PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : كرانچار: كاشاني به من اولتيماتوم نداده است

Victor007
15th December 2009, 02:18 PM
خبرگزاري فارس: سرمربي تيم فوتبال پرسپوليس گفت: هيچ اولتيماتومي از سوي كاشاني به من داده نشده است و اين تنها كار رسانه‌ها است.

http://media.farsnews.com/Media/8808/Images/jpg/A0760/A0760231.jpg

زلاتكو كرانچار در پايان تمرين امروز در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشي خبرگزاري فارس مورد آخرين وضعيت پرسپوليس اظهار داشت: سعي مي‌كنيم در بازي هاي آينده به پيروزي برسيم و روند رو به رشد داشته باشيم. البته مشكلاتي داريم كه در نتيجه گيري تاثيرگذار است و در حد انتظار ظاهر نمي‌شويم. بايد بگويم كه در برابر اين مسائل چاره‌اي جز پيروزي نداريم و نحوه تمرينات اين موضوع را مشخص مي‌كند.
وي ادامه داد: شكست جزيي از فوتبال است، البته ما در برابر سپاهان مستحق باخت نبوديم و فقط اشتباهات فردي به ما ضربه زد كه آن هم بايد برطرف شود.
سرمربي پرسپوليس تاكيد كرد: كاشاني از عملكرد ما راضي نيست و من هم اين را مي‌دانم كه بايد بهتر شويم. در مورد اولتيماتوم هم بايد بگويم كه مهلتي براي من تعيين نشده است و اين تنها كار روزنامه‌ها و رسانه‌ها است.
كرانچار در مورد وضعيت هوار ملامحمد يادآور شد: اين بازيكن حرفه‌اي عمل نكرد و بايد از باشگاه تبعيت كرد در نبود وي با وجود بازيكناني مانند خليلي و زارع مشكلي براي گلزني نخواهيم داشت.

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد