PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : هدايتي: بهترين تصميم را در مورد كريمي مي‌گيريم

Victor007
21st December 2009, 09:27 PM
خبرگزاري فارس: مالك باشگاه استيل‌آذين گفت: كريمي نماد باشگاه استيل‌آذين است و سعي مي‌كنيم در مورد او بهترين تصميم را بگيريم.

http://media.farsnews.com/Media/8806/Images/jpg/A0734/A0734545.jpg

حسين هدايتي در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشي خبرگزاري فارس، در مورد احتمال پيوستن علي كريمي به باشگاه الاهلي امارات اظهار داشت: اين مورد طبيعي است زيرا تمام تيم‌هاي داخلي و خارجي آرزوي داشتن بازيكن بزرگي مثل كريمي را حتي براي چند بازي دارند..
وي ادامه داد: باشگاه الاهلي امارات به صورت شفاهي صحبت‌هايي با ما انجام داد و منتظريم اين موضوع مكتوب شود. البته اين ماجرا كاملا با هماهنگي من، مديرعامل باشگاه و علي كريمي است و تا زماني كه پيشنهاد الاهلي مكتوب نشود، نمي‌توان به صورت قطع اظهار نظر كرد.

هدايتي تاكيد كرد: با توجه به پيشنهاد عالي تيم اماراتي جلسه هيات مديره را تشكيل مي‌دهيم و ضمن نظرخواهي از آنها از كادر فني و مسئولان باشگاه هم نظرخواهي مي‌كنيم و تصميم‌گيري نهايي را از طريق سايت رسمي باشگاه استيل‌آذين به اطلاع مردم خواهيم رساند اما تا به حال در اين مورد خبري نيست.
هدايتي افزود: افتخار مي‌كنيم اين بازيكن بزرگ در استيل‌آذين است و اميدواريم در مورد او كه نماد باشگاه ما است بهترين تصميم را بگيريم.

مالك باشگاه استيل آذين در مورد ديدار تيم‌هاي شاهين بوشهر و استيل‌آذين از هفته بيست و يكم ليگ برتر باشگاه‌هاي ايران اظهار داشت: بازيكنان ما با روحيه خوبي به بوشهر رفتند و از آمادگي كامل براي انجام يك بازي خوب برخوردار هستند. آنها آماده‌اند تا مثل يك سرباز در اختيار تيم باشند و براي هر 3 امتياز مسابقه بجنگند. از هواداران بوشهري درخواست مي‌كنم ميهمان‌نوازي خوبي داشته باشند تا بازي جوانمردانه و زيبايي برگزار شود.
وي تاكيد كرد: استيل آذين براي كسب سهميه آسيا بايد بجنگد و در 14 هفته فينال پاياني ليگ بتواند سرفراز از زمين بيرون بيايد. من به بازيكنانم انتقاد دارم زيرا آنها مي‌توانند خواسته من را عملي كنند.

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد