PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : لبخند بزن تا بگم چرا!!!

AvAstiN
15th December 2009, 07:35 PM
همه ما ناخودآگاه به سمت افرادیکه لبخند می زنند کشیده می شویم ...

لبخند جذابتان می کند ...

لبخند یک کشش و جذبه فوری ایجاد می کند بطوریکه ناخدآگاه سایرین را جذب میکند ...

لبخند حال و هوایتان را تغییر می دهد

دفعه بعدی که احساس بی حوصلگی و ناراحتی کردید، لبخند بزنید

لبخند به بدن حقه می زند !

لبخند مسری است

لبخند زدن برایتان شادی می آورد.

با لبخند زدن فضای محیط را هم شادتر می کنید و اطرافیان را مانند آهن ربا به سمت خود می کشید

وقتی استرس دارید، لبخند بزنید.

با اینکار استرس تان کمتر می شود و می توانید برای بهبود اوضاع وارد عمل شوید

لبخند زدن سیستم ایمنی بدن را تقویت می کند

که شما احساس آرامش بیشتری دارید.

با لبخند زدن از ابتلا به آنفولانزا و سرماخوردگی جلوگیری کنید

لبخند زدن فشارخونتان را پایین می آورد

وقتی لبخند می زنید، فشارخونتان به طرز قابل توجه پایین می آید. لبخند بزنید و خودتان امتحان کنید

لبخند زدن اندورفین، سروتونین و مسکن های طبیعی بدن را آزاد می کند

تحقیقات نشان داده است که لبخند زدن با تولید این سه ماده در بدن باعث بهبود روحیه می شود

می توان گفت لبخند زدن یک داروی مسکن طبیعی است

لبخند زدن چهره تان را جوانتر نشان می دهد

عضلاتی که برای لبخند زدن استفاده می شوند . صورت را بالا می کشند.

پس نیازی به کشیدن پوست صورتتان ندارید،

سعی کنید همیشه لبخند بزنید

لبخند زدن باعث می شود موفقتر به نظر برسید

به نظر می رسد که افرادیکه لبخند می زنند

اعتماد به نفس بالاتری دارند و در کارشان بیشتر پیشرفت می کنند

لبخند زدن کمک می کند مثبت اندیش باشید

پس از همین حالا شروع کنید

و با صدای بلند بخندید ،

زیرا چهره ی شما با خنده جذابتر

و زیباتر خواهد شد ...

http://www.pic4ever.com/images/choir.gifhttp://www.pic4ever.com/images/choir.gif

از:رضاحبیبی س.

AvAstiN
1st July 2010, 07:20 PM
لبخند زدن باعث افزایش طول عمر می شود

لبخند زدن باعث افزایش اکسیژن رسانی به بدن می شود

خنده بهترين درمان براى افرادى است كه دوران بهبودى پس از سكته قلبى را طى مى كنند.

يك بار قهقهه زدن برابر با نيم ساعت ورزش مداوم مفید است.

خنديدن باعث مي شود كه فعاليت رگ هاي خوني بهتر صورت بگيرد و قلب به طور كامل كارش را انجام بدهد. كساني كه زياد مي خندند كمتر در معرض سكته هاي قلبي قرار مي گيرند.لذا ديدن فيلم هاي كمدي براي خنديدن بسيار توصيه مي شود.

پس http://www.moppo.net/anisigns/signer/laughing/laughing.gif

Helix
1st July 2010, 07:41 PM
پس همه با هم sh_omomi89

ساناز فرهیدوش
5th July 2010, 06:53 PM
در اینجا من یک تشکر درست و حسابی به دوست خوبم مدیونم.
من پریروز در حالیکه داشتم از خیابان عبور می کردم توسط ماشینی به شتاب پرتاپ شدم و او نا خواسته با چرخ از روی پام رد شد . وقتی دیدم به جای اینکه فرار کند جوانمردانه ایستاد من به او لبخند زدم . شاید در این حال کار نمسخر آمیزی به نظر می آمد اما بعد از چند ساعت که بهتر شدم از او پرسیدم چرا ماندی و نرفنی ؟
اول گفت به خاطر خدا و حساب کتاب ولی راستش وقتی بر خورد خوب شما رو دیدم که در اون وضعیت با آرامش بر خورد کردید و تازه لبخند هم زدید واقعا نتونستم برم .
یک لبخند ساده باعث شد که من خیلی زود تر از آنچه فکر کنم به مر کز درمانی برسم و حالم بهتر بشه .
لحظه های تلخ برای همه ی ما پیش میاد اما اینکه چه طور مدیریتش کنیم خیلی مهمه مگر نه؟

پلاسبوی عزیزم باز هم ازت ممنونم . مطالب خوب وقتی در زندگی کاربردی می شوند چه قدر ارزشمندند.

ElaBel
5th July 2010, 06:54 PM
من كه هميشه لبخند ميزنم [shaad]

AvAstiN
5th July 2010, 07:48 PM
در اینجا من یک تشکر درست و حسابی به دوست خوبم مدیونم.
من پریروز در حالیکه داشتم از خیابان عبور می کردم توسط ماشینی به شتاب پرتاپ شدم و او نا خواسته با چرخ از روی پام رد شد . وقتی دیدم به جای اینکه فرار کند جوانمردانه ایستاد من به او لبخند زدم . شاید در این حال کار نمسخر آمیزی به نظر می آمد اما بعد از چند ساعت که بهتر شدم از او پرسیدم چرا ماندی و نرفنی ؟
اول گفت به خاطر خدا و حساب کتاب ولی راستش وقتی بر خورد خوب شما رو دیدم که در اون وضعیت با آرامش بر خورد کردید و تازه لبخند هم زدید واقعا نتونستم برم .
یک لبخند ساده باعث شد که من خیلی زود تر از آنچه فکر کنم به مر کز درمانی برسم و حالم بهتر بشه .
لحظه های تلخ برای همه ی ما پیش میاد اما اینکه چه طور مدیریتش کنیم خیلی مهمه مگر نه؟

پلاسبوی عزیزم باز هم ازت ممنونم . مطالب خوب وقتی در زندگی کاربردی می شوند چه قدر ارزشمندند.

سلام رکسانا جان
خوشحالم که این مطلب واست مفید بوده
راستشو بخوای با ماجرایی که تعریف کردی خیلی بیشتر به اهمیت همین لبخند پی بردم http://www.moppo.net/anisigns/signer/yes/yes.gif

راستی الان حالت بهتره؟

LaDy Ds DeMoNa
5th July 2010, 08:46 PM
[labkhand][labkhand][labkhand][labkhand][labkhand][labkhand]

لبخند انعکاسی از زندگی توست

پس شاد زندگی کن تا درست عمل کنی !!!!![cheshmak]

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد