PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مرادي: خدمت سربازي مانع حضورم در مسابقات آسيايي مي‌شود

Victor007
9th December 2009, 10:24 AM
خبرگزاري فارس: ملي‌پوش دسته 85 كيلوگرم وزنه‌برداري ايران گفت: در صورت اعزام به خدمت سربازي ديگر نمي‌توانم در مسابقات آسيايي شركت كنم.

http://media.farsnews.com/Media/8802/Images/jpg/A0675/A0675705.jpg

سهراب مرادي در گفت‌وگو با خبرنگار باشگاه خبري فارس «توانا»، در خصوص مشكلات اعزام نشدنش به مسابقات جهاني كره اظهار داشت: به دليل 2 سال حضور تمام وقت در تمرينات تيم ملي وزنه‌برداري، از خدمت سربازي عقب افتادم تا با حضور قدرتمندانه در مسابقات جهاني براي ايران افتخار آفريني كنم؛ اما با عدم اعزام، همه آرزوهايم برباد رفت.
وي ادامه داد: مسئولان نظام وظيفه با من مانند يك سرباز فراري برخورد كردند؛ اما 2 سالي كه غيبت داشتم در اختيار تيم ملي ايران بودم. در تمام اين مدت حتي 2 ماه هم در كنار خانواده‌ام نبودم و اين حق يك ملي پوش نيست كه چنين با وي رفتار شود.
ملي‌پوش وزنه‌برداري ايران عنوان كرد: در حال حاضر براي رفتن به خدمت سربازي بلاتكليف هستم و اگر به سربازي بروم به مسابقات وزنه‌برداري آسيايي نخواهم رسيد چون با رفتنم ديگر نمي‌توانم در اين رقابت‌ها شركت كنم و بايد مسئولان فدراسيون جواب قطعي را درباره ماندن يا نماندم در تيم ملي بدهند.
مرادي در خصوص ناكامي‌هاي اخير تيم ملي وزنه‌برداري ايران در مسابقات جهاني كره عنوان كرد: رضازاده تيم خوبي را براي حضور در اين مسابقات ساخته بود، اما تيم ايران با بدشانسي نتوانست در اين رقابت‌ها مدالي كسب نكرد.
وي در مورد انتقاد بعضي از اشخاص به عملكرد رضازاده در مسابقات جهاني، گفت: وقتي وزنه‌برداري به زير وزنه مي‌رود تا آن را بلند كند و با مصدوميت ناگهاني روبرو مي‌شود، نمي‌توان مربي را مقصر دانست چون آسيب ديدگي جزئي از وزنه‌برداري است.
اين ملي‌پوش در خصوص شايعه دوپينگ علي‌حسيني گفت: يك هفته مانده به شروع مسابقات جهاني كره سازمان ضد دوپينگ جهاني (وادا) ناگهاني به اردوي تيم ملي ايران آمد و از تمامي اردونشينان تست به عمل آورد و نتيجه آن را منفي اعلام كرد. اين دليل محكمي براي اثبات دوپينگي نبودن علي‌حسيني است.

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد