PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : دوباره سلام فوتبال دوستان دوباره پيش بيني و جايزه

mahdi9067
8th December 2009, 07:11 PM
دوباره سلام فوتبال دوستان دوباره پيش بيني و جايزه
نميدونم كه چي شد كه تايپيك قبلي پيش بيني يهو جمع شد ولي خب ما از رو نميريم و دوباره تايپيك ميزاريم {big green}
خب اين هفته چند تا بازي رو براي شما عزيزان در نظر گرفتم هم اروپا هم ايران ببينيم كه كي از فوتبال روز دنيا با خبر تره
1/ بارسلونا" ديناموكيف؟
2/مارسي "رئال مادريد ؟
3/يووه"بايرن مونيخ ؟
4/استقلال اهواز "پيروزي ؟
5/استقلال" مقاومت سپاسي؟
؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟
اولين نظر رو خودم ميدم {big green}
1=3-0 بارسا
2=1-2 رئال
3=1-0 يووه
4=2-2 مساوي
5=2-1 به سود مقاومت
در ضمن بگم من استقلالي هستم {i dont want to see}
رئال 3 بر 1 برد
بيرن هم 4 بر 1 يووه رو برد
استقلال اهواز هم 1 بر 0 پيروزي رو برد
استقلال تهران هم با در خشش مجيدي 3 بر 2 مقاومت رو برد

راستي بگم كه من ميخوام جدول رده بندي هم راه بندازم به اين صورت كه پيش بيني با تعداد گل درست 5 امتياز . پيش بيني برد يا تساوي با تعداد گل نا درست هم 3 امتياز دارد و طبيعتا پيش بيني نا درست هم امتيازي ندارد

mahdi9067
10th December 2009, 11:06 PM
خوبه نميدونم چرا كسي پيش بيني نميكنه تا الان من در جدول صدر نشين هستم و تا قبل از بازي استقلال 6 امتياز گرفته ام

kamanabroo
10th December 2009, 11:15 PM
خوب از بازي هايي كه هنوز انجام نشده بگم:

استقلال و مقاومت سپاسي: 2 به 1 به نفع استقلال{big green}

امید عباسی
10th December 2009, 11:42 PM
5=1-0 به نفع استقلال(شیره ;) )

moji5
11th December 2009, 12:56 AM
/ بارسلونا" 3-0 ديناموكيف؟
2/مارسي " 0-2 رئال مادريد ؟
3/استقلال" 1-2 مقاومت سپاسي؟

mahdi9067
11th December 2009, 05:08 PM
اين هفته به پايان رسيد

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد