PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اس ام اس و نكات جالب (حتما يه سري بزن)

آبجی
13th December 2009, 01:35 PM
سلام به همه دوستان تو اين تاپيك قصد دارم با كمك هم اس ام اس هاي جالب و نكات زيبا رو براي هم بزاريم تا همگي از اين جملات استفاده كنيم ;) .

از همكاريتون ممنونم {big hug}

@};-@};-@};-

آبجی
13th December 2009, 01:37 PM
وقتي پير ميشي ممکنه موهاتو از دست بدي يا دندونات بريزه ولي زيبايي هاتو هيچ وقت از دست نمي دي چون آدم چيزهايي که نداره هيچ وقت از دست نمي ده !

به عاشقان بگوييد خود ساخته شوند نه خود باخته و عاشق کمال معشوق شوند نه جمالش که جمال به مويي بند است و کمال به خداوند

شکسپير: اگر تمام شب را براي از دست دادن خورشيد اشک بريزی،لذت ديدن ستاره ها را هم از دست ميدهی.

افسوس...آن زمان که بايد دوست بداريم کوتاهی ميکنيم،آن زمان که دوستمان دارند لج بازی ميکنيم و بعد براي آنچه از دست رفته آه ميکشيم!

آبجی
13th December 2009, 01:41 PM
چه كسي مي داند كه تو در پيله تنهايي خود تنهايي؟ چه كسي مي داند كه تو در حسرت يك روزنه در فردايي؟ پيله ات را بگشا... تو به اندازه يك پروانه زيبايي

عشق محکومي است که محاکمه نمي شود....ديوانه ايست که معالجه نمي شود....بيگانه ايست که شناخته نمي شود....سکوتي است که شکسته نمي شود....وفريادي ايست که ارام نمي شود

انتظار مثل دريا مي مونه هر چقدر جلوتر ميري عميقتر ميشه

دست هایی که "کمک" می کنند مقدس تر از لب هایی هستند که "دعا" می کنند

با تو خواهم گفت رازی از عبور راز هجران پرستوهای دور راز یک باغ بدون باغبان راز یک دشت بدون سایه بان باغبان رفت و همه گلها فسرد رونق ایام مارا باد برد

زندگي دفتري از خاطرهاست ... يک نفر در دل شب ، يک نفر در دل خاک ... يک نفر همدم خوشبختي هاست ، يک نفر همسفر سختي هاست ، چشم تا باز کنيم عمرمان مي گذرد... ما همه همسفريم

رمز خوشبختي داشتن ذهني سالم در بدني سالم است

كسي كه از هيچ چيز كوچكي خوشحال نميشود هيچگاه خوشبخت نخواهد شد

كسي كه از شكست ميهراسد به شكست خود اطمينان دارد

در آن زندان كه زندانبان تو بودي شبي بنيادم از يك بوسه لرزيد

خوشبختي يعني هماهنگي با حوادث روزگار

اراده آهنين زمين خوردن هفت باره و برخواستن براي بار هشتم است (دهخدا

امشب به قصه دل من گوش ميكني فردا مرا چو قصه فراموش ميكني

آبجی
13th December 2009, 01:44 PM
بردن همه چيز نيست اما تلاش براي بردن چرا(لومباردي

عاقبت خط جاده پايان يافت/من رسيده ز ره غبار آلود/تشنه بر چشمه ره نبرد و دريغ /شهر من گور آرزويم بود

داشتن پشتكار تفاوت ظريف بين شكست و كاميابي است(سارنف

چيزيكه مرد را وادار ميكند بيوفائي زنش را باور نكند داشتن اعتماد به حسن اخلاق زنش نيست بلكه ضعف اخلاقي خودش است (ناپلئون

اگر قرار است براي هر چيزي زندگي خود را خرج كنيم بهتر آن است كه آنرا خرج لطافت يك لبخند يا نوازشي عاشقانه كنيم(شكسپير

روزها رفتند و من نميدانم كدامينم/آن من سرسخت مغرورم يا من مغلوب ديرينم

اگر به ديگران كمك كنيد به آنچه ميخواهند برسند شما هم ميتوانيد در زندگي به آنچه ميخواهيد برسيد
بهترين ها را در خودتان خواهيد يافت وقتي كه در ديگران بجوييد

تنها مقصود در زندگي عشق ورزيدن به يكديگر است اگر از عهده اين كار بر نمي آييم حداقل بكوشيم تا يكديگر را نيازاريم

آنكس كه رنج زندگي بترسد از ترس رنج خواهد برد

لبخند حتي زمانيكه بر لب مرده مينشيند بازهم زيباست

ديگر نكنم ز روي ناداني قرباني عشق او غرورم را/شايد كه چو بگذرم از او يابم آن گمشده شادي و سرورم را

آخرين برگ سفرنامه ي باران اين است که زمين چرکين است

من در اين کلبه خوشم تو در آن اوج که هستي خوش باش من به عشق تو خوشم تو به عشق هر که هستي خوش باش

اول به نام عشق، دوم به نام تو، سوم به ياد مرگ. بر لوح شيشه اي قلبت بنويس: يا تو وعشق، يا من و مرگ

گرمي دست هايت چيست که دستهايم آنها را ميطلبد ؟ در آينه چشمهايم بنگر چه ميبيني؟ آيا ميبيني که تو را ميبيند؟ صداي طپش قلبم را ميشنوي که فرياد ميزند دوستت دارم؟ دوست ندارم که بگويم دوستت دارم. دوست دارم که بداني دوستت دارم!

عشق است كه به آدمی بال پرواز می دهد. عشق تو را از این زندگی واقعی و روزمره جدا می كند و به فضای جدیدی می برد كه پر از هیجان و امید است

مغرورانه اشك ريختيم چه مغرورانه سكوت كرديم چه مغرورانه التماس كرديم چه مغرورانه از هم گريختيم غرور هديه شيطان بود و عشق هديه خداوند هديه شيطان را به هم تقديم كرديم هديه خداوند را از هم پنهان كرديم

اگر از پايان گرفتن غم هايت نا اميد شده اي ، به خاطر بياور زيباترين صبحي که تا به حال تجربه کرده اي مديون صبرت در برابر سياهترين شبي هستي که هيچ دليلي براي تمام شدن نمي ديدي

هر کودکی با این پیام به دنیا می آید که:خدا هنوز از انسان ناامید نیست

هر کس از رگ و ریشه معلم است همه چیز را برای شاگردان خود جدی می گیرد حتی خود را - نیچه

بعضی ها گله دارند که چرا؟ گل سرخ خار دارد... در این فکرم که چرا نمی گویند:عجب... این بوته خار٫ گل سرخ دارد!!...

هر انسانی لبخندی از خداست؛ تقدیم به تو که زیباترین لبخند خدایی!

آبجی
13th December 2009, 01:45 PM
عاشقی باش که گویند به دریا زد و رفت نه که گویند خسی بود که جوبارش برد

دیگر ز پا فتاده ام ای ساقیِِِِِ اجلِِِِ لب تشنه ام ،بریز به کامم شراب را ای آخرین پناه من ،آغوش باز کن تا ننگرم پس از رخ او آفتاب را

انديشيدن به پايان هر چيز شيريني حضورش را تلخ مي كند... بگذار پايان تو را غافلگير كند درست مانند آغاز

او که می ماند نخواهد رفت او که رفته است نخواهد رسید او که رسیده است پنهان است این همه از شکستن و سکوت چه عاید آینده خواهد شد رفتن هم حرف عجيبی شبیه اشتباه آمدن است تو بگو دایره تا کجای این نقطه خواهد گریست

از خدا پرسيدم دوست داريد بندگانتان چه بياموزند؟ گفت: "بياموزند که آنها نمي توانند کسي را وادار کنند، عاشقشان باشد" "بياموزند که انسانهايي هستند که آنها را دوست دارند اما نمي دانند که چگونه عشقشان را ابراز کنند

آبجی
13th December 2009, 01:49 PM
کسي رو براي دوست داشتن انتخاب کن که قلب بزرگي داشته باشه تا مجبور نشي به خاطر اينکه تو قلبش وارد بشي خودت را کوچک کني

عمراً اينارو بدوني....... 1- توماس اديسون از تاريکي وحشت داشت 2- صداي اردک اکو ندارد 3- چشمهاي شتر مرغ از مغزش بزرگتر است 4- مورچه ها نمي خوابند 5- الفباي مردم هاوايي 12 حرف دارد 6- کد کشور روسيه 007 است 7- اگر سر سوسک را قطع کنند براي چند هفته زنده مي مينند 8- ارتفاع برج ايفل در سرما و گرما بر اثر انقباض و انبساط 16 سانتي متر تغيير ميکند 9- آدامس توسط يک فرمانده جنگي اختراع شد

تا وقتي كه تو هستي، تا لحظه اي كه ياد تو در خاطر من جاريست! تا زماني كه دستهاي گرمت همراه دستاي خسته اي منه! تا وقتي كه نگاهت تنها پناهگاه و تكيه گاه نگاه سرگردان منه! تا زماني كه تو همسفر جاده زندگي من هستي! تا وقتي كه شونه هاي تو امن ترين جاي دنياست براي من! من زنده هستم!

دختران روستا به شهر فكر مي كنند! دختران شهر در آرزوي روستا مي ميرند! مردان كوچك به آسايش مردان بزرگ فكر مي كنند! مردان بزرگ در آرزوي آرامش مردان كوچك مي ميرند! كدامين پل در كجاي جهان شكسته است كه هيچ كس به خانه اش نمي رسد.

آبجی
13th December 2009, 02:06 PM
زندگی به مرگ گفت : چرا آمدن تو رفتن من است ؟ چرا خنده ی تو گریه ی من است ؟ مرگ حرفی نزد!!! زندگی دوباره گفت : من با آمدنم خنده می آورم و تو گریه من با بودنم زندگی می بخشم و تو نیستی مرگ ساکت بود زندگی گفت : رابطه ی من و تو چه احمقانه است !!! زنده کجا ، گور کجا ؟ دخمه کجا ، نور کجا ؟
غصه کجا ، سور کجا ؟ اما مرگ تنها گوش می داد زندگی فریاد زد : دیوانه ، لااقل بگو چرا محکوم به مرگم ؟؟؟ و مرگ آرام گفت : تا بفهمی که تو و دیوانگی و عشق و حسرت چه بیهوده ای

بهترين دوستم نيستي لا اقل بهترين دشمنم باش اگر غمخوارم نيستي لا اقل بزرگترين غم باش هر چي هستي بهترين باش چون بهترين ها هميشه در ياد خواهند ماند

سکوت من وتو....... تب عشق بود ميان من و تو تبی که حتی با باران وفا نيز آرام نمی شد و به تاراج رفتن کلام من و تو تا که هيچ چيز بجز سکوت در ميان ما نماند . چهره هايی آرام اما قلبی آشفته و روحی آکنده از حرف من و تو . و در اين بی واژگی و بی کلامی من در اشکهايم غوطه ور بودم و تو تنها نگاهت بدرقه اشکهايم بود و تو با نگاهت اشکهای دلم را پاک کردی وقتی که گونه هايم را نوازش ميکرد

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد