PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : دعای هنرمند!

s@ba
30th December 2009, 12:49 AM
سلام خدایا

خدایا در مقابلت قرار دارم در حالی که نسبت به حال و وضع خودم گمانهای مختلفی دارم. گاهی بسیار خوب گاهی برعکس. خدایا نمی دونم کدوم گمان به حقیقت نزدیکتره. نمی دونم آیا بنده رونده شده ای هستم مثل شیطان یا بنده مورد امتحانی هستم مثل الیاس و ایوب و یا بنده مورد آموزش هستم مثل یوسف و محمد (ص) و یا مثل .....
خدایا دارم تلاش می کنم که بیکار ننشسته باشم و اوضاع نابسامان رو فقط نظاره گر نباشم. " به راه باقیه رفتن به از نشستن باطل که گر مراد نیابم به قدر وسع بکوشم"
خدایا دعا می کنم کمکم کنی اما نمی دونم این دعا رو از فاصله دور می شنوی یا نزدیک! می گم نجاتم بده ولی نمی دونم تو چه جوری اونو می بینی! خدایا آن کن که تو اهل آنی نه آن که من اهلش هستم
خدایا دارم این تمرینا رو انجام می دم که قفل و زنجیرهای روحمو باز کنم. دارم تلاش می کنم برکه وجودم نگنده. اگه نمی تونم یه رود باشم حداقل مثل فواره باشم که بی حرکت نیست. فواره ای که آرزوی از گودال در اومدن و جاری شدن و رود شدن رو داره و به سمت دریا سرازیر شدن!
بادا که روزی به جریان بیافتم
بادا که روزی برای دنیای پیرامونم به جای جلوه گری فواره بتونم عشق پراکنی یه رود رو داشته باشم
بادا که روزی به سمت دریای وجود تو سرازیر بشم

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد