PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : چرا در این انجمن حق آزادی بیان وجود ندارد ؟؟؟

s@ba
28th December 2009, 09:00 PM
چرا در این انجمن حق آزادی بیان
وجود ندارد ؟؟؟

چرا . . . ؟؟؟:-/

چرا . . . ؟!!!!:-/

!.............!..............!.............؟؟؟ ؟:-/

مطمئنا افراد زیادی آماده ی پاسخ گویی هستند فقط نگید که جزء بهترین و آزاد ترین انجمن هاست :)):-o

hoora
28th December 2009, 09:09 PM
چون شد آن حلاج بر دار آن زمان / جز اناالـحق می نرفتش بر زبـان

چـون زبـان او همــی نشنـاختنـد / چـار دست و پـای او انداخــتند

Admin
28th December 2009, 09:12 PM
سلام...

حق آزادی بیان به همه داده شده اما عادلانه نه احساسانه ...

بخصوص در دوره ی انتخابات ما آزادی بیان رو در حدی دادیم و متاسفانه شاهد آن بودیم که برخی ها علنا توهین آمیز ترین حرکات رو در خود انجمن انجام میدن.

برای همین آزادی بیان سیاسی رو موقتا از همه گرفتیم ...

در حال حاظر هم می تونیم تنها یک جانبه به قاضی رفته و قدرت این رو داریم که بگیم فقط اخبار فلان جور ارسال شود...

اما به احترام کسانی که برای ارتقای علمی خودشون وارد سایت میشن بخش سیاسی سایت رو بستیم که در سایت علمی فعلا سیاست جایی نداشته باشه چون مانع پیشرفت همه ی عزیزانه و عامل ایجاد دو دستگی در سایته...

اگه سوالی هست بفرمائید در خدمتم ...

موفق باشید

hoora
28th December 2009, 09:17 PM
روزی که دگرگون شود احکام خدا عید نداریم
روزی که ز مرجع شود اعلان عزا عید نداریم

در روز اسفناک ترین فاجعه های قم و تبریز
که محو نخواهد شد از این خاطره ها عید نداریم

روزی که جراید به نمایندگی از فرقه مزدور
توهین نمایند به تمام علما عید نداریم

در تازه ترین روزی که آغشته به خون جسم عزیزان
نگذشته چهل روز زخون شهدا عید نداریم.

آبجی
28th December 2009, 09:20 PM
وجود ندارد ؟؟؟

صبا جون بهتره بدونی که ازادی بیان با ایجاد دو دستگی خیلی فرق داره ما اینجا ازادی بیان داریم ولی بستگی به نحوه استفاده خودمون داره نه اینکه بیایم تو یه سایت علمی بخوایم با اخباری که کار ندارم که تایید شده یا نشده بخوایم جو سایت رو متشنج کنیم و باعث بشیم که همه مون از دست هم دلخور بشیم نه ، نه عزیز دلم نمیخوایم که کسی تو این سایت از دست کسی دلخور بشه و ناراحنتی پیش بیاد و حرف از رفتن بزنه .

پس یهتره این موضوع و این بحث رو تموم شده بدونیم و در موردش دیگه بحث نکینیم چون ما هدفهای خیلی خیلی مهتر از این حرفا و کارا وبحث ها داریم

آبجی
28th December 2009, 09:25 PM
از تمامی دوستان تقاضا دارم که بحث رو تموم کنند و دیگه به عنوانی کش دهنده موضوع نباشند .

چون همین طور که مدیریت سایت اقا مصطفی گفتند اگه کسی بخواد از قوانین سایت پیروی نکنه و اونا رو نادیده بگیره با انها متاسفانه برخورد صورت میگیره چون قوانین رو یه جوری دارن زیر پا میذارن و اگه که دوست دارید که در مورد این موضوع بحث کنید باید بگم که سایت علمی نخبگان جای این جور بحث ها نیست و ماشاالله فراوان هستند سایت هایی که بتونید نظرتون رو اونجا بیان کنید

با تشکر

s@ba
28th December 2009, 09:25 PM
نه !!!!!!! مدت زیادی نیست که عضو این انجمن شدم اما تا امروز چیزی از آزادی بیان ندیدم هز پستی که زده صحتش رو اون کاربر قبول داره که اون پست رو آپ میکنه اما شما ترجیحا صلاح میبینید که اون پست حذف بشه چون از نظر شما معتبر نیست !!

پستهای سیاسی زیادی دیدم که جانب داری از یک گروه خاص بود بدون اینکه منبعی معتبر داشته باشه اما همچنان در سایت وجود داره چون زننده این پست یکی از افراد فعال سایته !!

به نظر شما این آرادی بیانه ! آزادی بیان یعنی اینکه چه موافق و چه مخالف بتونه حرفش رو بیان کنه اما اینجا یکطرفه به قاضی رفته میشه و حق مخالف ها ضایع میشه اما از اون جایی که ما عادت کردیم به این حق خوری ها همیشه سکوت کردیم اما این بار چون این انجمن بیشتر علمی است نه سیاسی سکوت رو درست ندونستم ...

اما حالا دقیقا میخواستم بگم که بخش سیاسیتون باید با وجود چنین شرایطی موقتا بسته بشه که خدای نکرده بین اعضای انجمن جنگ داخلی رخ نده که خوشبختانه خودتون فرمودین ! با تشکر .

s@ba
28th December 2009, 09:28 PM
صبا جون بهتره بدونی که ازادی بیان با ایجاد دو دستگی خیلی فرق داره ما اینجا ازادی بیان داریم ولی بستگی به نحوه استفاده خودمون داره نه اینکه بیایم تو یه سایت علمی بخوایم با اخباری که کار ندارم که تایید شده یا نشده بخوایم جو سایت رو متشنج کنیم و باعث بشیم که همه مون از دست هم دلخور بشیم نه ، نه عزیز دلم نمیخوایم که کسی تو این سایت از دست کسی دلخور بشه و ناراحنتی پیش بیاد و حرف از رفتن بزنه .

پس یهتره این موضوع و این بحث رو تموم شده بدونیم و در موردش دیگه بحث نکینیم چون ما هدفهای خیلی خیلی مهتر از این حرفا و کارا وبحث ها داریم

اما متاسفانه باید بگم شدیدا بین اعضا دلخوری ایجاد کردید !!! مطمئنا هیچ کس تمایلی به اختلاف نداره اما چیزیه که متاسفانه با جانب داری به حقیقت تبدیل شده !!

Admin
28th December 2009, 09:35 PM
بحث جانبداری نیست ...

بحث اینه که از دیروز خیلی ها به گزارش خبرگذاری های بیگانه متاسفانه مطالب خودشون رو به روز کردن و ما نخواستیم که این موقعیت برای برخی افراد سود جو فراهم بشه که سایت بشه پایگاه تبلیغاتی بیگانگان

موفق باشید

s@ba
28th December 2009, 09:40 PM
بحث جانبداری نیست ...

بحث اینه که از دیروز خیلی ها به گزارش خبرگذاری های بیگانه متاسفانه مطالب خودشون رو به روز کردن و ما نخواستیم که این موقعیت برای برخی افراد سود جو فراهم بشه که سایت بشه پایگاه تبلیغاتی بیگانگان

موفق باشید

همیشه خبرگذاریهای خارجی کذب نیست و همیشه خبرگذاری های داخلی راست نیست !!

اما در هر صورت کار شما جای بسی تشکر داره

بسیار عالی و بی نهایت ممنون که از دلخوری بین اعضا جلوگیری کردید ! {happy}

آبجی
28th December 2009, 09:44 PM
اما متاسفانه باید بگم شدیدا بین اعضا دلخوری ایجاد کردید

اگه9 دلخوری پیش اومده همون طوری که اونجاهم گفتم از تمامی دوستان معذرت میخوام ولی باید بدونی کسی که با این جور چیزا دلخور بشه و حرف از رفتن بزنه یه خورده طاقتش کمه . همگی ما باید تابع قوانین سایت باشیم اگه واقعل میخوایم تو سایت فعالیت کنیم و هدف واقعی مون سایته نه متشنج کردن اون که متاسفانه دو روزه داریم میبینیم . ولی بازم میگم این سایت جای این حرفا نیست جای این کارا نیست چون خودتم گفتی عزیز دلم

چون این انجمن بیشتر علمی است نه سیاسی

در مورد این موضوع هم لطف کن لینک اون خبر رو برای اقا مصطفی یا من یا ناظم سایت پیام خصوصی کن باز هم میگم پیام خصوصی کن تا مورد بررسی قرار بگیره

پستهای سیاسی زیادی دیدم که جانب داری از یک گروه خاص بود بدون اینکه منبعی معتبر داشته باشه اما همچنان در سایت وجود داره
صبا جون فقط لطف کن پیام خصوصی کن که زودتر بررسی کنیم .

بخش سیاسیتون باید با وجود چنین شرایطی موقتا بسته بشه

باید بگم که متاسفانه مجبور شدیم بخش سیاسی سایت رو ببندیم تا دلخوریی بوجود نیاد و همدیگه ناراحت نشیم .

نمیدونم چرا ولی هفت ماه از اون موضوع گذشته و الان دوباره اون اتیش روشن شده ولی ما نباید بزاریم که گرمای اون اتیش حتی به سایتمون هم لطمه بزنه پس

از تمامی دوستان میخوام که بحث رو تو این انجمن تو این سایت تموم شده بدونند و دیگه در این مورد بحث نکنند .

با تشکر

آبجی
28th December 2009, 09:48 PM
همیشه خبرگذاریهای خارجی کذب نیست و همیشه خبرگذاری های داخلی راست نیست !!

اما در هر صورت کار شما جای بسی تشکر داره

بسیار عالی و بی نهایت ممنون که از دلخوری بین اعضا جلوگیری کردید !

صبا جون منم حرفات رو قبول دارم و خوشحالم که دختری به این واقع بینی در کنارمون هست و ممنونم ازت عزیزم @};-

s@ba
28th December 2009, 09:58 PM
باید بگم که متاسفانه مجبور شدیم بخش سیاسی سایت رو ببندیم تا دلخوریی بوجود نیاد و همدیگه ناراحت نشیم .

نمیدونم چرا ولی هفت ماه از اون موضوع گذشته و الان دوباره اون اتیش روشن شده ولی ما نباید بزاریم که گرمای اون اتیش حتی به سایتمون هم لطمه بزنه پس

از تمامی دوستان میخوام که بحث رو تو این انجمن تو این سایت تموم شده بدونند و دیگه در این مورد بحث نکنند .

با تشکر[/QUOTE]

این رو بگم و ... :

بعد 7 ماه این آتیش دوباره روشن شده چون مردم نمیتونن بیخیال این همه خونی که ریخته شد و این هم حقی که خورده شد و این همه تهمتی که بهشون زده شد بشن و مطئمن باشید این آتیشی که روشن شده حالا حالاها خاموش بشو نیست و این آتیش اصلا و ابدا به نفع ما نیست چون بزرگترین خطری که میتونه توی یک ملت و یک جامعه اتفاق بیافته و جامعه رو به سمت فنا بکشونه اینه که بین مردمش 2 دستگی پیش بیاد و این الان در جامعه ی ما اتفاق افتاده و امیدوارم به زودی زود راه حل این تفرقه و 2 دستگی بین مردم پیدا بشه و مردم دوباره با هم یک دل و یک رنگ بشن ...

به امید آن روز !{happy}

آبجی
28th December 2009, 10:09 PM
میتونن بیخیال این همه خونی که ریخته شد
اگه خونی هم ریخته شده باعث دولت نبوده صبا اینا رو به پای ملت حساب نکن همه اینا تقصیر خودشونه ولی نمیدونم چرا نمیخوایم قبول کنیم خودتم داری دو جور حرف میزنی بعد حرف مدیریت میگی که قبول داری ولی الان میگی نه

این هم حقی که خورده شد و این همه تهمتی که بهشون زده شد

هیچ حقی خورده نشده هیچ تهمتی هم از طرف دولت زده نشده عزیزم تازه برعکس یه سری تهمت ها هم به بعضی از افراد زده شده که دیدم نتیجه اش رو

که بین مردمش 2 دستگی پیش بیاد و این الان در جامعه ی ما اتفاق افتاده
نه ماها نباید بذاریم که این اتفاق بیافته ماها باید جلوشو بگیریم

صبا جون ازت خواستم که دیگه ادامه ندی نمیدونم چرا ادامه دادی ولی بدون این بحث هیچ فایده ای برای من و تو انجمن نداره :-?

s@ba
28th December 2009, 11:05 PM
باشه والسلام ختم کلام {happy}@};-{happy}@};-@};-@};-

آبجی
28th December 2009, 11:11 PM
ممنون ازهمه عزیزان @};-@};-@};-

پیمان
28th December 2009, 11:23 PM
وجود ندارد ؟؟؟

چرا . . . ؟؟؟:-/

چرا . . . ؟!!!!:-/

!.............!..............!.............؟؟؟ ؟:-/

مطمئنا افراد زیادی آماده ی پاسخ گویی هستند فقط نگید که جزء بهترین و آزاد ترین انجمن هاست :)):-o

شما زیاد خودتو ناراحت نکن انجمن که سهله تو ایران ازادی بیان وجود نداره
نه چرا سکوت؟ نمیگم دعوا تشنج ولی چرا سکوت؟

واقعا در ایران ازادی بیان هست؟
بله حق با شماست.
دستور وقتی از بالا(...) صادر میشه باید چی کار کرد؟
حتما باید سرمون رو زیر نگه داریم بگیم چشم
اگه این کارو نکنیم جواب چیه؟
مشت و لگد
به هر حال اقا مصطفی بسیار کار خوبی کردین که بخش سیاسی رو حذف کردین
باید حرف حرفه علم باشه و بس چون در غیر این صورت...
تا وقتی میشه راحت زندگی کرد دیگه چرا درد سر هان؟ موافقین؟ ساکت باشیم خودشون میدونن چی کار کنن
اخه حرف سره اینه که در مملکتی که مثلا ازادی بیان هست جیکت در بیاد یا ستاره داری
یا به جرم اختلال در نظم عمومی کشور سرو کارت با کرام الکاتبینه فک کنم همون اولیش بس باشه
حق با شماست بی خیال
عملا و عقلا فقط یک کار درسته و اونم...
به امید روزی که...
سرفراز باشی وطن من
با ارزوی موفقیت برای همگی همیشه شاد و پیروز باشید

MlLe nAzilA
29th December 2009, 03:30 AM
کاش بحثو نبندیم،بهتر نیس؟؟بزارین همه نظرشونو بگن این حداقل کاریه که میتونیم در راستای آزادیه بیان بکنیم..دوستان به خودتون بیاین بعضی از بچه ها دارن واقعا به نکته های مهمی اشاره میکنن که مطمئنیم و مطمئنید که براشون سنگین تموم میشه(از طرف سایت رو نمیگم)...
آقا مصطفی واقعا ممنون که انجمن سیاسیو بستی(؟) میدونی چرا؟؟چون همش یه کاربر عزیز(که فکر کنم همه میدونین کیو میگم)داشتن زحمت میکشیدن و از برخی سایتها(اسم نمیارم چون همه میدونین کودوم سایتهارو میگم)عمل copy و paste انجام میدانن که کلی______ از چیزاش صحت نداشتنو واقعیت تاییدش نمیکرد..درته،پیمان و صبای عزیز حق با شماست تا وقتی که حرفه علم باشه میتونیم همه چیز بگیم اما به محض اینکه حرف سیاست شد باید دهنمونو(که شامل خیلی از دهان ها میشه) ببندیم که چند وقته مشاهده میکنیم با وجود پیامدهای فجیع بعد از این عمل،باز هم عملاً و کاملاً این عمل(بسته نگه داشتن همان تعداد کثیر دهان ها)نغض شده که خودش کلی جای تحسین و تشکر و افنخار داره...دیده شد که طی چند روز گذشته چنتا از دوستان عزیز سایت یک سری خبرها گذاشتن که مثله اینکه به دوستان دیگری برخورد،تا قبل از اون که حرفی از بسته شدنه انجمن سیاسی نبود ولی مثله اینکه همین چنتا تاپیک خبر کارساز بودن،که بسی بهتر شد چون خیلیا فقط اون خبر سیاسیایه قبلیو میخوندنو با وجود اینکه کلی حالشون از خبرای دروغ که همه مشاهده میکنیم چقدر تو سایت زیاده بهم میخوره اما چون به آزادیه بیان وجود نداره و مطمئنن اگه نظرشون مخالف طرفه این نوشته ها باشه پاک میشه هیچی نمیگنو بی تفاوت ازش میگذرنو فقط از تهه تهه قلبشون برا کسی که که خبرو نوشته و بعدشم اونی که copy-paste کرده تقاضای بخششو واقع بینیو عدالت گری رو میکنه...نمیخواستم زیاد بگم اما واقعا دیگه حالم از بخش اخبار سایت بهم میخوره،میدونین چرا؟؟کلی____ تاپیک هست که توش کلی چیز نوشته که میتونم به قاطعیت بگم اصلا صراحت نداره گذاشتن درسته از چنتا از خبرگذاری های خود کشورمون بوده اما تو این مورد که به قول خودتون،از هر چی خبرگزاریه بیگانه و به اصطلاحه خودتون فتنه گر،بیگانه تر و کذب نویس تر میشن...

این چیزیه که مدیر سایت(مصطفی)((تو یه تاپیک به اسم خبر اطلاعیه بخش اخبار سایت))_به این لینک: http://www.njavan.com/forum/showthread.php?p=80555#post80555_ نوشتن:
با سلام خدمت تمامی عزیزان

ضمن عرض تسلیت به مناسبت شهادت سرور و سالار شهیدان امام حسین ( ع ) و تسلیت مجدد بابت حرمت شکنی روز شهادت آقا امام حسین ( ع ) توسط برخی فتنه گر ...

واقعیتش نمی خواستم و نمی خواستیم کاری کنیم که سایت علمی نخبگان جوان یک طرفه به میدان بره ... در دوره ی انتخابات هم تمامی سعی ما این بود که دو طرفه قضاوت کنیم ... اما با توجه به آشوب های اخیر و جهت جلوگیری از تبدیل ساختن سایت علمی نخبگان جوان توسط برخی کاربران به تریبون تبلیغاتی فتنه گران ...

خدمت تمامی عزیزان عرض می کنم که هر گونه ارسال اخبار در رابطه با درگیری ها به نقل از خبرگذاری های خارجی مخالف اسلام و دولت اسلامی ممنوع بوده و تمامی ارسالهای مشابه بلافاصله توسط کادر مدیران سایت حذف می شود.

موفق و موید باشید ... مدیر سایت

جناب مدیر سایت،باید نوشتنه شما حداقل با بعضی از کاربرایی که آدم وقتی پستشونو میخونه کلی غبطه میخوره فرق کنه..اگه سمته اکثریت نیستین حداقل جانب دارانه صحبت نکنین..من اون چیزاییو که دیگه کلی مشکل داشتنو bold کردم که به ترتیب دربارشون گفتم:..1:برادر عزیز من که میدونم منظور شماها از فتنه گرا چیه پس برا همین کاراییو که دوستان کردنو به همونایی که بهشون میگین فتنه گر نسبت ندین...2:برادر من اینا آوب نیستن لطفا مودبانه تر درباره ی این جنبش مردمی صحبت کنین نخبه ای گفتن،غیر نخبه ای گفتن...3:تیریبونه تبلیغاتیه فتنه گران؟؟شماها الانم باز دارین لابلای حرفاتون هم کلی تبعیض میزارین هم بازم کلیارو ناراحت و دلسرد از اومدن به سایت میکنین،میدونی چرا؟؟دلیلش واضحه،چون خودتون میدونین که به هر حال هر جایی یه عالم-تا آدم وجود داره که مخالفه دادن لقب فتنه گر به خودشون هستن پس خواهشا این همه این لفظو به کار نبرین و عادلانه تر و واقع بینانه تر به قضیه نگاه کنین و نگران تبدیل شدن سایت به پایگاه تبلیغاتیه فتنه گران(به گفته ی خودتون)نباشین چون شاهدش هستیم که فقط یا خوب و موافق خودتونو مینویسن یا بر ضد ما...4:ارسال اخبار در رابطه با درگیری ها به نقل از خبرگذاری های خارجی مخالف اسلام و دولت اسلامی ممنوع بوده !!!این یکی دیگه خیلی جالب بود..بازم شد نبود آزادیه بیان..میبینین تورو خدا میگن یا باید همون چیزایی باشه که ما میگیم یا هیچی نگین..واقعا که جای تاسف داره..دوست عزیز اینجور که داری پیش میری خیلی جاها پیش-پا میخوری خواهشا تو دیگه مثله یه چنتا از کاربرای دیگه چشم بسته چیزی نگین...
اندکی صبر،سحر نزدیک است...

آبجی
29th December 2009, 03:50 AM
خب دوست عزیز ما این بحث رو خیلی کردیم نمیدونم چرا دوباره اومدید و بازش کردی ؟ چون ما بحث رو تموم شده میدونستیم
مثل اینکه حتما باید تاپیک قفل بشه تا دست از پست زدن بردارید ؟

صد بار از صبح من این جمله رو گفتم اینم برای 101 بار نازیلا خانم 14 ساله اهل بوشهر که چند سال دیگه هم میخوای انشاالله مهندس عمران بشی این سایت یه سایت علمی هست نه سایت سیاسی .
پس توش بحث سیاسی نمیشه برای همین هم بخش اخبار سیاسیش بسته شد.
برای اینکه نه به قولی طرفداری جناح چپ رو بگیره نه جناح راست رو

بازم میگم سایت علمی نخبگان یک سایت کاملا علمی هست پس بهتره از این حرفا دور نگهش داریم

ممنون

faridehsarvi
29th December 2009, 04:05 AM
دوستان ان را كه عيان است چه حاجت به بيان است
آزادي بيان اون چيزي نيست كه يه سري از دوستان فكر مي كنن
اينجا جاي اين بحثا نيست بهتره به همون علم و مباحث علمي بپردازيد

آبجی
29th December 2009, 04:07 AM
بهتره یه موضوع دیگه هم همینجا بگم

سایت نخبگان فعلا تا مدتی که بخش اخبار سیاسی اون بسته هست از بحث های سیاسی هم باید خودداری کرد . البته با اجازه مدیر سایت {happy}

نمیدونم با این حرف میخواین ناراحت بشید یا نه . برام دیگه فرقی نداره چون دارم از صبح فقط میگم لطفا تو انجمن بحث سیاسی نکنیم و اگه دلتون میخواد برید تو سایت هایی که ماشاالله زیاد هم هستن برید حرف دلتون رو اونجا بگید بعد که سبک شدید اگه دوست داشتید بیاید تو این انجمن . ولی تو این انجمن بحث سیاسی ممنوع هست . وبا هر پستی که زده بشه برخود میشه .

ماشاالله تا دیروز هیچ کدومتون این جوری پست نمیزدید ولی نمیدونم چی شده از صبح همه فعال شدید :-? کاشکی قبل از این بحث ها خودتون رو نشون میدادید .

نمیخواستم این کار رو انجام بدم ولی متاسفانه مثل اینکه تاپیک باید قفل بشه تا بدونید بحثی که بسته شده رو نباید باز کرد .

کسایی که واقعا بخوان تو این انجمن فعالیت کنند که خودشون هدف هاشون رو مشخص کنند (هدف همه ما تو این انجمن علم هست نه چیز دیگه ای ) و کسایی که هدفی غیر این دارند هم لطفا انجمن رو ترک کنند چون این یه انجمن علمی هست نه یه تریبون ازاد برای بحث های سیاسی {happy} پس لطفا همه هدف هاتون رو مشخص کنید . چون تو این دو روزه به عینه دیدم کسی که دو روزه اومده عضو سایت شده و داره بحث سیاسی میکنه هدف این چی میتونه باشه ؟:-?

جا داره همین جا از دوستانی که بهشون برخورده یا ناراحت شدند از دست من یا بقیه دوستان معذرت خواهی کنم @};-

با تشکر از تمامی عزیزان

آبجی
29th December 2009, 04:18 AM
با تشکراز تمامی عزیزان با توجه به مطالب بالا و اطلاعیه انجمن بابت اینکه تو سایت بحث سیاسی نکنیم . نمیدونم حالا هر برداشتی دوست دارید انجام بدید ولی این انجمن نمیتونه پاسخ گوی بحث های سیاسی شما دوستان گرامی باشه @};-
هر چند دوست نداشتیم این تاپیک قفل بشه ولی مثل اینکه برای هر دوست عزیزی که میاد این تاپیک رو میخونه مطالب رو باید براش کپی کرد تا بگیم

بحث سیاسی ممنوع

این تاپیک هم قفل میشه

سایت علمی نخبگان

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد