PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : كاشاني: رفتارهاي غيراخلاقي و غيرحرفه‌اي جايي در پرسپوليس ندارد

Victor007
18th December 2009, 11:41 AM
خبرگزاري فارس: سرپرست باشگاه پرسپوليس با انتقاد از رفتار غيرحرفه‌اي هوار ملا محمد به بيان جزئيات ملاقات با او پرداخت.

http://media.farsnews.com/Media/8808/Images/jpg/A0760/A0760127.jpg

به گزارش خبرگزاري فارس، حبيب كاشاني كه پنجشنبه شب در هتل لاله و در جمع بازيكنان و كادر فني پرسپوليس صحبت مي كرد، با اشاره به رفتار عجيب و غير حرفه اي هوار، گفت: اواسط هفته، هوار از من درخواست ملاقات كرد كه من نيز پذيرفتم. او به همراه مدير برنامه هايش به باشگاه آمد و دلايل غيبت خود را توضيح داد و ضمن پذيرش خطاي خود، از من درخواست بخشيدن جريمه 15 درصدي اش را كرد.
كاشاني ادامه داد: به او گفتم اين تصميم را كميته انضباطي باشگاه بر اساس مفاد قرارداد گرفته است و من مي توانم در كميته استيناف، آن را كاهش دهم. مطمئن باش اين موضوع را در كميته استيناف مطرح مي كنيم. تو برو و در دو بازي آينده خوب ظاهر شو، تا بعد از 28 روز غيبت غير موجه، دليلي براي براي بخشش قسمتي از جريمه ات وجود داشته باشد.
سرپرست باشگاه پرسپوليس تصريح كرد: با اين وجود هوار اعلام كرد يا همين الان تمام جريمه من را مي بخشيد يا قراردادم را فسخ مي كنم. پس از آن نيز همراه آقاي هوار برگه اي را درآورد و درخواست فسخ قرارداد خود را نوشت و به امضاي هوار رساند. پس از آن نيز به ما اطلاع دادند وي با ايراد اتهاماتي به باشگاه از ايران خارج شده است.
وي تاكيد كرد: باشگاه پرسپوليس، باشگاه بزرگي است و چنين رفتارهاي غير اخلاقي و غير حرفه اي در آن جايگاهي ندارد. ما پيگير حقوقي رفتار هوار هستيم و با رفتار هاي خارج از چارچوب و تهديد، از حقوق باشگاه نخواهيم گذشت.

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد