PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : پروین: جواب گنده تر از اینها را نداده ام

Victor007
10th December 2009, 11:07 AM
http://i.media.goal.com/g/56872_news.jpg

درج مصاحبه ای از مولایی بدنساز تیم پرسپولیس مبنی بر اینکه تمرینات او در تپه های داوودیه علی پروینی نیست واکنش تند علی پروین را در پی داشت.

علی پروین در گفت و گو با سایت گل ابتدا عنوان می کند که منظورتان از مولایی بازیکن سپاهان است؟! او وقتی متوجه شد مولایی بدنساز تیم پرسپویلس است می گوید: اولا باید بگویم که جواب این بچه را من نباید بدهم. من جواب گنده تر از اینها را نداده ام. حالا هم آنقدر بیکار نیستم که درباره این آقا صحبتی بکنم. دوما همین تمرینات ما در تپه 20 عنوان قهرمانی را به دنبال داشت. سوما هم جواب این فرد را باید شاگردانم بدهند و بعد هم مسولان باشگاه از او توضیح بخواهد تا اینطور نباشد که هر کسی درباره ما حرفی بزند. پروین از پیروزی پرسپولیس مقابل مس و عملکرد خوب بازیکنان تیم به نیکی یاد کرد و گفت: اگر بچه ها مثل بازی با مس باشند در اهواز هم برنده می شوند هر چند که فکر می کنم پرسپولیس در اهواز کار سختی داشته باشد

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد