PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تارتار: هيچ‌وقت ضعف برندتس را نمي‌گويم

Victor007
13th December 2009, 11:22 AM
خبرگزاري فارس: سرمربي جديد تيم فوتبال راه‌آهن گفت: به دليل اينكه دستيار ارني برندتس بودم تا ابد از ضعف او صحبتي نمي‌كنم.

http://media.farsnews.com/Media/8803/Images/jpg/A0681/A0681462.jpg

مهدي تارتار در گفت و گو با خبرنگار ورزشي خبرگزاري فارس درباره انتخابش به عنوان سرمربي تيم و اينكه چرا باشگاه راه آهن از ابتدا وي را به عنوان سرمربي انتخاب نكرد، اظهار داشت: قبل از شروع فصل يكي از كساني بودم كه مي گفتم باشگاه بايد مربي خوب خارجي استخدام كند. انصافا ارني برندتس مربي خوبي بود و من از اين مربي چيزهاي زيادي ياد گرفتم.
وي ادامه داد: برندتس مربي بدشانسي بود. ضمن اينكه ناداوري ها در بعضي بازي ها باعث شد امتيازهاي خوبي را از دست بدهيم. در مقابل تيم هاي بزرگ نتايج خوبي گرفتيم و بازي هاي خوبي را در ليگ انجام داديم.
تارتار درباره اين مورد كه داوري ها در همه بازي ها به همين صورت است و وي هم با اين مشكل روبرو خواهد بود، عنوان كرد: طبيعي است كه اگر قرار باشد مشكلات داوري همچنان ادامه داشته باشد، هر مربي كه در راه آهن مشغول به كار شود اين بلا سرش مي آيد. از كميته داوران خواسته ايم به اين مورد را رسيدگي كند.

سرمربي راه آهن در مورد انتقاد عنايت از باشگاه راه آهن به دليل موضع عليه داوري گفت: فيلم بازي هايي كه اين تيم از ناداوري ضربه خورده موجود است. وقتي با اين داوري ها يك تيم مربي خود را تغيير مي دهد نبايد با داور برخورد شود؟ اين چه داوري است كه يك تيم با همه سرمايه گذاري خود مجبور است به ليگ يك برود و تيمي ديگر قهرمان شود.
وي در پاسخ به اين سئوال كه برندتس چه مشكل فني داشت كه نتوانست با راه آهن نتيجه بگيرد، اظهار داشت: ايشان مربي خوب و زحمتكشي بود و من هميشه با تمام وجود با او همكاري مي كردم. هر آدمي نقاط قوت و ضعف دارد و من به دليل همكاري كه با برندتس داشتم تا ابد از ضعف او حرفي نمي زنم. يكي از مشكلات مربيان خارجي در ايران بلد نبودن زبان توسط بازيكنان است. مربي قبل از بازي با حرف هاي خود مي تواند بازيكن را تهييج كند.

تارتار يادآور شد: مترجماني هم كه با مربيان خارجي كار مي كنند چون فوتبالي نيستند نمي توانند همان طور كه مربي مي خواهد مفهوم صحبت هاي آنها را به بازيكنان القا كنند.
وي تاكيد كرد: در هر صورت من با توجه به شناخت و توان تيم اين مسئوليت را قبول كردم و با وجودي كه كار سختي پيش رو دارم اما فكر مي كنم مي توان تيم را از اين وضعيت خارج كرد.

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد