PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : رضازاده: بدنبال جذب مربيان بزرگ خارجي هستم

Geek
25th December 2009, 10:59 AM
سرپرست فدراسيون وزنه برداري گفت: اين فدراسيون براي تقويت هر چه بيشتر کادر فني تيم ملي خود در حال حاضر مشغول بررسي وضعيت مربيان بزرگ خارجي و شرايط استفاده از آنان است.

http://www.irna.ir/NewsMedia/Photo/Smal_Pic/2009%5C12%5C22%5Cimg633970820563125000.jpg (http://www.irna.ir/NewsMedia/Photo/Larg_Pic/2009%5C12%5C22%5Cimg633970820563125000.jpg)
حسين رضازاده روز سه شنبه در گفت و گو با ايرنا خاطر نشان کرد: حجم امور اجرايي فدراسيون به حدي است که چنانچه از هم اکنون شروع به کار کنيم، با محدوديت زماني روبرو خواهيم بود.
وي اضافه کرد: از اين رو سعي خواهيم کرد با يک تقسيم بندي دقيق و مناسب، برنامه هاي فدراسيون را اجرا کنيم.
وي در ادامه به کادر فني تيم هاي ملي اشاره کرد و گفت: براي کادر فني تيم هاي ملي برنامه هاي جامع و خاصي در نظر داريم که بايد به تناوب و بر حسب اولويت به اين مساله رسيدگي شود. اما آنچه مسلم است ما در نظر داريم با تقويت اين کادر دورخيز مناسب و مطمئني براي مسابقات معتبر و بين المللي آتي انجام دهيم.
قويترين مرد جهان در ادامه گفت: البته تمام بررسي هاي دقيق و فني ما در خصوص انتخاب و گزينش مربيان تيم هاي ملي را به اعضاي کميته فني سپرديم تا هر تصميم و سياستي با اجماع و همفکري آنان صورت بگيرد.
رضازاده حضور افراد با تجربه اين رشته را در کادر اجرايي فدراسيون بسيار حياتي و مهم خواند و افزود: سعي مي کنيم هيج فرد متخصص و با تجربه اي از گردونه سيستم اجرايي فدراسيون کنار نماند و اگر قرار باشد در خصوص شخص يا اشخاصي براي حضور در کادر اجرايي فدراسيون تصميم گيري شود، مطمئن باشيد اين کار پشت درهاي بسته و در جلسات خصوصي صورت نمي گيرد.
وي با اشاره به روساي کميته هاي مختلف فدراسيون گفت: بر خلاف سخنان مطرح شده در خصوص تغيير و تحولات اساسي در فدراسيون، بايد اعلام کنم که اين افراد زحمت کش و با تجربه همچنان مانند گذشته در مسئوليت خود باقي خواهند ماند.
قهرمان وزنه برداري جهان و المپيک طي سالهاي 2000 تا 2006 ادامه داد: از تمام کساني که توانايي ياري رساندن به اين رشته را دارند درخواست مي کنم از همفکري و تعامل سازنده با مجموعه کنوني فدراسيون دريغ نکنند، چراکه با پتانسيل موجود وزنه برداري ايران مي توان در آينده موفقيت هاي بزرگ و افتخار آميزي را کسب کرد.
رضازاده اظهار داشت: براي اعتلاي وزنه برداري ايران لازم است کدورت ها و انتقادات مغرضانه را کنار گذاشت و با يک ديد ملي به اين موضوع نگريست. اگر کسي با من مشکل دارد دليل نمي شود که در امور و برنامه هاي فدراسيون اختلال و مشکل ايجاد کند، چراکه موفقيت اين رشته متعلق به تمام مردم است.
وي در پايان با تاکيد بر اهميت پشتوانه سازي در وزنه برداري کشور ادامه داد: در اين راستا نيز برنامه هاي مختلفي را آماده اجرا داريم که اميدوارم با کمک و حمايت همه جانبه مسئولان فدراسيون بتوان اين برنامه ها را با دقت و حساسيت بالايي عملي کرد.

انتهای خبر / خبرگزاری جمهوری اسلامی (ايرنا) / کد خبر 857093

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد