برنامه جاوا کمی وجود دارد مگر جاوا با جاوا فرق دارد
شما فکر کنم ورژن midp تون فرق داره

SOURCE MOBILE
6th December 2010, 05:41 PM
این عکس های که دادید ماله 2730 نیست و در ضمن اون پیغامی که داده اولیش اجازه دسترسی از اینترنت رو خواسته و دومی پیغام خطاست که میگه منبع شما قابل اعتماد نیست

javan0012
10th December 2010, 10:07 AM
دوستان روش انجام دادن تنظيمات gprs 5130 چگونه است
با زدن كد يا تماس با 700 براي 5130 نتيجه اي حاصل نميشود چون ميگه تنظيمات موجود نميباشد.بايد دستي تنظيم كنيم چطور اینکار رابکنیم تا از مرورگر گوشی به اینترنت وصل بشویم

SOURCE MOBILE
10th December 2010, 12:11 PM
دوستان روش انجام دادن تنظيمات gprs 5130 چگونه است
با زدن كد يا تماس با 700 براي 5130 نتيجه اي حاصل نميشود چون ميگه تنظيمات موجود نميباشد.بايد دستي تنظيم كنيم چطور اینکار رابکنیم تا از مرورگر گوشی به اینترنت وصل بشویم
تو سایت ایرانسل خودش هست اگه پیدا نکردی بگو تا برات بذارم !
چون واقعا سرم شلوغه

javan0012
10th December 2010, 03:34 PM
گشتم ولی برای 5130 پیدا نکردو تو تنظيماتش conectivity داره اما خبري از conection نيست

javan0012
10th December 2010, 04:21 PM
Menu > Settings > Configuration > Personal Configuration Setting

و همه آیتم هایی که تو این قسمت هستند رو Delete کنید.
سپس به Options بروید و :

Add New: ACCESS POINT
Account Name: Irancell-GPRS
Access Point Settings
Data Bearer: GPRS/Packet Data
Bearer Settings
Packet Data Access Point Name (APN): mtnirancell
Network Type: IPv4
Authentication Type: Normal

Active The New ACCESS POINT

Add New: WEB
Account Name: Irancell-WEB
Use Pref. Access Point: Yes

Active The New WEB

Menu > Settings > Configuration > Default Configuration Setting > Personal Configuration: Set az Default

Menu > Settings > Active Default in All Applications: Yes

حالا می تونید با خیال آسوده بروید بروزر خود گوشی و یا OperaMini رو باز کنید و از اینترنت لذت ببرید..

farzad_trex
14th January 2011, 09:24 PM
سلام
دنبال یه نرم افزار black list می گردم
که واسه تماس گیرنده پیغام مشغولی یا در حال مکالمه بده
اصلا چنین نرم افزاری هستش؟؟؟[negaran]
خیلی برام مهمه[soal]
ممنون[shaad]

farzad_trex
14th January 2011, 09:29 PM
راسی گوشیمم nokia-symbian-60series

MoniSoft
4th February 2011, 03:18 PM
سلام به دوستان
من يه گوشي K800دارم كه داشتم اپديت مي كردم كه بعداز اتمام اپديت زبان فارسي از گوشي من پريد وحالا نمي دونم چكار كنم اگه ميشه من را راهنمايي كنيد كه چطورزبان فارسي را به گوشيم اضافه كنم بدون فلش كردن اين را توضيح دهيد.باتشكر[tafakor][tafakor][tafakor][tafakor][tafakor][tafakor][tafakor][tafakor][tafakor][tafakor][tafakor][tafakor]

Hamid68.cama
17th February 2011, 05:29 PM
سلام من یه گوشی سیمباین سری 60 دارم و یه 2700نوکیا السی دی 2700تازه تعویض کردم ولی بعد ازحدود چند ماه صفحش سفید باخط های رنگی شده میشه بگین راهی هست که السی دی اصل از غیر اصل هنگام نصب را بشه تشخیص داد ممنون

ahmad0012
4th March 2011, 10:45 PM
با سلام یک گوشی 6630 خریده ام بعضی کلمات را ندارد مانند گ پ ژ و وقتی پیام یا اسمس می اید این کلمات به صورت مربع نمایش داده می شود چکار کنم تا مشکل حل شود وهمچنین بااپرا باگوشی به اینترنت وصل میشوم بیشتر کلما ت به صورت مربع نمایش داده می شود باتشکر

UniverCell
14th March 2011, 04:22 PM
سلام
دنبال یه نرم افزار black list می گردم
که واسه تماس گیرنده پیغام مشغولی یا در حال مکالمه بده
اصلا چنین نرم افزاری هستش؟؟؟[negaran]
خیلی برام مهمه[soal]
ممنون[shaad]

از اين برنامه استفاده كنيد

UniverCell
14th March 2011, 04:25 PM
سلام به دوستان
من يه گوشي k800دارم كه داشتم اپديت مي كردم كه بعداز اتمام اپديت زبان فارسي از گوشي من پريد وحالا نمي دونم چكار كنم اگه ميشه من را راهنمايي كنيد كه چطورزبان فارسي را به گوشيم اضافه كنم بدون فلش كردن اين را توضيح دهيد.باتشكر[tafakor][tafakor][tafakor][tafakor][tafakor][tafakor][tafakor][tafakor][tafakor][tafakor][tafakor][tafakor]

دوست عزيز چنين چيزي ممكن نيست . شما بايد به يك تعمير كار مراجعه كنيد و بدين با فلش گوشيتون رو فارسي كنند

UniverCell
14th March 2011, 04:31 PM
سلام من یه گوشی سیمباین سری 60 دارم و یه 2700نوکیا السی دی 2700تازه تعویض کردم ولی بعد ازحدود چند ماه صفحش سفید باخط های رنگی شده میشه بگین راهی هست که السی دی اصل از غیر اصل هنگام نصب را بشه تشخیص داد ممنون

ا- ال سي دي اصلي پس از رفتن به حالت خواب اسكرين سرور را با وضوح بالا نمايش ميدهد
اما ال سي دي قلابي پس از حالت خواب يا اسكرين سرور را نشان نمي دهد يا با وضوح بسيار پايين نمايش ميدهد
2- شما ميتوانيد از طريق شماره سريال ال سي دي متوجه اصل و يا قلابي بودن ان شويد. اما همون گزينه اول بهترين راه تشخيص هست

UniverCell
14th March 2011, 04:38 PM
با سلام یک گوشی 6630 خریده ام بعضی کلمات را ندارد مانند گ پ ژ و وقتی پیام یا اسمس می اید این کلمات به صورت مربع نمایش داده می شود چکار کنم تا مشکل حل شود وهمچنین بااپرا باگوشی به اینترنت وصل میشوم بیشتر کلما ت به صورت مربع نمایش داده می شود باتشکر

به سايت نوكيا مراجعه كرده و وارد انجمن شويد و در قسمت زبان. زبان فارسي مربوط به گوشي خود را دانلود كرده و روي گوشي خود نصب كنيد پس از نصب گوشي را ريستارت كنيد تا فونت فارسي را كامل به گوشي شما كپي كند

Joseph Goebbels
31st March 2011, 08:59 PM
سلام خسته نباشید : تلفن همراه من s500 هست . می خواستم تنظیمات دستی بخش ایمیلش رو امجام بدم اما نمی دونم چه جوریه . لطف کنید کمکم کنید ؛ خدا خیرتون بده .

penelope
15th April 2011, 11:41 PM
با سلام.گوشی من نوکیا 6600 هست. و با اینکه حافظه خالی زیادی داره مدام پیام memory full می ده.لطفا بگید چی کنم؟

ahmad0012
21st April 2011, 08:13 PM
با سلام قبلا یک پیام به 8282 داده بودم که یادم نیست چه بود حالا برام پیام مهمترین خبرهای روز می اید و هرپیام 35 تومان از م کم میشود چکار کنم دیگر پیام نیاد واز پول شارژم کم نشود

sadeghol
23rd April 2011, 07:23 AM
با سلام.گوشی من نوکیا 6600 هست. و با اینکه حافظه خالی زیادی داره مدام پیام memory full می ده.لطفا بگید چی کنم؟

[khabalood]

مموری منظور رم یا همون حافظه موقطه راه حلشم بستن برنامه های بدون استفاده است [hoshdar]

sadeghol
23rd April 2011, 07:24 AM
نمیشه کاری کرد از طرف ایرانسل همراه اول و.... برات پیام کوتاه نیاد [soal]

2612
27th April 2011, 02:28 PM
سلام. درباره خطرات دستگاههای نویز موبایل مطلب میخواستم لطف می کنید اگر به ایمیل amir_dj4877@yahoo.com ارسال نمائید.ممنون از زحمات شما

تووت فرنگی
4th May 2011, 07:24 PM
هندزفری گوشیم خراب شده اشکال از چیه ؟

Bad Sector
4th May 2011, 10:41 PM

دوست مناین پیام وقتی نمایش داده میشه که مموری گوشی توجه کنید مموری خود گوشی نه مموری خارجی تقریبا پر شده باشه و شما با این پیام روبرو میشین .
برای رفع مشکل هم باید اطلاعات را به حافظه خارجی انتقال بدین .

Bad Sector
4th May 2011, 10:49 PM
با سلام قبلا یک پیام به 8282 داده بودم که یادم نیست چه بود حالا برام پیام مهمترین خبرهای روز می اید و هرپیام 35 تومان از م کم میشود چکار کنم دیگر پیام نیاد واز پول شارژم کم نشود

خوب فقط می تونم بگم با اپراتور ایرانسل تماس بگیرین و تقاضاتونو بگین .

Bad Sector
4th May 2011, 10:53 PM
نمیشه کاری کرد از طرف ایرانسل همراه اول و.... برات پیام کوتاه نیاد [soal]
دوست من هر اپراتور برای خودش پیام های تبلیغاتیی داری که برای تمامی کاربران خودش می فرسته و فکر نمی کنم بشه همچین کاری کرد [tafakor]

sheri khoshgele
8th May 2011, 11:56 PM
سلام 1 سوال.این اشعه گیر هایی ک ب گوشی میچسپونیم ب گوشی اسیب میرسونه؟ب خصوص اگه نورش زیاد باشه.

e.einitabar
9th May 2011, 12:15 AM
سلام 1 سوال.این اشعه گیر هایی ک ب گوشی میچسپونیم ب گوشی اسیب میرسونه؟ب خصوص اگه نورش زیاد باشه.
سلام

نه اصلا ربطی به هم ندارن
اون led ها از طریق میدانی که در اطراف موبایل بوجود میاد روشن میشن
پس نسبت به هم ایزوله هستن
نگران نباش

7raha7
12th May 2011, 03:53 PM
سلامممم... یه گوشی sonyericson vivas گرفتمممممم
یه مدتیه تو دستمه ... از کار کردن باهاش راضیممم اما کتابهای پرنیانو درست باز نمیکنه... یعنی نه که نکنه... میکنه اما مثلا تو کتابای پرنیان هر چی زور میزنم برم صفحه بعد نمیشه... چرا؟ چی کار میتونم بکنم؟
این گوشی تمام لمسیه و از گوشی قبلیم که مدلش w595بود مدلش بالاتره. اما چطور قبلیه خوب این کتابارو باز میکرد؟
چطوره که یه گوشی با مدل بالاتر نمیتونه امکانات یه گوشی با مدل پایینتر در زمینه باز کردن نرم افزار داشته باشه آخه...

ubionline
16th May 2011, 08:25 PM
سلام من گوشی xperia x2 دارم و بعد از اینکه آپدیتش کردم، متوجه شدم کیفیت فیلم برداریش به شدت پایین اومده. می خواستم بدونم مشکل از آپدیتش است یا مشکلش سخت افزاریه؟

Only Math
18th May 2011, 02:22 PM
سلام
گوشي يكي از دوستام مونده كنار اهنربا!!! از اون موقع انگار قاطي كرده درست كار نميكنه چيكار كنيم درست بشه؟
مدل گوشي nokia x6

nirvanani
14th July 2011, 01:13 AM
من حدود دو ماه پیش گالکسی اس گرفتم اما یه مشکلی با یاهو مسنجرش دارم که همهی کانتکت ها رو آف نشون میده و پیام ها رو نشون نمیده بردم گفتن دوباره ریختن ولی بازم درست نشد بهم گفتن باید صبر کنید ورژن جدیدش بیاد!!! جریان چیه ؟ چرا انجوری شده؟ ممکنه گوشی تقلبی باشه ؟
یه سوال دیگه گوشی من دورش رنگش مشکیه در حالیکه یه سری از گالکسی اس ها رو میبینم که دورش فلزیه چه فرقی میکنه؟ از کجا میشه فهمید که اینو بهم انداختن یا نه؟ اصلا تقلبیش هست؟

nirvanani
15th July 2011, 02:59 PM
من حدود دو ماه پیش گالکسی اس گرفتم اما یه مشکلی با یاهو مسنجرش دارم که همهی کانتکت ها رو آف نشون میده و پیام ها رو نشون نمیده بردم گفتن دوباره ریختن ولی بازم درست نشد بهم گفتن باید صبر کنید ورژن جدیدش بیاد!!! جریان چیه ؟ چرا انجوری شده؟ ممکنه گوشی تقلبی باشه ؟
یه سوال دیگه گوشی من دورش رنگش مشکیه در حالیکه یه سری از گالکسی اس ها رو میبینم که دورش فلزیه چه فرقی میکنه؟ از کجا میشه فهمید که اینو بهم انداختن یا نه؟ اصلا تقلبیش هست؟

!nesa
15th July 2011, 07:30 PM
سلام من یه گوشی نوکیا 5220 دارم خیلی زیاد هنگ میکنه بخاطر همین مجبورم هر دو ماه یکبار بدمش تعمیرات تا نرم افزار روش نصب کنن ولی این سری که دادمش زبان فارسی یا عربی نداره میخواستم بدونم خودم میتونم زبان فارسی یا عربی روش نصب کنم اگه میتونم راهنماییم کنید ممنون میشم.

Mr.Engineer
17th July 2011, 01:45 PM
من یک گوشی نوکیا5800 دارم ولی هنوز هک نکردم چون زیاد به هک اعتقاد ندارم و چون سیستمشو خراب میکنه
ولی من بدجور به دوتا برنامه احتیاج دارم
یکی قفل گذاری برروی کلیه فایل ها البته مثل ادونسد دیویس
یکی ضبط مکالمات تلفنی
چیکار کنم
ایندو را نصب نمیکنه چون باید هک بشه
چاره
چیه
هک کنم

بهـمن
11th August 2011, 09:55 PM
سلام دوستان .
یه سوال داشتم .
چطوری میشه تم گوشی lg kp500 لمسی رو عوض کرد؟
ممنون میشم کسی راهنماییم کنه

UniverCell
13th August 2011, 09:35 AM
سلام دوستان .
یه سوال داشتم .
چطوری میشه تم گوشی lg kp500 لمسی رو عوض کرد؟
ممنون میشم کسی راهنماییم کنه

مدل گوشی رو لطف کن

deepdrip
13th August 2011, 09:49 AM
سلام

گوشی من نوکیا ای 7

زود شارژ خالی می کنه .

چی کار کنم ؟

نور سنسورشو هم کم کردم .

ممنون از پاسخ گویی تون

داداشی
13th August 2011, 10:43 AM
سلام

گوشی من نوکیا ای 7

زود شارژ خالی می کنه .

چی کار کنم ؟

نور سنسورشو هم کم کردم .

ممنون از پاسخ گویی تون

سلام روز بخیر
برای باتری چند مشکل وجود داره :
یا قسمت لیتیوم باتری خرابه که هیچ کاری نمیشه کرد
یا قسمت الکترونیکی باتری خرابه یا خواب
اگر خراب بود تعویض
اگه خواب باشه ممکنه با 1 دقیقه شوک دادن بیدارش کرد که باتری درست شه اگه نشد که تعویض باتری
یا سخت افزاری گوشی
در هر صورت باید ببرید بدید به یک تعمیر کار (البته اینا همه بعد از اینه که از سلامت شارژر آگاه باشی)

deepdrip
13th August 2011, 11:44 AM
باطریشو که نمیشه تعویض کرد. ثابته.

میشه لطف کنین یه دو سه جای مطمئن معرفی کنین؟

داداشی
13th August 2011, 12:12 PM
باطریشو که نمیشه تعویض کرد. ثابته.

میشه لطف کنین یه دو سه جای مطمئن معرفی کنین؟

کلی برای باتری گفتم که اگه کسی مشکل داشت حل شه
جای مطمئن که یا خودت باید دوست و آشنا داشته باشی یا دوست و آشنا داشته باشی
چون بیرون اغلب یا درست کار نمیکنن یا ممکنه آی سی شما رو تعویض کنن با یه خراب
بالاخره یه مشکلی دارن دیگه

deepdrip
13th August 2011, 12:32 PM
کلی برای باتری گفتم که اگه کسی مشکل داشت حل شه
جای مطمئن که یا خودت باید دوست و آشنا داشته باشی یا دوست و آشنا داشته باشی
چون بیرون اغلب یا درست کار نمیکنن یا ممکنه آی سی شما رو تعویض کنن با یه خراب
بالاخره یه مشکلی دارن دیگه

چون دوست و آشنایی نبود ، این درخواستو مطرح کردم .

داداشی
13th August 2011, 12:39 PM
چون دوست و آشنایی نبود ، این درخواستو مطرح کردم .

من انقلاب یه استاد سراغ دارم کارش خوبه برای سازمان فنی و حرفه ای تدریس میکنه اگه به دردت میخوره بهش بگم تو یه وقت بگم بری پیشش

deepdrip
13th August 2011, 01:25 PM
من انقلاب یه استاد سراغ دارم کارش خوبه برای سازمان فنی و حرفه ای تدریس میکنه اگه به دردت میخوره بهش بگم تو یه وقت بگم بری پیشش

اگه لطف کنی که ممنون میشم.

deepdrip
13th August 2011, 01:27 PM
اگه معرفیش تو سایت درست نیست . لطفا پیام خصوصی بدید.

بهـمن
14th August 2011, 12:04 AM
مدل گوشی رو لطف کن

مدلشو نوشتم .!!!
Kp500
الجی لمسی

بهـمن
24th August 2011, 01:58 PM
مدلشو نوشتم .!!!
Kp500
الجی لمسی

نبود؟؟؟؟
smilee_new2 (27)

rasol1475
24th August 2011, 02:40 PM
سلام به همه
من تازه واردم ،ولي كارم موبايلي
اگه ميشه يك هكر خوب و بدون نياز به اجاز طرف بهم معرفي كنيد. ممنون[golrooz][esteghbal][esteghbal][labkhand][khande]

rasol1475
24th August 2011, 02:41 PM
سلام به همه
من تازه واردم ،ولي كارم موبايلي
اگه ميشه يك هكر خوب و بدون نياز به اجاز طرف بهم معرفي كنيد. ممنون[golrooz][esteghbal][esteghbal][labkhand][khande]

nimafffff
19th September 2011, 01:22 PM
سلام گوشی همراه من HTC Desire Z. هستش. لطف کنید نحوه اتصال جی پی آر اس رو برای این گوشی به من بگین

Maani Parvaz
30th October 2011, 01:21 PM
با سلام دوستان
من گوشی نوکیا 3110 کلاسیک را دارم که 3 ساله اون را خریده ام و اصل مجارستان هم هست, این اوخر دچار مشکلی و ان مشکل این است که ناخودآگاه روشن و خاموش میشود و مینویسد سیم کارت رجیستر نشده و همچنین انتن صفر هست اما بعد از چندی بهتر میشه آن را پیش یک تعمیرکار بردم ولی بعد از مدتی همچنان همانطوریه و دیشب هم اینطوری شد ولی عجیب این است که الان هر بار وارد صندوق ورودی پیام ها میشوم خاموش و سپس روشن میشه و 1000 تا اس ام اس داشتم که الان فقط 300 مورد باقی مانده و 700 پیام همینطوری حذف شد, الان هم نمیتونم وارد صندوق ورودی شوم, ممنون میشم اگه راهنمایی کنید.

maryam asgariazade
19th December 2011, 12:45 PM
سلام
گوشی من نوکیاست . یکی از آشناها هر وقت به من اس میزنه،
1- پیامکش قبل از اینکه من بازش کنم، خودش باز هست. یعنی قفل را که باز کنم، پیامش روی صفحه بازه و قابل خوندن.
2- اسم و شماره اش، نمیافته و من اولین بار که پیامک زد اول نفهمیدم از کیه.
3- پیامش در قسمت پیامهای دریافتی موبایلم، ذخیره نمیشه. یعنی بعد ار خوندن مسیجش، انگار که اصلا چنین کسی واست اس نفرستاده بوده.

میشه راهنمائیم کنید که چرا اینجوریه و چه کنم که این حالتها برگرده. ضمنا فقط و فقط مسیج های همین یک نفر اینجوری بوده.

Easy Bug
19th December 2011, 09:01 PM
گوشي من n81 8gb هستش.
چند تا مشكل دارم باهاش:
1-وقتي از طريق USBاز كامپيوتر توش آهنگ مي ريزم توي گالري نميره.ميره تو attachments.چي كار كنم كه بره تو گالري؟

2-وقتي در مكاني هستم كه اينترنت وايرلس ساپرت ميشه امكان دسترسي به هيچ سايتي رو ندارم. حتي گوگل.چرا؟

3-چه طوري مي تونم از طريق گوشبم چيزي دانلود كنم؟روي قبض موبايلم مياد؟

سلام ؛
1)باید بری تو گالری قسمت آهنگ ها یه refresh بدی . (option)
2)باید proxy رو تنظیم کنید .
3) قطعاً ؛ به نظرم ارزشش رو نداره .

Easy Bug
19th December 2011, 09:04 PM
سلام
1- پیامکش قبل از اینکه من بازش کنم، خودش باز هست. یعنی قفل را که باز کنم، پیامش روی صفحه بازه و قابل خوندن.
3- پیامش در قسمت پیامهای دریافتی موبایلم، ذخیره نمیشه. یعنی بعد ار خوندن مسیجش، انگار که اصلا چنین کسی واست اس نفرستاده بوده.

میشه راهنمائیم کنید که چرا اینجوریه و چه کنم که این حالتها برگرده. ضمنا فقط و فقط مسیج های همین یک نفر اینجوری بوده.

همونجوری که در قسمتی دیگر جواب دادند ؛ این گونه پیام ها را از گوشیهای قدیمی بصورت فلش مسیج میفرستند و تا اونجایی که بنده اطلاع دارم از دست شما کاری برنمیاد !!!
البته فکر میکنم بتونید کپی کنید تو یه صفحه دیگه . (بعد سیوش کنید)

137222222
6th July 2012, 08:41 AM
سلام.گوشیم n95 هست.با فونیکس به ورژن پایین تر اوردم ولی روشن نشد.usb dead هم نمیشه.چیکار کنم؟بفرست به ایمیلم.ایناشjenetik206@gmail.com
جف زدم نشد

م.محسن
6th July 2012, 08:09 PM
سلام

این پیام ها رو با برنامه هایی نظیر cool sms یا flash sms میشه فرستاد و این جور پیام ها رو هم میشه ذخیره کرد : تو همون صفحه که پیام میاد منوی گزینه ها رو انتخاب کرده و از اون جا ذخیره کنید وگر نه دیگه به اون دسترسی نخواهید داشت.
اگه گوشی شما جزئ سیمبین 60 ورژن 2 هست این برنامه رو برای مقابله به مثل دارم!

alimousavi
22nd August 2012, 01:01 PM
من موبایل سامسونگ galexy ace r5830رو دارم می خواستم بدونم سیستم عاملش چیه؟

داداشی
22nd August 2012, 11:41 PM
من موبایل سامسونگ galexy ace r5830رو دارم می خواستم بدونم سیستم عاملش چیه؟

سلام فکر کنم منظور شما Samsung Galaxy Ace S5830 هست
اگر اینطور است :

سیستم عامل: آندروید نسخه 2.2 است.

vahidcrazy
7th November 2012, 07:57 PM
سلام.من گوشیم نوکیا C7 هستش.معمولا پیام هایی که میاد رو نشون نمیده.ولی میرم تو Log گوشی.نشون میده که پیام اومده.ولی تو مسیج هام چیزی نیس.گوشی رو که خاموش زوشن میکنم پیام ها میان.چیکار کنم تا درست شه؟

م.محسن
7th November 2012, 10:55 PM
سلام.من گوشیم نوکیا C7 هستش.معمولا پیام هایی که میاد رو نشون نمیده.ولی میرم تو Log گوشی.نشون میده که پیام اومده.ولی تو مسیج هام چیزی نیس.گوشی رو که خاموش زوشن میکنم پیام ها میان.چیکار کنم تا درست شه؟

اول تموم مخاطبات رو کپی کن تو حافظه جانبی گوشی
بعد این کد رو بگیر #7780#* (بازگردانی تنظیمات گوشی بدون حذف برنامه ها) گوشی تو این مرحله رمز میخواد
اگه بازم راه نیفتاد این کد رو بگیر #7370#* (بازگردانی گوشی به حالت اولیه و حذف تمام محتویات درایو c گوشی
بعد میتونی مخاطبات رو از حافظه جانبی کپی کنی تو گوشی

shiny7
7th November 2012, 11:00 PM
سلام من به تازگی htc wildfire s خریدم و برنامه کیبورد فارسی ساز روش نصب کردم(jellybean keyboard) به علاوه آنتی ویروس avg.اما مدتیه که کیفیت دوربین گوشیم خیلی پایین اومده.فکر می کنید به این برنامه ها ربطی داشته باشه و پاک کردنشون کیفیت دوربینو بر می گردونه؟

saamaaneh
7th November 2012, 11:15 PM
سلام من به تازگی htc wildfire s خریدم و برنامه کیبورد فارسی ساز روش نصب کردم(jellybean keyboard) به علاوه آنتی ویروس avg.اما مدتیه که کیفیت دوربین گوشیم خیلی پایین اومده.فکر می کنید به این برنامه ها ربطی داشته باشه و پاک کردنشون کیفیت دوربینو بر می گردونه؟

عزیزم کیبوردش فارسی میشه برنامه نمیخواد نصب کنی، اگه برا اس ام اس میخوای رو خوده صفحه نگه دار دستت رو input method میاد، انتخاب کن ، بعد عربیک کیبورد رو انتخاب کن، بعد برا حروفی مثله پ که تو عربی نیس، رو ب مکث کن پ رو هم برات میاره.

shiny7
7th November 2012, 11:20 PM
مرسی ولی خب اینکه کیفیت دوربینش کم شده علتش چی می تونه باشه؟؟[negaran]

saamaaneh
7th November 2012, 11:41 PM
مرسی ولی خب اینکه کیفیت دوربینش کم شده علتش چی می تونه باشه؟؟[negaran]

اینو دقیق نمی دونم چون منم خیلی روش برنامه نصب کردم ولی کیفیتش نیمده پایین. بذار بقیه دوستان بیان ببینیم چی میگن. [cheshmak]

vahidcrazy
7th November 2012, 11:47 PM
یه سوال دیگه.من گوشی م c7 هست.سال گذشته گوشیمو آپدیت کردم و سیمبین آنا رو روش نصب کردم.ولی زبان فارسی نداشت.یه برنامه تو یه سایت پیدا کردم واسه زبان فارسیکه باید گوشی رو فلش میکردم.برنامه فونیکس بود فکر کنم.فلشش کردم.متاسفانه گوشیم دیگه روشن نشد و dead شد.با کلی بدبختی و هزینه درست شد.ولی گفتن دیگه نباید آپدیتش کنم.الان میخوام سیمبین بل روش نصب کنم ولی میترسم آپدیت کنم.یکی دوبار با خود گوشی آپدیت کردم مشکلی نبود ولی سیمبین بل رو میترسم نصب کنم.میخواستم بدونم اگه آپدیت کنم واقعا مشکلی بوجود میاد یا راهی هست که آپدیتش کنم.ممنون.

حسین متقی
8th November 2012, 12:56 AM
من اچ تی سی سنسیشن معمولی(همون مدل اولیه ) رو تازه گرفتم
همش 1 پیام میاد با عنوان دیتا رومینگ و من همه ی گزینه هارو غیر فعال میکنم ولی این پیام حذف نمیشه و نمیره تا وقتی گوشی خاموش روشن بشه!
و مشکل دیگه اینه که صفحه ی گوشی رو وقتی خاموش میکنم تا بزارم مثلا روی میز! واسه خودش روشن و خاموش میشه به طور نامنظم !

و مشکل بعدی هم اینه که بعضی وقتا با پیام فورس کلوز از بازیها و برنامه هایی که ارم اجرا میکنم خارج میشه(خیییییییییلی کم اتفاق افتاده)

داداشی
8th November 2012, 11:32 AM
من اچ تی سی سنسیشن معمولی(همون مدل اولیه ) رو تازه گرفتم
همش 1 پیام میاد با عنوان دیتا رومینگ و من همه ی گزینه هارو غیر فعال میکنم ولی این پیام حذف نمیشه و نمیره تا وقتی گوشی خاموش روشن بشه!
و مشکل دیگه اینه که صفحه ی گوشی رو وقتی خاموش میکنم تا بزارم مثلا روی میز! واسه خودش روشن و خاموش میشه به طور نامنظم !

و مشکل بعدی هم اینه که بعضی وقتا با پیام فورس کلوز از بازیها و برنامه هایی که ارم اجرا میکنم خارج میشه(خیییییییییلی کم اتفاق افتاده)

سلام وقتت بخير
براي مشكل اول و دومت گوشيت رو ببر گارانتي. بسته به مشكلت از دو روز تا 5 يا 7 روز ميمونه. (انشاا... گارانتيت معتبر باشه) بعد آندرويد گوشيت رو كه 3 هست به 4.0.3 ارتقا بده .
مشكل آخرت هم هميشه هست و طبيعي هست نگرانش نباش البته با ارتقا سيستم عامل اين مشكل به طور چشمگيري كاهش پيدا ميكنه. مگر در مواردي كه توضيحش زياده.

حسین متقی
8th November 2012, 01:18 PM
سلام وقتت بخير
براي مشكل اول و دومت گوشيت رو ببر گارانتي. بسته به مشكلت از دو روز تا 5 يا 7 روز ميمونه. (انشاا... گارانتيت معتبر باشه) بعد آندرويد گوشيت رو كه 3 هست به 4.0.3 ارتقا بده .
مشكل آخرت هم هميشه هست و طبيعي هست نگرانش نباش البته با ارتقا سيستم عامل اين مشكل به طور چشمگيري كاهش پيدا ميكنه. مگر در مواردي كه توضيحش زياده.

گارانتیم که کامتل بود فکر کنم
و کلی گوشی رو گرونتر گرفتم واسش!!
ولی نمیتونم حتی 1روز بدون گوشی باشم!!!
کارم با گوشیه!
اگه بخوام ازش استفاده نکنم باید 1موبایل معمولی با 1لبتاپ همراه داشته باشم!![narahatish]

داداشی
16th November 2012, 07:25 PM
با سلام

سايت GSM پاسخ به پرسش هاي كاربران خودش رو آغاز كرده.

سوالات و پاسخ ها را در اينجا مياريم تا شايد سوالات شما دوستان هم باشه.

· با سلام و تشكر چرا نسخه جديد جنگ ستارگان پرندگان خشمگين روي گوشي سامسونگ گلكسي 5512 نصب مي‌شود ولي اجرا نمي‌شود؟ (نسخه اندروید 2.3.6)

به احتمال زیاد پردازنده گوشی شما قدرت پردازش این بازی را ندارد زیرا پردازشگر این گوشی 800 مگاهرتزی است.

· با سلام گوشی سامسونگ Galaxy Ace مدل 5830 iدارم که وقتی مموری روی آن نصب می‌کنم بعد از مدتی پیغام خطا یا به روز کردن یا ریست کردن می‌دهد، مشکل از کجاست؟ با تشکر.

با توجه به توضیحاتی که داده اید، مشکل پیش آمده احتمالاً به خاطر کارت حافظه‌ای است که از آن استفاده می‌کنید. پیشنهاد ما این است که از یک کارت حافظه دیگر استفاده کنید.

· سلام من چند روزی است گوشی HTC Sensation روخریداری کردم، وقتی آپدیت کردم وای فای ازکار افتاد می‌خواستم بپرسم اکنون باید چه کاری انجام بدهم تا وای فای دوباره کار کند؟ امکان برگرداندن به نسخه قبل وجود دارد؟

معمولاً با آپدیت از طریق خود گوشی چنین اتفاقی نمی‌افتد اما این مدل گوشی‌ها معمولاً مشکل "شکاف مرگ " دارند که با قرار گرفتن دست روی نیمه بالای پشت بدنه، سیگنال وای فای به صورت کامل قطع می‌شود زیرا آنتن تلفن داخل درب باتری است، در ضمن امکان برگرداندن به نسخه قبلی ممکن نیست.

· با سلام و تشکر به خاطر اینکه به کاربران سایت احترام می‌گذارید، به نظر شما تا سقف یک میلیون، خرید سونی تصمیم خوبی است یا سامسونگ؟ موفق باشید.

در این بازه قیمت، گوشی های Galaxy R و Xperia p وجود دارد که تقریباً با این قیمت می توانید خریداری کنید که هر دو از چیپ ست دو هسته ای سونی اریکسون استفاده می کنند و کیفیت های مشابهی دارند.

· باسلام نظر متخصصين عزيز نسبت به برتري و اولويت خريد سامسونگ Galaxy S3 و اچ تی سی One X از نظركيفيت و كارآئي چيست؟ تشكر

قطعاً مدل One X در زمینه کیفیت ساخت به دلیل بدنه پلی کربناتی برتری قابل توجهی دارد اما عملکرد چیپ ست Galaxy SIII با فرکانس بالاتر یک سرو گردن قوی تر از One X خواهد بود. ضمن اینکه قابلیت های نرم افزاری همشمند SIII کامل تر است.

· من گلکسی اس 2 دارم اما بعد از بروزرسانی صفحه نمایش آن به طور خودکار خاموش و روشن می‌شود، راه حل چیست؟

در سوال خود ذکر نکرده اید که به روزرسانی به چه نسخه ای بوده است و این مشکل بستگی زیادی به این موضوع دارد .

· سلام می‌خواستم بدونم گوشی One X+ چه زمانی به ایران می‌آید و قیمت آن چند خواهد بود؟

این گوشی به تازگی وارد بازار ایران شده و با قیمت 2.100.000 قابل خریداری است.

· سلام چرا قیمت‌ها بروز نمی‌شوند؟

با توجه به مشکل نوسانات قیمت بروزرسانی قیمت‌ها مشکل است اما در تاریخ 23 آبان قیمت‌ها را برای شما بروز کردیم.

· با سلام آیا می‌توان گلکسی اس پلاس را به اندروید 4 بروزرسانی کرد؟ آیا رم‌های غیر رسمی که توسط سامسونگ تایید نشده به گوشی آسیب می‌رسانند؟

نمی توان آپدیت کرد. رام های غیر رسمی آسیب سخت افزاری نمی زنند اما کارایی نرم افزاری گوشی شما را پایین می آورد.

· با سلام من می‌خواستم بدونم از نظر سی پی یو اس 3 قوی تره یا وان ایکس پلاس ؟ لطفا جوابمو بدید چون میخوام یکی از این دو گوشی رو بخرم و هنوز شک دارم.

SIII قوی تر است.

. بین سه گوشی Galaxy note 2و S 3و iPhone 5 کدام از لحاط فنی برتر و بهتر است و قیمت هر کدام چند است؟

قیمت هر سه گوشی در سایت وجود دارد. Note 2 توان پردازشی بالاتری دارد اما بدانید به عنوان یک تلفن همراه SIII و iPhone5 را می توان در یک کلاس قرار داد.

· سلام می‌خواستم بدونم چرا روی اکسپریا سولا بازی هایی مانند گربه سخنگو و شیر سخنگو و ... نصب می‌شود ولی پیغام force close میدهد؟ آیا با آپدیت کردن آندروید درست میشود؟ چرا؟

بیشتر تلفن های سونی دچار این ضعف هستند که ناشی از حافظه رم پایین است و آپدیت تاثیر ندارد. اما می توانید از نرم افزارهای مدیریت فایل نظیر app 2 SD برای انتقال اپ ها به کارت حافظه استفاده کنید.

· سلام با تشکر از ایده ی جدیدتون به نظر شما با توجه به ممنوعیت ورود موبایل چطوره الان یک آیفون 4 بخریم راستی قیمت کنونی آیفون 4 در بازار چقدر است؟ با تشکر.

این مدل گوشی در بازار کمیاب است اما اگر محدودیت بودجه دارید، پیشنهاد می کنیم 4S خریداری کنید.

· چرا need for speed بر روی HTC Incredible S و خیلی گوشی های دیگر unfortunately force stopped میده؟

مشکل اصلی حافظه رم محدود است.

· سلام خواستم بدونم سیستم عامل اندروید بهتره یا iOS ؟

iOS به دلیل سهولت بیشتر در کار با منو های اصلی، کاربر پسندتر است اما اندروید در برخی از تلفن های همراه مانند HTC یا Sony جذابیت بصری بیشتری دارند. در مجموع iOS عملکرد بسیار روان تری نسبت به Android دارد.

· با سلام و خسته نباشید خدمت مسئولین سایت سوالی که دارم این است که LG Nexus در ایران احتمالا با چه قیمتی عرضه می‌شود؟

به دلیل اینکه محصولات گوگل با قیمت گارانتی در ایران وجود ندارد، برآوردی نمی توان ارائه کرد.

· سلام من Xperia Solaدارم. 1: کی اندروید 4 برای ایران عرضه می شود ؟ 2: اندروید 4.1 برای این گوشی عرضه می شود؟ چه زمانی؟متشکرم

شرکت سونی به صورت قطعی اعلام کرده است این گوشی نسخه 4 اندروید (بستنی حصیری) را دریافت خواهد کرد اما زمان قطعی برای آن اعلام نکرده است و سرنوشت 4.1 هنوز مشخص نیست.

· من بین نوت 2 و آیفون 5 شک دارم. باید کدوم رو بخرم؟ هرکدوم که بهتر است را بگویید.
این دو تلفن در دو کلاس متفاوت قرار دارند چنانچه ابعاد فبلت نوت 2 برای شما آزار دهنده نیست نوت از نظر توان پردازشی شاید بهتر از آیفون 5 می باشد اما با این بودجه شما روی بهترین گزینه های بازار دست گذاشته اید.

· سلام من گوشی arc s دارم .بعد از اینکه به اندروید 4 آپدیت کردم یک آپدیت دیگر برای گوشی من آمده (در قسمت آپدیت سنتر خود گوشی) می‌خواستم بدونم که اگه این آپدیت رو نصب کنم اطلاعات گوشی و نرم افزارها پاک میشود؟ (کد آپدیت .4.1B.0.587 است . حجمش هم حدود 21 مگابایت است)

با آپدیت کردن، هیچ کدام از اطلاعات گوشی شما پاک نخواهد شد و این آپدیت تنها به بهتر شدن کارایی گوشی شما کمک خواهد کرد.

· سلام آیا فبلت گلکسی نوت نسل اول در این بازه زمانی ارزش خرید دارد؟

گلکسی نوت نسل اول با وجود پردازنده مشابه گوشی های S2 عملکرد کندی دارد و گذشته از آن وزن زیاد آن نسبت به Note 2 نقطه ضعف بزرگی است در این بازه قیمتی انتخاب های بهتری مانندOne S قرار دارد.

· سلام من گوشی سونی Xperia SL مجهز به اندروید 4 خریداری کردم اما وای فای توسط گوشی پیدا نمی‌شود و دوباره باید گوشی را ریست کنم، آیا مشکل از اندروید 4 که بر روی گوشی نصب شده است؟

مدل Xperia ion هم چنین مشکلی را دارد و تنها راه حل شما عرضه یک بروز رسانی است تا این مشکل را برطرف کند. برای رفع این مشکل از ریز منوی Back up/ Restor، تنظیمات دستگاه را ریست کنید که در این حالت اطلاعات و app های شما پاک نمی شود.

· با سلام و خسته نباشید من یک سوال دارم، اگر از خارج ایران برای من گوشی بیاورند در داخل ایران می‌توانم استفاده کنم ؟ ممنون

بستگی دارد که گوشی شما چه مدلی باشد در مورد آیفون دقت کنید که حتماً نسخه آنلاک فکتوری که روی جعبه قید شده است درج شده باشد.

· من Xperia Sola دارم که قرار بود در ماه مهر به اندروید 4 بروزرسانی شود اما تا امروز هر چه برای بروزرسانی تلاش می‌کنم پیام می‌دهد که گوشی شما به روز است در حالی که کد اندروید هنوز 2.3 است.

سونی عرضه نسخه 4 اندروید را به صورت رسمی تایید کرده است اما تاریخ دقیق دریافت آن برای کاربران خاورمیانه هنوز اعلام نشده است پس توصیه می کنیم به صورت مستمر از بخش software updates این بروز رسانی را کنترل کنید.

· سلام من سامسونگ گالگسي إس پلاس دارم مي‌خواستم بدانم اندرويد ٤ براي اين گوشي ارائه می‌شود یا خیر؟

Galaxy S Plus نسخه 4 اندروید را در ایران دریافت نخواهد کرد.

· سلام گوگل نکسوس دارم اما نمی‌توانم از طریق بلوتوث فایلی را ارسال کنم راه حل چیست؟ سوال بعد اینکه آپدیت 4.2 برای این گوشی در ایران ارائه می‌شود؟

برای انتقال فایل از طریق بلوتوث باید از اپلیکیشن های جانبی مانند استرو بلوتوث (astrobluetooth) استفاده کنید و برای دریافت نسخه 4.2 نیز تاریخ دقیقی اعلام نشده است ولی کاربران داخلی قطعاً این ویرایش از اندروید را دریافت خواهند کرد پس توصیه می کنیم از بخش Software updates این بروز رسانی را کنترل نمائید.

· سلام آیا سیم کارت آیفون 5 (نانو) در ایران آمده است؟

به تازگی یکی از اپراتور های داخلی سیم کارت نانو را با قیمت 20 هزار تومان ارئه کرده است.

· سلام S 3 با توجه به قیمت بهتراست یا One S؟

این دو گوشی در یک کلاس از نظر توان پردازشی قرار ندارند ضمن اینکه قیمت SIII بسیار با One S متفاوت است اگر به دنبال یک گوشی در کلاس گوشی های گران قیمت هستید SIII گزینه بسیار خوبی است. اما اگر یک گوشی در کلاس قیمت پایین تر با توان پردازشی بالا بخواهید One S بهترین انتخاب است.

· سلام آی‌پد مینی بهتر است یا گلکسی نوت 2؟

اگر مشکل بودجه ای ندارید توصیه می کنیم Note 2 را به دلیل چیپ ست چهار هسته ای قوی تر و نمایشگر بهتر خریداری نمائید.

منبع gsm

vianap
27th November 2012, 01:20 PM
سلام آیا راهی برای بازگرداندن اطلاعات و اس ام اس های پاک شده نوکیا x3 هست ؟

داداشی
27th November 2012, 07:23 PM
سلام آیا راهی برای بازگرداندن اطلاعات و اس ام اس های پاک شده نوکیا x3 هست ؟

سلام
برای برگرداندن اطلاعات از روی کارت حافظه خارجی افرادی هستند که این کار را انجام میدهند.

نکته:
به فردی که صد در صد اعتماد دارید چنین کاری را بسپارید.

agh5671
10th December 2012, 11:28 PM
من رمز گوشیم نمی دونم چی شده که باز نمیشه. حواسم نیست که خودم عوض کردم یا نه. حالا میتونم گوشیمو باز کنم اما رمز قسمت برنامه هام باز نمیشه و با فلش کردن درست میشه اما من چون چند sms مهم و چند فایل مهم دارم نمی خوام اونارو از دست بدم ،چه کار کنم؟ مدل گوشیم : s5253 سامسونگ یا همون wave525

داداشی
10th December 2012, 11:34 PM
من رمز گوشیم نمی دونم چی شده که باز نمیشه. حواسم نیست که خودم عوض کردم یا نه. حالا میتونم گوشیمو باز کنم اما رمز قسمت برنامه هام باز نمیشه و با فلش کردن درست میشه اما من چون چند sms مهم و چند فایل مهم دارم نمی خوام اونارو از دست بدم ،چه کار کنم؟ مدل گوشیم : s5253 سامسونگ یا همون wave525

پیامک های شما و فایل های شما روی حافظه داخلی گوشی ذخیره شده یا بر روی حافظه خارجی؟

mamadshumakher
6th February 2013, 09:11 AM
سلام دوستان.میخوام بدونم ارزونترین گوشی که دوربین 3.2مگاپیکسلی داره اما چیه؟هیچیش مهم نیست.کارت حافظه و قدرت پخش موزیک و رم و سیستم عامل داشته باشه یا نه و .... هیچی.فقط دوربینش 3.2 باشه.

زهرا قربانی
6th February 2013, 12:56 PM
گوشی من n78 است.
یه روز فهمیدم که 5 نا از دکمه های اطرافش کار نمیکنه یعنی قعطی داره
حالا نمیدونم مشکل چیه

vahid5835
7th February 2013, 01:49 PM
سلام دوستان.میخوام بدونم ارزونترین گوشی که دوربین 3.2مگاپیکسلی داره اما چیه؟هیچیش مهم نیست.کارت حافظه و قدرت پخش موزیک و رم و سیستم عامل داشته باشه یا نه و .... هیچی.فقط دوربینش 3.2 باشه.

Huawei G6608Code : DKP-4979

http://www.digikala.com/Images/Offer.pnghttp://www.digikala.com/Products/Mobile/Huawei/Mobile-Huawei-G6608/180/Huawei%20G6608%20Main-Medium.jpg

http://www.digikala.com/Products/Mobile/Huawei/Mobile-Huawei-G6608/70/Huawei%20G6608%20Pic1.jpg (http://www.digikala.com/default.aspx?Page=Album&Products=Mobile&Product=Mobile-Huawei-G6608&Image=0)
http://www.digikala.com/Products/Mobile/Huawei/Mobile-Huawei-G6608/70/Huawei%20G6608%20Pic2.jpg (http://www.digikala.com/default.aspx?Page=Album&Products=Mobile&Product=Mobile-Huawei-G6608&Image=1)
http://www.digikala.com/Products/Mobile/Huawei/Mobile-Huawei-G6608/70/Huawei%20G6608%20Pic3.jpg (http://www.digikala.com/default.aspx?Page=Album&Products=Mobile&Product=Mobile-Huawei-G6608&Image=2)
http://www.digikala.com/Products/Mobile/Huawei/Mobile-Huawei-G6608/70/Huawei%20G6608%20Pic4.jpg (http://www.digikala.com/default.aspx?Page=Album&Products=Mobile&Product=Mobile-Huawei-G6608&Image=3)
http://www.digikala.com/Products/Mobile/Huawei/Mobile-Huawei-G6608/70/Huawei%20G6608%20Pic5.jpg (http://www.digikala.com/default.aspx?Page=Album&Products=Mobile&Product=Mobile-Huawei-G6608&Image=4)

229000 تومان
گارانتی یاس جهان

mamadshumakher
7th February 2013, 02:11 PM
اوه اوه این ارزونترینشونه؟[taajob][nadidan] البته زیاد هم گرون نیست.پراید شده 20 ملیون [nishkhand]

ولی داداش این کیبوردش qwerty هست.ازین ساده ها میخوام

vahid5835
7th February 2013, 02:34 PM
اوه اوه این ارزونترینشونه؟[taajob][nadidan] البته زیاد هم گرون نیست.پراید شده 20 ملیون [nishkhand]

ولی داداش این کیبوردش qwerty هست.ازین ساده ها میخوام

Samsung C3780 (http://www.digikala.com/default.aspx?Products=Mobile&Product=Mobile-Samsung-C3780)

vahid5835
7th February 2013, 02:36 PM
گوشی من n78 است.
یه روز فهمیدم که 5 نا از دکمه های اطرافش کار نمیکنه یعنی قعطی داره
حالا نمیدونم مشکل چیه

صفحه کلیدت باید عوض شه

زهرا قربانی
7th February 2013, 08:01 PM
صفحه کلیدت باید عوض شه

هزینش چقد میشه تقریبا؟

vahid5835
7th February 2013, 08:39 PM
هزینش چقد میشه تقریبا؟

این مشکل تو اکثر n78 ها دیده میشه
والا پارسال ک برای ی بنده خدایی درست کردم 30 شد الان قیمت ندارم باید از موبایل فروشی ها سوال بپرسی

اینم بگم اگه صفحه فابریک گیر نیووردی درستش نکن چون دیگه دکمه هاش درست نمیزنه و اشتباه زیاد تایپ میشه بفروشش یه مدل دیگه بخر

m.g.s.t.r
8th February 2013, 09:21 PM
سلام
چند وقتی هست که گوشی موبایلم بدون اجازه و به طور اتوماتیک با gprs کانکت میشه و گاهی حتی تا 20کیلو بایت هم اطلاعات ارسال یا دریافت میکنه
برای حل این مشکل هم مجبور میشم access point ها را پاک کنم تا نتونه کانکت بشه!! و در موقع لزوم دوباره اکسس پوینت میسازم
راستی این مشکل یه هفته بعداز نصب برنامه مسنجر whats app شروع شده
مدل گوشیم nokia 6220c

vahid5835
9th February 2013, 01:32 AM
سلام
چند وقتی هست که گوشی موبایلم بدون اجازه و به طور اتوماتیک با gprs کانکت میشه و گاهی حتی تا 20کیلو بایت هم اطلاعات ارسال یا دریافت میکنه
برای حل این مشکل هم مجبور میشم access point ها را پاک کنم تا نتونه کانکت بشه!! و در موقع لزوم دوباره اکسس پوینت میسازم
راستی این مشکل یه هفته بعداز نصب برنامه مسنجر whats app شروع شده
مدل گوشیم nokia 6220c

جلوگیری از اتصال و وصل شدن خودکار برنامه ها به اینترنت در گوشی 6220 شما

با استفاده از این برنامه می تونید از اتصال خودکار و ناخداگاه برنامه ها به اینترنت جلوگیری کنید.

آموزش:
پس از نصب برنامه از قسمت برنامه های گوشیتون روی آیکون آن کلیک کنید تا باز شود:
http://www.mobyar.com/up/image001188.jpg
در پنجره اصلی خیلی ساده و راحت میتونید هر امکانی را در گوشی خود متوقف کنید از جمله mms – sms – اینترنت – gps – و غیره…
http://www.mobyar.com/up/image002166.jpg
http://www.mobyar.com/up/image00379.jpg

omidnokhbe
12th February 2013, 10:34 AM
سلام دوستان یک سوال مهمی داشتم
هزینه برنامه نویسی یک نرم افزار موقعیت یاب با امکانات پیشرفته برای سیستم عامل های اندروید حدودا چقد در میاد؟
با تشکر

vahid5835
12th February 2013, 11:14 AM
هزینه نمیخواهد سیستم عامل گوشیتون اندروید چنده

omidnokhbe
12th February 2013, 11:41 AM
نه می خوام ببینم اگه سفارش بدم واسه تولیدش و یک نفر کار برنامه نویسیشو انجام بده چقد هزینه برنامه نویسیش میشه؟ یعنی یک نرم افزار عالی با امکانات پیشرفته ؟
بعد که ساخته شد با چه هزینه ای برای فروش بزارمش؟

vahid5835
12th February 2013, 04:23 PM
نه می خوام ببینم اگه سفارش بدم واسه تولیدش و یک نفر کار برنامه نویسیشو انجام بده چقد هزینه برنامه نویسیش میشه؟ یعنی یک نرم افزار عالی با امکانات پیشرفته ؟
بعد که ساخته شد با چه هزینه ای برای فروش بزارمش؟

ببین دوست عزیز شرکت گوگل همه امکانات گوگل مپ رو که در اختیار کاربر نمیده امکانی که سازمان ناسا از گوگل استفاده میکنه با امکاناتی که کاربرهای عادی و یا شهرداری آمریکا از گوگل مپ میکنند با بقیه فرق میکنه
.
.
شما چه امکاناتی میخواهید که نرم افزارهای Ndrive , navitel , sygic ندارند
فراتر از این امکانات میتونی از روش آنلاین استفاده کنی
و یه سری خلاقیتها مثله قبله نما دیجیتالی که میشه راحت با gps خودتان انجام دهید

m.g.s.t.r
14th February 2013, 07:35 PM
جلوگیری از اتصال و وصل شدن خودکار برنامه ها به اینترنت در گوشی 6220 شما

با استفاده از این برنامه می تونید از اتصال خودکار و ناخداگاه برنامه ها به اینترنت جلوگیری کنید.

آموزش:
پس از نصب برنامه از قسمت برنامه های گوشیتون روی آیکون آن کلیک کنید تا باز شود:
http://www.mobyar.com/up/image001188.jpg
در پنجره اصلی خیلی ساده و راحت میتونید هر امکانی را در گوشی خود متوقف کنید از جمله mms – sms – اینترنت – gps – و غیره…
http://www.mobyar.com/up/image002166.jpg
http://www.mobyar.com/up/image00379.jpg

سلام
خیلی ممنون
برنامه بسیار خوبی بود و خیلی عالی جواب داد
اما ............
بعد از 3 روز از کار افتاده و میگه دوره استفاده آزمایشی تمام شده و جهت استفاده باید لایسنس کی وارد کنید!!!!!!!!!!!!!!
چکار کنم؟

vahid5835
15th February 2013, 12:27 PM
سلام
خیلی ممنون
برنامه بسیار خوبی بود و خیلی عالی جواب داد
اما ............
بعد از 3 روز از کار افتاده و میگه دوره استفاده آزمایشی تمام شده و جهت استفاده باید لایسنس کی وارد کنید!!!!!!!!!!!!!!
چکار کنم؟

اون برنامه رو کلا پاک و این ورژن رو نصب کن اگه درست نشد باید گوشیت رو هک کنی

زهرا قربانی
15th February 2013, 09:36 PM
دوستان یک گوشی خوب در حد 300.000 تومان چیه؟

m.g.s.t.r
15th February 2013, 10:34 PM
اون برنامه رو کلا پاک و این ورژن رو نصب کن اگه درست نشد باید گوشیت رو هک کنی

خیلی ممنون
حتما امتحان میکنم
جواب میدم
راستی گوشی هک شده

vahid5835
16th February 2013, 12:38 AM
دوستان یک گوشی خوب در حد 300.000 تومان چیه؟

Samsung Star 3 S5220 (http://www.digikala.com/?Products=Mobile&Product=Mobile-Samsung-Star-3)
Motorola EX109
(http://www.digikala.com/?Products=Mobile&Product=Mobile-Motorola-EX109)Sony Ericsson Mix Walkman (http://www.digikala.com/?Products=Mobile&Product=Mobile-SonyEricsson-Mix-Walkman)
(http://www.digikala.com/?Products=Mobile&Product=Mobile-Motorola-EX109)

amiralavi
20th February 2013, 09:43 AM
سلام خسته نباشین
من گوشی nokia c5-03 دارم قبلا از یوسی بروزر استفاده میکردم ولی حالا دو سه روزه وقتی میخوام بازش کنم مینویسه (راه اندازی اولیه ناموفق) پاکشم کردم باز نصب کردم فرقی نکرد ممنون میششم راهنماییم کنید دمتون گرم[tashvigh][tashvigh]
ایمیلمم (h.alaviyan68@yahoo.com)

vahid5835
20th February 2013, 10:46 AM
سلام خسته نباشین
من گوشی nokia c5-03 دارم قبلا از یوسی بروزر استفاده میکردم ولی حالا دو سه روزه وقتی میخوام بازش کنم مینویسه (راه اندازی اولیه ناموفق) پاکشم کردم باز نصب کردم فرقی نکرد ممنون میششم راهنماییم کنید دمتون گرم[tashvigh][tashvigh]
ایمیلمم (h.alaviyan68@yahoo.com)

سلام دوست عزیز
درسته سایتش ف ی ل ت ر شده ولی نسخه ی جاوا ورژن 8.6 هنوز سالمه
ضمنا همین برنامه ای که دارید با wifi مشکلی نداره ولی با سیم کارت اگه وصل شی مشکل داره

amiralavi
21st February 2013, 12:44 PM
قربونت داداش من با wifi هم رفتم ولی باز نشد . ولی نسخه جاواشو امتحان میکنم بازم تشکر دمت گرم

mamadshumakher
25th February 2013, 01:01 PM
سلام.میشه مقایسه ای بین نوکیا e5 و سونی اکسپریا مینی از نظر کاربردی داشته باشید.[golrooz]

afarideh
25th February 2013, 02:41 PM
سلام من یه گوشی بلک بری مدل 8520 دارم اما نمیدونم چجوری رو فونت فارسی برم البته رو دکمه هاش حروف عربی چاپ شده ولی هر کاری کردم نشد ممنون میشم راهنمایی کنید و نکته بعدی اینکه برنامه واتس اپ من خودبخود از کار می افته یعنی اگه دو سه روز ازش گذشت دیگه فعال نیست گوشی رو خاموش روشن هم میکنم ولی فایده نداره ، و برا اینکه بخوام دوباره برنامه واتس اپش رو فعال کنم باید از اول بشینم اونو از سایت بلکبری دانلود کنم ممنون میشم اگه راهنمایی کنید.

vahid5835
25th February 2013, 05:45 PM
قربونت داداش من با wifi هم رفتم ولی باز نشد . ولی نسخه جاواشو امتحان میکنم بازم تشکر دمت گرم

اگر از سیستم عامل آندروید استفاده می کنید.. در حال حاضر فیلـــترشکن های زیر بهترین گزینه هستند..

1. Hotspot Shield 2.87
http://ge.tt/api/1/files/7uvxKYY/0/blob?download

كد:

http://tinylink.ir/d76b

2.Psiphon3 V46

http://ge.tt/api/1/files/9BGoLRY/0/blob?download

كد:

http://tinylink.ir/yq05

3.Opera Mini 5.1

http://s1.picofile.com/file/76285272...i_5_1.apk.html (http://s1.picofile.com/file/7628527204/Opera_mini_5_1.apk.html)

vahid5835
25th February 2013, 05:52 PM
سلام.میشه مقایسه ای بین نوکیا e5 و سونی اکسپریا مینی از نظر کاربردی داشته باشید.[golrooz]

vahid5835
25th February 2013, 06:55 PM
سلام من یه گوشی بلک بری مدل 8520 دارم اما نمیدونم چجوری رو فونت فارسی برم البته رو دکمه هاش حروف عربی چاپ شده ولی هر کاری کردم نشد ممنون میشم راهنمایی کنید و نکته بعدی اینکه برنامه واتس اپ من خودبخود از کار می افته یعنی اگه دو سه روز ازش گذشت دیگه فعال نیست گوشی رو خاموش روشن هم میکنم ولی فایده نداره ، و برا اینکه بخوام دوباره برنامه واتس اپش رو فعال کنم باید از اول بشینم اونو از سایت بلکبری دانلود کنم ممنون میشم اگه راهنمایی کنید.

سلام دوست عزیز لطفا وارد این لینک (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=197401) شوید و ثبت نام کنید تا انشالله مشکلات حل شود

Sa.n
25th February 2013, 07:17 PM
سلام موبایل من آیفون 4sاپله
اما وقتی که به کامپیوتر متصلش می کنم کامپیوتر میشناستش و پوشه عکسای آیفون رو هم میاره اما وقتی پوشه رو باز می کنم
پوشه خالیه
چرا اینجوری میشه ؟

vahid5835
27th February 2013, 12:29 PM
سلام موبایل من آیفون 4sاپله
اما وقتی که به کامپیوتر متصلش می کنم کامپیوتر میشناستش و پوشه عکسای آیفون رو هم میاره اما وقتی پوشه رو باز می کنم
پوشه خالیه
چرا اینجوری میشه ؟

آیا همه پوشه های موبایلتون خالی میباشد
اگه قبلا همین پوشه باز میشده و حالا باز نمیشه گوشی شما ویروسی شده و عکس هاتون رو هیدن Hidden کرده
آهنگ های گوشیت چی
و اما راه حل
با فایل منیجر تمامی عکس هات رو داخل پوشه دیگری بریز بعد بزن به pc انشالله که حل میشه

Sa.n
27th February 2013, 08:02 PM
بله توی آیفونم پر هست
آهنگ ها رو با آیتیونز می شناسه
الان درست شد عکس های رو آلبوم کردم درست شد
الان دیگه تمام عکسا میاد درست می فرمایید انگار یک جورایی هاید بود
خیلی ممنون ا زراهنمایی تون

vahid5835
1st March 2013, 01:09 AM
بله توی آیفونم پر هست
آهنگ ها رو با آیتیونز می شناسه
الان درست شد عکس های رو آلبوم کردم درست شد
الان دیگه تمام عکسا میاد درست می فرمایید انگار یک جورایی هاید بود
خیلی ممنون ا زراهنمایی تون

براوووووووووووووووووو

shiny7
9th March 2013, 10:04 PM
سلام.
ببخشید گوشی من htc wildfire s هستش.
چطور می تونم gps اش رو فعال کنم و ازش استفاده کنم؟!
در ضمن با اینترنت فعال می شه و از شارژم کم می شه؟

- - - به روز رسانی شده - - -

سلام.
در ضمن با اینترنت فعال می شه و از شارژم کم می شه؟

vahid5835
10th March 2013, 11:53 PM
[QUOTE=shiny7;440956]سلام.
در ضمن با اینترنت فعال می شه و از شارژم کم می شه
shiny7 عزیز به این پست (http://www.njavan.com/forum/showthread.php?159316-%D8%A7%D8%A8%D8%B2%D8%A7%D8%B1-%D9%85%DA%A9%D8%A7%D9%86-%DB%8C%D8%A7%D8%A8%DB%8C-(gps)) مراجعه کن

^*زهرا*^
11th March 2013, 07:22 AM
من یه sms برام میاد میخوام همونو انتقال بدم تا برای یکی دیگه بفرستم گوشیم خاموش میشه!!! چشه؟؟ به کامپیوتر هم نزدم ویرروسی بشه!!!

من یه sms برام میاد میخوام همونو انتقال بدم تا برای یکی دیگه بفرستم گوشیم خاموش میشه!!! چشه؟؟ به کامپیوتر هم نزدم ویرروسی بشه!!!

vahid5835
11th March 2013, 11:15 AM
یا آیسی پی اف گوشیت مشکل داره و یا باید فلش کنی
اگه تماس هم میگیری خاموش میشه نشان از خرابی آیسی پی اف میباشد

^*زهرا*^
12th March 2013, 07:25 AM

نه تماس میگیرم خاموش نمیشه ، این مشکل فقط از sms ی که یه نفر برام میفرسته پیش میاد برای اون یکی ها نه!!! ممنون ، فقط آقا وحید ببخشین گوشی مادرم یه همچین مشکلی تو تماسش داره ، نه برای همه تماسهاش ولی با دو شماره که تماس میگره وسط مکالمه خودبخود قطع میشد یه چند بارم خاموش شد!!!

نه تماس میگیرم خاموش نمیشه ، این مشکل فقط از sms ی که یه نفر برام میفرسته پیش میاد برای اون یکی ها نه!!! ممنون ، فقط آقا وحید ببخشین گوشی مادرم یه همچین مشکلی تو تماسش داره ، نه برای همه تماسهاش ولی با دو شماره که تماس میگره وسط مکالمه خودبخود قطع میشد یه چند بارم خاموش شد!!! راستی فلش کنم یعنی باید چکار کنم؟

vahid5835
13th March 2013, 09:57 AM
نه تماس میگیرم خاموش نمیشه ، این مشکل فقط از sms ی که یه نفر برام میفرسته پیش میاد برای اون یکی ها نه!!! ممنون ، فقط آقا وحید ببخشین گوشی مادرم یه همچین مشکلی تو تماسش داره ، نه برای همه تماسهاش ولی با دو شماره که تماس میگره وسط مکالمه خودبخود قطع میشد یه چند بارم خاموش شد!!!

نه تماس میگیرم خاموش نمیشه ، این مشکل فقط از sms ی که یه نفر برام میفرسته پیش میاد برای اون یکی ها نه!!! ممنون ، فقط آقا وحید ببخشین گوشی مادرم یه همچین مشکلی تو تماسش داره ، نه برای همه تماسهاش ولی با دو شماره که تماس میگره وسط مکالمه خودبخود قطع میشد یه چند بارم خاموش شد!!! راستی فلش کنم یعنی باید چکار کنم؟

اگه با سیم کارت دیگه هم تست کرده باشی و باز هم اینجوری شد هم گوشی خودتون و هم گوشی مادرتون
چنانچه ضربه ای ندیده باشه
اگه بردی بیرون فلش زدی درست شد که هیچ
در غیر اینصورت مشکل سخت افزاری داره
راستی مدل گوشی ها چیست؟؟؟؟
اگه بتونی خودت گوشی ها رو آپدیت کنی مشکلت 99درصد حل میشه

اگه با سیم کارت دیگه هم تست کرده باشی و باز هم اینجوری شد هم گوشی خودتون و هم گوشی مادرتون

^*زهرا*^
13th March 2013, 10:08 AM

مدل گوشی من سامسونگ gt303520 هست برا مادرم نوکیا .... آپدیت کردنو بلد نیستم البته اگه کاری که خودم تو خونه میتونم انجام بدم راهنمایی کنین میتونم . ولی ضربه که زیاد به گوشیامون وارد شده از دستمون چندباری روی سرامیک افتاده!!![nishkhand] فکر کنم یعنی الآن دقیقا مشکل سخت افزاریه درسته؟؟[negaran]

مدل گوشی من سامسونگ gt303520 هست برا مادرم نوکیا .... آپدیت کردنو بلد نیستم البته اگه کاری که خودم تو خونه میتونم انجام بدم راهنمایی کنین میتونم . ولی ضربه که زیاد به گوشیامون وارد شده از دستمون چندباری روی سرامیک افتاده!!![nishkhand] فکر کنم یعنی الآن دقیقا مشکل سخت افزاریه درسته؟؟[negaran]

vahid5835
13th March 2013, 12:13 PM
خب با سیم کارت دیگه تست کردید
آپدیت گوشی برای شما یه مقدار سخته
نمیدونم تا حالا با فریمورهای گوشی کار کردید یا گوشی رو هک کردید یا آنلاک و اوورکلاک کردن اگه این کارها رو انجام ندادی ممکنه به مشکل بربخوری پس بهتره ببری بیرون برات فلش کنن اگه نشد مشکلت سخت افزاریست

خب با سیم کارت دیگه تست کردید
آپدیت گوشی برای شما یه مقدار سخته
نمیدونم تا حالا با فریمورهای گوشی کار کردید یا گوشی رو هک کردید یا آنلاک و اوورکلاک کردن اگه این کارها رو انجام ندادی ممکنه به مشکل بربخوری پس بهتره ببری بیرون برات فلش کنن اگه نشد مشکلت سخت افزاریست

^*زهرا*^
13th March 2013, 01:54 PM
ی

نه تست نکردم باشه چشم این کارو میکنم ، میبرم بیرون فلش کنن، تا حالا اون کارا رو خودم انجام ندادم . ممنون از راهنماییتون[golrooz]

ی

نه تست نکردم باشه چشم این کارو میکنم ، میبرم بیرون فلش کنن، تا حالا اون کارا رو خودم انجام ندادم . ممنون از راهنماییتون[golrooz]

vahid5835
18th March 2013, 12:09 AM
[QUOTE=^*زهرا*^;442115]نه تست نکردم باشه چشم این کارو میکنم ، میبرم بیرون فلش کنن، تا حالا اون کارا رو خودم انجام ندادم . ممنون از راهنماییتون[golrooz]

گوشی نوکیا رو اطلاعاتش رو بریز توی رم یا کامپیوتر
(از شماره تماسها و پیامکهات بکاپ بگیر)
بعد این کد رو بزن #7370#*

[QUOTE=^*زهرا*^;442115]نه تست نکردم باشه چشم این کارو میکنم ، میبرم بیرون فلش کنن، تا حالا اون کارا رو خودم انجام ندادم . ممنون از راهنماییتون[golrooz]

گوشی نوکیا رو اطلاعاتش رو بریز توی رم یا کامپیوتر
(از شماره تماسها و پیامکهات بکاپ بگیر)
بعد این کد رو بزن #7370#*

shiny7
1st April 2013, 01:11 PM
سلام.
ببخشید من روی گوشیم آنتی ویروس NODE32 نصب کرده بودم حالا می خوام پاکش کنم پاک نمی شه!!!!
باید چیکار کنم؟؟؟

بعدشم اکثر بازی هایی که واسه گوشیم نصب می کنم رو یا اصلا نمی ریزه یا اینکه ارور force stop می ده و اجرا نمی شه!!!
اینو چیکار کنم؟؟؟

shiny7
1st April 2013, 03:37 PM
خیلی ممنون از پاسخ های ویژه دوستان!!!

بابا لطفا یکی جواب مارو بده خو!!!!

shiny7
7th April 2013, 02:41 PM
سلام.
چرا رسیدگی نمی شه؟؟؟
یه سوال پرسیدم!!!

vahid5835
7th April 2013, 10:20 PM
سلام.
ببخشید من روی گوشیم آنتی ویروس NODE32 نصب کرده بودم حالا می خوام پاکش کنم پاک نمی شه!!!!
باید چیکار کنم؟؟؟

بعدشم اکثر بازی هایی که واسه گوشیم نصب می کنم رو یا اصلا نمی ریزه یا اینکه ارور force stop می ده و اجرا نمی شه!!!
اینو چیکار کنم؟؟؟

سلام خسته نباشید
ممنون از صبور بودن شما
من نمیدونم مدل گوشیه شما چیه
ولی خب
آنتی ویروسها بعد از نصب سرعت گوشی را بشدت پایین اوورده و وجود خودشون از صدتا ویروس بدتره به رم و سی پی یو گوشی واقعا فشار میاره و باطری گوشی هم زودتر تموم میشه
چون یکسره در حال اجرا هستند اگه نشد استوپش کنی باید از شماره تلفنهات و پیامک های گوشیت بک آپ بگیری و سپس گوشی رو ریست فکتوری کنی تا از شر آنتی ویریسه خلاص شی ارور ذکر شده هم اگه با این عمل درست نشد مدل گوشیت با تمامی مشخصات فریمور گوشیتون رو اعلام کن تا در خدمتتون باشیم

shiny7
8th April 2013, 10:48 PM
سلام خسته نباشید
ممنون از صبور بودن شما
من نمیدونم مدل گوشیه شما چیه
ولی خب
آنتی ویروسها بعد از نصب سرعت گوشی را بشدت پایین اوورده و وجود خودشون از صدتا ویروس بدتره به رم و سی پی یو گوشی واقعا فشار میاره و باطری گوشی هم زودتر تموم میشه
چون یکسره در حال اجرا هستند اگه نشد استوپش کنی باید از شماره تلفنهات و پیامک های گوشیت بک آپ بگیری و سپس گوشی رو ریست فکتوری کنی تا از شر آنتی ویریسه خلاص شی ارور ذکر شده هم اگه با این عمل درست نشد مدل گوشیت با تمامی مشخصات فریمور گوشیتون رو اعلام کن تا در خدمتتون باشیم

سلام.
خیلی ممنونم آقا وحید!
مدل گوشی من wildfire s هستش.
اگه ریست کنم کل برنامه هام (اونایی که خودم ریختم) و عکس و فیلم و آهنگام هم پاک می شن؟
اگر از شماره ها و پیامک هام بک آپ بگیرم باید کجا ذخیرشون کنم و بعد از ریست کردن چطوری برگردونمشون؟

vahid5835
9th April 2013, 12:30 AM
سلام.
خیلی ممنونم آقا وحید!
مدل گوشی من wildfire s هستش.
اگه ریست کنم کل برنامه هام (اونایی که خودم ریختم) و عکس و فیلم و آهنگام هم پاک می شن؟
اگر از شماره ها و پیامک هام بک آپ بگیرم باید کجا ذخیرشون کنم و بعد از ریست کردن چطوری برگردونمشون؟

اصل برنامه پاک نمیشه اگه روی رم داشته باشی مجددا نصب میکنی

آهنگها و عکسها و فیلمها روی رم گوشی اند اونها هم پاک نمیشن

بک آپ از شماره تلفنها:
people
دکمه منو گوشی همون که سه تا خط موازی داره
گزینه Import/Export
سپس
Export to Sd card
و ادامه میدهی
تمام.
........................................
برای پیامک هاتون
قسمت massages همون صفحه اصلی
منو
Backup Sms
مجددا
گزینه Backup Sms
و ok
تمام

..........................
بعد از ریست برای برگرداندن میری people بعد منو گزینه Import/Export حالا Import from SD card
این از شماره تلفنهات
..............................
بعد قسمت پامکها میری قسمت Backup Sms و گزینه restore from backup حالا پیامکهاتون هم بر میگرده
موفق باشی

shiny7
14th April 2013, 02:42 PM
اصل برنامه پاک نمیشه اگه روی رم داشته باشی مجددا نصب میکنی

آهنگها و عکسها و فیلمها روی رم گوشی اند اونها هم پاک نمیشن

بک آپ از شماره تلفنها:
people
دکمه منو گوشی همون که سه تا خط موازی داره
گزینه Import/Export
سپس
Export to Sd card
و ادامه میدهی
تمام.
........................................
برای پیامک هاتون
قسمت massages همون صفحه اصلی
منو
Backup Sms
مجددا
گزینه Backup Sms
و ok
تمام

..........................
بعد از ریست برای برگرداندن میری people بعد منو گزینه Import/Export حالا Import from SD card
این از شماره تلفنهات
..............................
بعد قسمت پامکها میری قسمت Backup Sms و گزینه restore from backup حالا پیامکهاتون هم بر میگرده
موفق باشی

سلام

ممنون کارایی که گفتین رو انجام دادم مشکل آنتی ویروسه حل شد.

فقط چند تا سوال!
الان گوشی من آنتی ویروس نداره اگه به pc ای که ویروسی باشه نصبش کنم مشکلی براش پیش نمیاد؟؟؟
سوال بعدیم اینکه من برنامه jellybin keyboard رو از اندروید برای گوشیم دانلود کردم ولی از کسی شنیدم که کیبورد فارسی ساز گوشی
ممکنه روی دوربین گوشی تاثیر بذاره و کیفیتشو کم کنه.آیا واقعا درسته؟اگر نه می تونم این برنامه رو نصب کنم؟
و سوال آخرم اینکه می تونید چند تا سایت که برنامه و بازی برای اندروید 2.1 داشته باشه و واقعا هم نصب بشه برنامه هاش بهم معرفی کنید؟
من هرچی بازی واسه گوشیم گرفتم جز چند تاش بقیه رو نمی ریزه!!

ممنون که وقت گذاشتین.[golrooz]

vahid5835
14th April 2013, 05:48 PM
سلام

ممنون کارایی که گفتین رو انجام دادم مشکل آنتی ویروسه حل شد.

فقط چند تا سوال!
الان گوشی من آنتی ویروس نداره اگه به pc ای که ویروسی باشه نصبش کنم مشکلی براش پیش نمیاد؟؟؟
سوال بعدیم اینکه من برنامه jellybin keyboard رو از اندروید برای گوشیم دانلود کردم ولی از کسی شنیدم که کیبورد فارسی ساز گوشی
ممکنه روی دوربین گوشی تاثیر بذاره و کیفیتشو کم کنه.آیا واقعا درسته؟اگر نه می تونم این برنامه رو نصب کنم؟
و سوال آخرم اینکه می تونید چند تا سایت که برنامه و بازی برای اندروید 2.1 داشته باشه و واقعا هم نصب بشه برنامه هاش بهم معرفی کنید؟
من هرچی بازی واسه گوشیم گرفتم جز چند تاش بقیه رو نمی ریزه!!

ممنون که وقت گذاشتین.[golrooz]

مجددا سلام
ویروسهای کامپیوتر 90 درصد روی گوشی تاثیر ندارند
برنامه کیبورد هیچ مشکلی برای گوشی نداره البته بهترینش رو تو سایت آپلود کردم http://www.njavan.com/forum/showthread.php?159317-%D8%A8%D8%B1%D9%86%D8%A7%D9%85%D9%87-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D9%81%D8%A7%D8%B1%D8%B3%DB%8C-%D9%88-%D9%85%D8%B0%D9%87%D8%A8%DB%8C

mohammad hossin79
14th April 2013, 06:44 PM
سلام گوشی من yendo است امابازی رویش نصب نمی شود چی کارش کنم؟[nadidan]
خواهش می کنم کمکم کنید

vahid5835
14th April 2013, 07:33 PM
سلام گوشی من yendo است امابازی رویش نصب نمی شود چی کارش کنم؟[nadidan]
خواهش می کنم کمکم کنید

دوست عزیز این گوشی سیستم عامل نداره و برنامه خاصیم براش نیست

Xperiaa
15th May 2013, 11:47 PM
سلام. من یه گوشی سونی اریکسون Xperia X10 mini دارم. چند ماهی هست که وقتی میخوام به کسی بلوتوث کنم مینویسه ارسال نشد دلیل عدم موفقیت اتصال نا موفق بود.من با گوشی خودم چیزی نمیتونم به کسی بفرستم ولی بقیه میتونن برای من هر چیزی بفرستند.می خواستم بدونم مشکلش چیه؟ ؟؟ ممنون[soal]

vahid5835
15th May 2013, 11:55 PM
سلام. من یه گوشی سونی اریکسون Xperia X10 mini دارم. چند ماهی هست که وقتی میخوام به کسی بلوتوث کنم مینویسه ارسال نشد دلیل عدم موفقیت اتصال نا موفق بود.من با گوشی خودم چیزی نمیتونم به کسی بفرستم ولی بقیه میتونن برای من هر چیزی بفرستند.می خواستم بدونم مشکلش چیه؟ ؟؟ ممنون[soal]

از تمامی اطلاعات گوشیتون بکآپ بگیرید و سپس ریست فکتوری کنید انشالله که حل میشه
اگه نشد گوشیتون رو آپدیت کنید

Xperiaa
18th May 2013, 11:56 PM
از تمامی اطلاعات گوشیتون بکآپ بگیرید و سپس ریست فکتوری کنید انشالله که حل میشه
اگه نشد گوشیتون رو آپدیت کنید

ممنون از راهنمایی.من یک بار بازگشت به حالت کارخانه بدون پاک شدن چیزی از موبایلم انجام دادم ولی درست نشد.

vahid5835
19th May 2013, 01:24 AM
ممنون از راهنمایی.من یک بار بازگشت به حالت کارخانه بدون پاک شدن چیزی از موبایلم انجام دادم ولی درست نشد.

برو توی تنظیمات بلوتوث و از حالت اینویزیبل به ویزیبل تغییر بده. , نتیجه رو اعلام کن

Xperiaa
19th June 2013, 10:22 PM
سلام. موبایلم خراب شده روش آبمیوه ریخته و دیگه روشن نمیشه. فک کنم سوخته. میخواستم ببینم درست میشه؟؟ یا باید یه گوشی دیگه بگیرم؟[negaran]

vahid5835
19th June 2013, 11:03 PM
سلام. موبایلم خراب شده روش آبمیوه ریخته و دیگه روشن نمیشه. فک کنم سوخته. میخواستم ببینم درست میشه؟؟ یا باید یه گوشی دیگه بگیرم؟[negaran]

گوشی شما آبخوردگی پیدا کرده
نه عزیز ببر تعمیرگاه درست میشه
اگه خاموش نگه میداشتی یعنی باطریش رو زود برمیداشتی پشتش رو باز میکردی یه سشوار میگرفتی درست میشد اما حالا دیگه باید ببریش دکتر

s..n..a
20th June 2013, 01:06 PM
اقا میشه یه برنامه برای پنچ مارک بگید

Xperiaa
22nd June 2013, 07:55 PM
گوشی شما آبخوردگی پیدا کرده
نه عزیز ببر تعمیرگاه درست میشه
اگه خاموش نگه میداشتی یعنی باطریش رو زود برمیداشتی پشتش رو باز میکردی یه سشوار میگرفتی درست میشد اما حالا دیگه باید ببریش دکتر

گوشیم Xperia x10 miniباتریش مخفی هست. ممنون بردمش دکتر [cheshmak] درست شد ولی سیم کارت توش نمیخونه. [nadidan]

ahmadrahemi
3rd July 2013, 11:56 PM
سلام
باطری n95 رو عوض کردم و باطری ارجینال با گارانتی خریدم ولی یه مشکل داره وقتی شارژش تموم میشه یک اخطار میده و چند ثانیه بعد گوشی خاموش میشه
لطفا راهنمایی کنیذ که مشکل چیه؟
راه حلش چیه؟

مدیر تالار تلفن همراه
5th July 2013, 05:45 PM
سلام
باطری n95 رو عوض کردم و باطری ارجینال با گارانتی خریدم ولی یه مشکل داره وقتی شارژش تموم میشه یک اخطار میده و چند ثانیه بعد گوشی خاموش میشه
لطفا راهنمایی کنیذ که مشکل چیه؟
راه حلش چیه؟

دوست عزیز شما به احتمال زیاد آی سی پاور گوشیتون نیم سوز شده
که هم باطری زودتر از حالت طبیعی تموم میشه و هم اینکه بعد از پیغام فورا خاموش میشه
...................
قبل از تعمیر کردن گوشیتون رو بک آپ بگیرید و سپس ریست کلی کنید شاید درست بشه

مدیر تالار تلفن همراه
7th July 2013, 11:45 AM
اقا میشه یه برنامه برای پنچ مارک بگید

21 برنامه بنچمارک برای اندروید، آی او اس و ویندوز فون (http://narenji.ir/11101-benchmark-apps-ios-android-windows-phone)
از همان زمان که دستگاه های الکترونیکی خلق شدند، انسان به دنبال بهبود بخشیدن آنها بوده تا قوی تر شوند و حتی امروزه که دستگاه های موبایل و اتصال دائمی به اینترنت با زندگی ما عجین شده اند، باز هم این تلاش ادامه دارد و نسل به نسل، قدرت پردازشی و گرافیکی دستگاه ها بیشتر می شود.

حالا وضع رقابت طوری شده که در هر رده ای، تعداد زیادی دستگاه با مشخصات شبیه به هم داریم و تفاوت ها میان این دستگاه ها، عبارت است از ویژگی های ظاهری و یا اختصاصی سازی هایی که هر یک از شرکت ها برای آنها در نظر می گیرند.

با این حال هر چند ویژگی های اصلی کاملا مشخص و مشهود هستند اما اختصاصی سازی های ریز اینچنین نیستند، در نتیجه برای پی بردن به آنها و تاثیرشان، بهترین راه استفاده از برنامه های بنچمارک است. برنامه هایی که به طور ویژه طراحی شده اند تا یک سری تست را انجام داده و سپس نتایج را در قالب اعداد و نمودارهای قابل مقایسه ارائه کنند.

در ادامه مطلب برخی از بهترین برنامه ها و سرویس ها برای گرفتن بنچمارک از تلفن های هوشمند و تبلت ها را به شما معرفی خواهیم کرد.

برنامه های بنچمارک اندروید
برنامه های بنچمارک زیادی برای اندروید وجود دارد که همه چیز دستگاه شما از عملکرد ویدیویی و پردازش سه بعدی گرفته تا علکرد پردازنده زیر فشار سنگین را تست و با سایر دستگاه ها مقایسه می کنند. در پایان نیز یک امتیاز کلی به دستگاه شما داده می شود که جایگاه آن را در میان سایر محصولات مشخص می کند.

Vellamo Mobile (https://play.google.com/store/apps/details?id=com.quicinc.vellamo&hl=en)
Quadrant (https://play.google.com/store/apps/details?id=com.aurorasoftworks.quadrant.ui.standar d&feature=search_result)
NenaMark1 (https://play.google.com/store/apps/details?id=se.nena.nenamark1&feature=search_result) و NenaMark2 (https://play.google.com/store/apps/details?id=se.nena.nenamark2&feature=more_from_developer)
Boot Benchmark (https://play.google.com/store/apps/details?id=vog.com.aiv&feature=search_result#?t=W251bGwsMSwxLDEsInZvZy5jb 20uYWl2Il0.)
Smartbench 2012 (https://play.google.com/store/apps/details?id=com.smartbench.twelve&feature=search_result)
CF-Bench (https://play.google.com/store/apps/details?id=eu.chainfire.cfbench&feature=search_result#?t=W251bGwsMSwxLDEsImV1LmNoY WluZmlyZS5jZmJlbmNoIl0.)
RealPi Benchmark (https://play.google.com/store/apps/details?id=com.georgie.pi&feature=search_result#?t=W251bGwsMSwxLDEsImNvbS5nZ W9yZ2llLnBpIl0.)

برنامه های بنچمارک iOS
باید به این نکته اشاره کنیم که برنامه های بنچمارک اختصاصی برای iOS تقریباً صفر هستند. البته غیر از موردی که در اینجا به آن اشاره می کنیم، برنامه های بین پلتفرمی متعددی هست که iOS را هم پشتیبانی می کند.

BenchTest (http://www.mcj.de/benchtest/index.html)

برنامه های بنچمارک ویندوز فون
ویندوز فون در سایه اندروید و iOS به زندگی خود ادامه می دهد، تعدادی برنامه بنچمارک اختصاصی برای آن وجود دارد و البته چند تایی هم در بین برنامه های بین پلتفرمی هست.

Benchmark Free (http://www.windowsphone.com/en-us/store/app/benchmark-free/cda67fd5-1087-e011-986b-78e7d1fa76f8)
MultiBench 2 (http://www.windowsphone.com/en-us/store/app/multibench-2/c75bb40d-84b5-490c-a0f9-1fffd4e6f749)
PhoneMark Pro (http://www.windowsphone.com/en-us/store/app/phonemark-pro/0951d632-d9b0-43fa-8f5b-9f0cc11e9cee)
WP Bench (http://www.windowsphone.com/en-us/store/app/wp-bench/e447e949-01c0-43f1-8b65-76d752d7d305)

برنامه های بنچمارک بین پلتفرمی
این برنامه ها و خدمات در اختیار اکثر کاربران هستند و هر یک در زمینه خود انتخاب خوبی برای مقایسه میان محصولاتی از پلتفرم های مختلف -یا حتی محصولات درون یک پلتفرم- به حساب می آیند. برخی از آنها عملکرد مرورگر را رصد می کنند و برخی دیگر عملکرد کلی دستگاه را. حتی بعضی از آنها را برای گرفتن بنچمارک از کامپیوتر شخصی هم می شود مورد استفاده قرار داد.

AnTuTu برای اندروید (https://play.google.com/store/apps/details?id=com.antutu.ABenchMark&feature=related_apps#?t=W251bGwsMSwxLDEwOSwiY29tLm FudHV0dS5BQmVuY2hNYXJrIl0) و ویندوز فون (http://www.windowsphone.com/en-us/store/app/antutu-benchmark/82d5a985-4b31-42a6-9ad0-79521cdafff6)
GLBenchmark (http://www.glbenchmark.com/) برای اندروید و iOS
PassMark (http://www.passmark.com/products/pt_mobile.htm) برای اندروید و iOS
Geekbench 2 برای اندروید (https://play.google.com/store/apps/details?id=ca.primatelabs.geekbench2&hl=en) و iOS (https://itunes.apple.com/us/app/geekbench-2/id377657310?mt=8)
GUIMark 3 (http://www.craftymind.com/guimark3/) برای تقریباً تمام دستگاه ها (پشتیبانی از ویندوز فون در راه است)
SunSpider JavaScript (http://www.webkit.org/perf/sunspider/sunspider.html) برای تمام دستگاه ها
Rightware Browsermark (http://browsermark.rightware.com/) برای تمام دستگاه ها
Peacekeeper (http://peacekeeper.futuremark.com/) برای تمام دستگاه ها

میلاد صفری
8th July 2013, 08:27 AM
سلام دوستان عزیز من به تازگی یه گوشی اکسپریاt خریدم(سونی) آقا این گوشی اگر یه مدت باهاش کار کنید خودش یهو وسط کار ریست میکنه و از اول میاد بالا من اوایل فکر میکردم مشکل از برنامه هایی که روش نصبه ولی هر کدوم رو هم پاک کردم باز جواب نداد خیلی عصبیم کرده لطفا یکی بگه من چیکار کنم

s..n..a
8th July 2013, 10:32 AM
سلام دوستان عزیز من به تازگی یه گوشی اکسپریاt خریدم(سونی) آقا این گوشی اگر یه مدت باهاش کار کنید خودش یهو وسط کار ریست میکنه و از اول میاد بالا من اوایل فکر میکردم مشکل از برنامه هایی که روش نصبه ولی هر کدوم رو هم پاک کردم باز جواب نداد خیلی عصبیم کرده لطفا یکی بگه من چیکار کنم
این مشکل عادی نیست یا گوشی شما ویروس گرفته یا مشکل سیستم عامله اگه گارانتی داره به اون ببرید اگه نه به نمایندگی سونی

vahid5835
8th July 2013, 11:05 AM

آیا گوشی شما یهو داغ میکنه
آیا باطری شما مشکل داره
کاکو کاربر بالا درست میگه ببر گارانتی
اگه مشکل سخت افزاری نداره اول ریست فاکتوری کن اگه درست شد که چه خوب در غیر این صورت آپدیتش کن شاید درست شه
موفق باشی همشهری

rare24
8th July 2013, 12:53 PM
سلام،وقت بخیر
ببخشید میخواستم بگم،رمز گوشیمو فراموش کردم،راهی هست رمزش غیر فعال بشه!!![narahat]

میلاد صفری
8th July 2013, 01:21 PM
اگر پین هست که باید سیم کارت رو بسوزونی از اول بگیری ولی اگر خوده گوشیته ریستش کن مدلش چیه

بچه از 4.1.2 بالاترم اومده مگه

rare24
8th July 2013, 01:26 PM
گوشیمه،مدل نوکیاx2،بخوام ریستش کنم بازم رمز قبلی رو میخواد!!!!

banooye irani
8th July 2013, 01:29 PM
باعرض پوزش.من یه گوشی سونی اریکسون w580i دارم.پارسال افتاد توی دریا سوخت.دادم برای تعمیر ال سی دی -خازن و یه سری قطعه عوض کرد .مشکل اینجاست که بعد سه ماه فهمیدم رادیوش کار نمیکنه.چون محل تعمیر چند صد کیلو متر با ما فاصله داره امکان دسترسی ندارم.
ازلطف شما ممنون میشم بگید مشکل کجاست و هزینه ان تقریبا چقدر میشه.[nadanestan][khejalat]

vahid5835
8th July 2013, 05:34 PM
گوشیمه،مدل نوکیاx2،بخوام ریستش کنم بازم رمز قبلی رو میخواد!!!!

اگه این روش جواب نده باید فلش کنی
در حالت گوشی خاموش کليد های * و عدد 3 و کليد ارسال (سبز) را نگه داشته و در همان حالت گوشی را روشن کنيد و اين کليد ها را تا زمانی که علامت NOKIA چشمک بزند يا صفحه ی فرمت گوشی ظاهر شود نگه داريد.

روش بعدی
ترفند پیدا کردن کد فراموش شده گوشی نوکیا بعضی وقتا پیش میاد کد گوشیتون فراموش میکنین میرین موبایل فروشی یه هزینه زیادی ازتون میگیرین کد رو ریست کنن
گوشیهای نوکیا علاوه بر کد 12345 یه کد دیگه هم دارن
با دونستن سریال نامبر گوشیتون میتونین اون کد دوم هم بگیری
*#06# پیدا کردن سریال نامبر -

برین به این سایت

از مرورگر اینترنت اکسپلورر استفاده کنید

(http://www.lur.nu/nokia_mastercode/security_code.phphttp://)
http://www.lur.nu/nokia_mastercode/security_code

اگه نشد باید ببری بیرون و فلش کنی
اگه تو زمینه گوشی تخصص داری میتونی با نرم افزار جف و فونیکس هم خودت فلش بزنی با کامپیوتر

vahid5835
8th July 2013, 05:35 PM
باعرض پوزش.من یه گوشی سونی اریکسون w580i دارم.پارسال افتاد توی دریا سوخت.دادم برای تعمیر ال سی دی -خازن و یه سری قطعه عوض کرد .مشکل اینجاست که بعد سه ماه فهمیدم رادیوش کار نمیکنه.چون محل تعمیر چند صد کیلو متر با ما فاصله داره امکان دسترسی ندارم.
ازلطف شما ممنون میشم بگید مشکل کجاست و هزینه ان تقریبا چقدر میشه.[nadanestan][khejalat]

شما آی سی رادیوتون هم سوخته بهتره که یه رادیو بخری تا گوشی رو تعمیر کنی

banooye irani
8th July 2013, 06:20 PM
شما آی سی رادیوتون هم سوخته بهتره که یه رادیو بخری تا گوشی رو تعمیر کنی

از پاسخ شما ممنون حدس میزدم نشه کاری کرد .

vahid5835
8th July 2013, 06:22 PM
از پاسخ شما ممنون حدس میزدم نشه کاری کرد .

آره به صرفه نیست تعمیرش

rare24
9th July 2013, 02:03 PM
هیچکدوم جواب نداد،یعنی باید ببرمش برای فلش!!!!در هرصورت از لطفتون ممنونم[golrooz]

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد