PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : خبر انصارى فرد: از پيشنهاد استقلال اطلاعى ندارم

سردار
23rd December 2009, 12:40 AM
تهران IranSport.Net - كريم انصارى فرد مهاجم تيم فوتبال سايپاى كرج گفت: برخلاف صحبت هايى كه در خصوص پيوستنم به استقلال مطرح شده اما از پيشنهاد اين تيم بى اطلاعم .وى اظهار داشت: بازى سختى مقابل پيكان قزوين در پيش داريم و بايد ۳ امتياز را كسب كنيم. پيكان از جمله تيم هايى است كه فوتبال هجومى را انجام مى دهد و براى كسب پيروزى به ميدان مى آيد و اين كار ما را سخت تر مى كند.او در مورد دعوت شدن خود به تيم ملى ادامه داد: از اينكه دوباره در فهرست ليست جديد تيم ملى قرار دارم خوشحال هستم و تلاش مى كنم نظر مساعد قطبى را جلب كنم تا بتوانم باز هم به طور ثابت به ميدان بروم.وى در مورد پيشنهاد استقلال تصريح كرد: از چنين پيشنهادى اطلاعى ندارم و از طريق روزنامه ها متوجه آن شده ام. اگر مسئولان سايپا اجازه بدهند فكر نمى كنم مشكل خاصى به وجود بيايد.انصارى فرد در خاتمه گفت: تمام تلاش خود را براى كسب عنوان آقاى گلى انجام مى دهم و دوست دارم اين عنوان را به دست بياورم. اميدوارم در اين راه موفق باشم.

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد