PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : توصیه هایی برای نامزدها قبل از ازدواج!

LaDy Ds DeMoNa
9th December 2009, 10:51 AM
توصیه هایی برای نامزدها قبل از ازدواج!
http://www.seemorgh.com/DesktopModules/iContent2/Files/49434.jpg
هرچه روز ازدواجم نزدیک تر می شد توصیه های جالبی از زوج هایی که سالها بود زندگی زناشویی شان را شروع کرده بودند می شنیدم. بعضی از این توصیه ها خوب و جالب بود
هرچه روز ازدواجم نزدیک تر می شد توصیه های جالبی از زوج هایی که سالها بود زندگی زناشویی شان را شروع کرده بودند می شنیدم. بعضی از این توصیه ها خوب و جالب بود ، به خاطر همین لازم دیدم آنها را با شما هم در میان بگذارم.

من تجربه زیادی در مورد زندگی زناشویی ندارم. سه سال است که ازدواج کرده ام و در این سه سال مسائل بسیاری را یاد گرفتم که قبل از ازدواجم چیزی در موردشان نمی دانستم.

مسائل کوچکی که شاید بعد از سی سال زدگی زناشویی باز هم آن را فراموش کنید. این مسائل امور ساده ای هستند که من در خلال این سه سال که از ازدواجم می گذرد آنها را یاد گرفته ام. مسائل کوچک و ساده ای که بعضی اوقات مشکلات بزرگی بوجود می آوردند و باعث می شد من به عشقی که بین من و همسرم بود شک کنم.

مادرشوهر:
من در مقابل مادرشوهرم بسیار آرام بودم و اگر حرفی می زد که من با آن مخالف بودم چیزی نمی گفتم. به هر حال ، من باید سعی می کردم که با وی دوست شوم . بعضی اوقات تلاش های من بی نتیجه می ماند ولی به هر حال زندگی را برایم آسان تر می کرد. در این مرحله شما باید سعی کنید که یک عروس مهربان ، دوست داشتنی و نمونه برای مادرشوهرتان باشید. به وی تلفن بزنید ، برایش کارت و عکس بفرستید و سعی کنید هیچ وقت جلوی دیگران از وی بدگویی نکنید. شما پسر او را دزدیده اید! پس سعی کنید کاری نکنید که لب او را به شکایت باز کنید.

عادتهای همسرتان :
بعضی روزها بود که دوست داشتم ساعت شماطه دارم را از پنجره به بیرون پرتاب کنم. برای شما مسئله کوچکی است که همسرتان ممکن است در آینده بوسیله آن شما را برنجاند. این مسئله کوچک درمورد عادت های اوست و شما می دانید که هیچ وقت تغییر نمی کند. مسئله کوچکی که تا روز بعد از ازدواجتان چیزی در مورد آن نمی دانستید. عادتهایی مثل همین ساعتی که کنار تخت میگذارد با صدای ناهنجارش آرامش را از شما میگیرد.و خیلی نکات کوچکی که بعدا تبدیل به معضل بزرگ در زندگی شما میشود.

اما متاسفانه شما نمی توانید عادات کسی را تغییر دهید. شاید این عادت زندگی شما را تحت تاثیر قرار دهد و یا اینکه آنقدر توانایی و انعطاف پذیری دارید که بتوانید با آن زندگی کنید.

توصیه من به شما این است : یاد بگیرید که با آن زندگی کنید یا با آن کنار بیایید.

تهیه و ترجمه:گروه سبک زندگی سیمرغ

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد