PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ماتیچ:اهمیت زیادی برای امریکا قائل نیستم

moji5
22nd December 2009, 11:19 PM
علی‌رغم حضور در گروه مرگ مسابقات جام جهانی بسکتبال
ماتیچ:اهمیت زیادی برای امریکا قائل نیستم

http://www.inn.ir/iran_media/image/2009/12/589811209_orig.jpg
در حالی که تیم بسکتبال کشورمان در گروه موسوم به مرگ پیکارهای جهانی 2010 ترکیه قرار دارد به مصاف آمریکایی می‌رود که عنوان‌دار این رقابت‌هاست و از دید کارشناسان سخت‌ترین مصاف بسکتبالیست‌های کشورمان در این رویداد جهانی است ،با این شرایط سرمربی تیم ملی بسکتبال نظر دیگری دارد بطوری که اعلام کرد: برای بازی با آمریکا اهمیت زیادی قائل نیستم و این بازی آنقدر هم که می‌ گویند مهم نیست.

به گزارش شبکه ایران، وسلین ماتیچ با اشاره به گروه‌ ایران در جام جهانی و هم گروهی با آمریکا، اسلوونی، برزیل، کرواسی و تونس تاکید کرد: گروه ایران خیلی سخت است. تیم آمریکا به همراه قهرمانان اروپا در آن قرار دارند و همه تیم‌ها به نوعی مدعی هستند. بدون شک سخت ترین حریف ما قهرمان المپیک، یعنی آمریکا است و همه می دانند که بسکتبال این کشور در چه سطحی قرار دارد.
سرمربی تیم ملی بسکتبال با اعلام اینکه بازی با آمریکا برای ما اهمیت آنچنانی ندارد، تصریح کرد: برای بازی با آمریکا اهمیت زیادی قائل نیستم و این بازی آنقدر هم که می‌ گویند مهم نیست. ما فقط بازی خود را انجام خواهیم داد.
وی تصریح کرد: بدون شک برای آماده‌سازی و بازی‌های تدارکاتی تیم‌هایی مد نظر من هستند که دوست دارم ایران برای ارزیابی حریفان خود با آنها بازی انجام دهد و که در جلسه نیز آنها را پیشنهاد دادم.
ماتیچ با اعلام اینکه دوست دارم هرماه یک بازی دوستانه انجام دهیم عنوان کرد: فراهم شدن خواسته های ما در گرو موافقت فدراسیون است. دوباره تاکید می کنم برای تیم ملی برنامه‌های زیادی داریم و امیدوارم همه آنها عملی شود.
شانزدهمین دوره مسابقات جام جهانی بسکتبال سال 2010 شهریور ماه سال آینده در ترکیه برگزار می‌شود و تیم ملی ایران نخستین حضور خود در این رقابت‌ها را تجربه می‌کند.

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد