PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال كمك

DENIZ1
31st December 2009, 10:12 PM
سلام عزيزان؟ شرمنده يك پر‍و‍ژه دارم ميتونيد كمكم كنيديك مركز كامپيوتر را در نظر بگبر كه داراي 6 كامپيوتر بوده كه بر اساس CILENT (كلاينت ) طراحي شده سروربيس نيست server based نيست براي اين شبكه ويژكي هاي زير را در نظر بگيريد و بهترين طراحي از نظر امنيت شبكه طراحي كنيد اين شبكه با lan دوم در ارتباط است الف ) در ناحيه DMZ اين شبكه چه ابزار هاي امنيتي توصيه ميكند ونحوه پيكربندي با تتوجه به lan دوم مشحص كنيدب) براي شبكه lan اول در صورت اتصال به اينترنت ناحيه DMZ را رسم كنيد.ج) يك ترسيم كلي از امنيت شبكه را در رابطه با دستگاهاي مورد استفاده مانند HUB و روتر و فاير وال يك رسم كلي طراحي كنيد شرمنده دوست عزيز من من سيامك هستم كه از سايت باشگاه مهندسين آمدم آشنا شده ايم .اگر امكان دارد به ايميل اين جانب بفرستيد با تشكر از زحمات مهندسين عزيزsiamak_kh1@YAHOO.COM

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد