PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : كرانچار براي ابقا در پرسپوليس 2 بازي فرصت دارد

ارمين
17th December 2009, 07:09 AM
سرپرست باشگاه پرسپوليس تهران گفت: سرمربي تيم در صورت عدم نتيجه گيري در 2 بازي آينده بركنار مي شود.

حبيب كاشاني در مورد احتمال بركناري زلاتكو كرانچار اظهار داشت: براي اين مربي احترام قائليم اما حتما خود وي نيز مي پذيرد كه اگر ناكامي ها ادامه پيدا كند، باشگاه بايد به فكر مربي ديگري باشد.
وي ادامه داد: اگر كرانچار در 2 بازي آينده نتيجه نگيرد مجبور هستيم با ديگر مربيان وارد مذاكره شويم.
كاشاني در مورد وضعيت هوار ملا محمد تصريح كرد: مبلغي در حدود 600 هزار دلار براي اين بازيكن هزينه شد تا جاي خالي علي كريمي را پر كند و يك بازيكن حرفه اي نبايد مرتكب عمل غيرحرفه اي شده و بي دليل اردوي تيم را ترك كند و با تاخير زياد بازگردد.
وي افزود: طبق قرارداد، اين بازيكن به دليل غيبت غير موجه با كسر 15 درصد از قرارداد خود مواجه شد كه به اين امر اعتراض داشت و به همراه مديربرنامه هايش به باشگاه آمد. ما نيز با موافقت شوراي استيناف باشگاه اين جريمه را به 10 درصد كاهش داديم.
سرپرست باشگاه در مورد تاريخ اتمام مدت زمان ماموريت خود در باشگاه گفت: اواسط دي ماه مدت زمان سرپرستي ام به پايان مي رسد اما در جلسه اي كه با سعيدلو داشتم ايشان از تلاش براي تمديد اين زمان خبر داد.
وي در مورد انتخاب سه عضو جديد هيات مديره باشگاه اظهار داشت: از رئيس سازمان تربيت بدني خواسته بودم از بين گزينه هاي مختلف چند نفر را انتخاب كنند و ايشان از برگزيده شدن سه نفر خبر داد اما اسامي آنها را به من نگفت.
كاشاني به اتفاقات اهواز نيز اشاره كرد و افزود: متاسفانه در پايان بازي شنيدم كه ليدرهاي ما را به زدن با چاقو تهديد كرده اند و در اين بين به عابدزاده مربي دروازه بانان ما نيز حمله كرده و با لگد به پاي وي زدند كه گويا عليرضا حقيقي نيز از مربي خود حمايت كرده است.
مديرعامل اسبق پرسپوليس با تاكيد بر اين نكته كه قرارداد وسلي مهاجم برزيلي اين تيم فسخ شده است، تصريح كرد: مبلغ هفت ميليارد و نهصد ميليون تومان براي جذب بازيكنان هزينه شده است.
وي در پاسخ به اين سوال كه با توجه به مشخص شدن سقف قرارداد، چرا رقم قراردادها در پرسپوليس بالاتر از حد مجاز بوده است، تاكيد كرد: اين قراردادها قبل از من منعقد شده است و بهتر است مديران گذشته در اين خصوص توضيح دهند.

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد