PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : پرسپولیسی‌ها کنار تخت حجازی

Victor007
17th December 2009, 09:38 AM
http://www.inn.ir/iran_media/image/2009/11/751751109_orig.jpg

به گزارش شبکه ایران، سرپرست تیم فوتبال پرسپولیس در مقابل خبرنگاران گفت:" من به نمایندگی از خانواده بزرگ پرسپولیس به ملاقات آقای حجازی آمدم و امیدوارم ایشان هرچه زودتر سلامتی خود بازیابد و به جمع خانواده ورزش بازگردد."
* وضعیت ناصر حجازی را چگونه ارزیابی می‌کنید، این روزها همه نگران وی هستند؟
الحمد الله به لحاظ روحی در وضعیت بسیار خوبی قرار دارد. مدتی را با هم گپ زدیم، از وضعیت درمانی اش گفت و من هم از صمیم قلب برایش آرزوی سلامتی کردم. امیدوارم به لطف خدا هر چه زودتر با سلامتی کامل از بیمارستان مرخص شود.
* در آستانه بازی با پاس همدان، جلسه کاشانی با بازیکنان و کادر فنی، تاثیری روی تیم داشته است؟
خدا را شکر روحیه بچه ها در تمرینات خیلی خوب شده و امیدوارم تاثیر عملی آن را هم در بازی جمعه شاهد باشیم. این جلسه، با جلسات مشابه، فرق داشت و باید تاثیر گذار باشد.
* ویژگی این جلسه چه بود؟
ببینید! خوبی این جلسه این بود که همه حرف ها خیلی صریح و بی پرده زده شد. هر کس هر حرفی که داشت زد رودروی هم و بدون هیچ واسطه‌ای. همین باعث شد خیلی از مسایل روشن شود و وقتی حرف از هم قسم شدن به میان آمد، با آگاهی کامل از همه مسایل بود. این هم قسمی و این متحد شدن، خالص است و عیارش بالاست.
* وضعیت کنونی پرسپولیس را چطور می‌بینید؟
من به این تیم اعتقاد دارم. ما در 4-3 بازی گذشته خیلی خوب بازی کردیم و با بدشانسی محض نتایج را واگذار کردیم. در بازی با سپاهان پنالتی را از 12 متری دروازه گل نمی‌کنیم و در بازی استقلال اهواز، از 40 متری یک گل عجیب می خوریم.در حالی که عملکردمان در هر دو بازی ها مثبت بود و انصافا حق مان باخت نبود.
حالا هم با تمرینات خوبی که پشت سر گذاشتیم و جلسه مثبتی که داشتیم، آماده ایم تا به این بدشانسی ها خاتمه بدهیم و خیلی مصمم تر وارد کورس قهرمانی شویم.

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد