PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : احمدزاده: برکناري من سناريوي از پيش طراحي شده بود

Geek
25th December 2009, 11:04 AM
بندرانزلي - محمد احمدزاده سرمربي سابق تيم فوتبال ملوان بندرانزلي،‌ برکناري خود از اين تيم را سناريوي از پيش طراحي شده اي دانست که مخالفانش آن را شب گذشته به مرحله اجرا درآوردند.

http://www.irna.ir/NewsMedia/Photo/Smal_Pic/2009%5C12%5C23%5Cimg633971791332656250.jpg (http://www.irna.ir/NewsMedia/Photo/Larg_Pic/2009%5C12%5C23%5Cimg633971791332656250.jpg)
احمدزاده که بيش از دو دهه به عنوان بازيکن، مربي و سرمربي در اين تيم فعاليت داشت، ‌شب گذشته با تصميم هيات مديره باشگاه از کار برکنار شد تا اردشير پورنعمت مديرعامل باشگاه موظف شود ظرف 48 ساعت آينده نسبت به جانشين اين مربي کارکشته اقدام کند.
سرمربي برکنار شده ملوان بندرانزلي که در طول هفته هاي گذشته، حضورش در اين تيم با فرازو نشيب هاي بسياري همراه شده بود، ‌روز گذشته در جريان بازي مقابل استقلال تهران بار ديگر بر روي نيمکت تميش نشست تا به همه حرف و حديث ها پايان دهد.
اما گويا مسائل و مشکلات ميان احمدزاده و هيات مديره باشگاه فرصت حضور بيشتر در اين تيم را به او نداد.
احمدزاده روز چهارشنبه در گفت وگو با خبرنگار ايرنا در بندرانزلي برکناري خود از سرمربيگري تيم ملوان را سناريوي از پيش تعيين شده اي دانست که از قبل نسبت به تدوين و طراحي آن اقدام شده بود.
وي گفت: مخالفان، منتظر شکست سنگين تيم بودند تا سناريوي خود را تکميل کرده و تصميمات خود را به مرحله اجرا بگذارند، اما به خواست خداوند متعال سرافکنده شدند.
سرمربي سابق تيم ملوان تصريح کرد: هيات مديره براي اين که احمدزاده را محو کند مجبور است دست و دل باز شود. آنان براي آنکه نشان دهند به بهترين شکل ممکن درصدد حل مشکلات تيم هستند، بي محابا سرکيسه را شل کرده و هزينه مي کنند.
وي افزود: اطمينان دارم از اين به بعد مشکلات مالي وجود نخواهد داشت، چرا که ديگر احمدزاده اي نيست تا تيم را دچار تنگناهاي مالي کند.
احمدزاده در اثبات گفته هاي خود به بهانه هاي مختلف مالي مسوولان باشگاه براي جذب سه بازيکن تيم در بين دو نيم فصل اشاره کرد و افزود: اينان همان افرادي هستند که حاضر نبودند براي خريد بازيکن هزينه کنند، اما اکنون به راحتي پول خرج مي کنند.
وي يکي از دلايل برکناري اش از تيم را ارتباط نزديک و صميمي خود با بازيکنان، استقلال راي و اجازه دخالت ندادن برخي افراد در جذب يا حذف بازيکنان در تيم عنوان کرد.
احمدزاده افزود: اين افراد احساس مي کردند با وجود من نمي توانند مثل مديرعامل که سابقه ملواني بودن ندارد، وارد تيم شده و به اهدافشان برسند.
وي متذکر شد: مخالفان تلاش کردند مردم را مقابل من قرار دهند و با اين کار خواستند جو بدبيني ايجاد کنند تا مردم خواهان جدايي من از ملوان شوند. البته آنان تا حدود زيادي هم موفق شدند و دليل عمده اش هم اين بود که بودجه را دو برابر اعلام کردند.
وي در خصوص نحوه گرفتن حق و حقوقش گفت: ارزش و جايگاه ملوان برايم به قدري باارزش است که هيچگاه به خاطر پول (همانند برخي افراد) بر عليه مسوولان آن شکايت نخواهم کرد.
احمدزاده در اين باره که آيا مي داند گزينه مورد نظر هيات مديره براي هدايت تيم ملوان چه کسي است؟ گفت: به وضوح مي توانم بگويم اينها براي اين که مرا کنار بگذارند فرد مورد نظر خود را انتخاب کرده اند. اما نمي توانم نامي از آنان به زبان بياورم.
وي يادآور شد: ما هيچ زماني تفاهم نداشتيم. چون آنها (مسوولان باشگاه) به دنبال فردي بودند که از هر نظر تحت اختيارشان باشد.
احمدزاده با بيان اين که ملوان متعلق به مردم است از بازيکنان خواست نهايت تلاش خود را براي موفقيت تيم به کار بگيرند.
گفتني است، احمدزاده پيش از اعلام برکناري اش، چند بار از سمت خود استعفا داد که از سوي هيات مديره باشگاه پذيرفته نشد.
620

انتهای خبر / خبرگزاری جمهوری اسلامی (ايرنا) / کد خبر 859847

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد