PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بحث احضار كاظمي، برهاني و نيكبخت به... -

diamonds55
4th October 2008, 07:43 PM
احضار كاظمي، برهاني و نيكبخت به... -

رييس كميته‌ي انضباطي فدراسيون فوتبال از احضار حسين كاظمي، آرش برهاني و عليرضا نيكبخت واحدي به اين كميته براي ارايه توضيحاتي در ارتباط با عملكردشان در داربي شصت و پنجم خبر داد. وي هم‌چنين احتمال داد پس از بازبيني فيلم بازي "امير قلعه‌نويي" نيز به كميته‌ي انضباطي فراخوانده شود.
مجتبي شريفي در گفت ‌وگو با خبرنگار ورزشي خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، اظهار كرد: شهرآورد شصت و پنجم نسبت به شهرآوردهاي گذشته شرايط بهتري داشت. اين نظر جميع مسوولان است كه اين شهرآورد نسبت به قبلي‌ها بهتر بوده اما، متاسفانه باز هم مسايلي بوده كه بايد آنها پيگيري شود.
وي ادامه داد: من در اين بازي به عنوان يك تماشاگر همه جاي استاديوم را گشتم و به نكات جالبي دست پيدا كردم. مهمترين قضيه ليدرهاي تيم‌ها هستند. من فكر مي‌كنم اگر بتوانيم ليدرها را آرام كنيم و آموزش مناسبي به آنها بدهيم و آنها طبق آموزش ما عمل كنند، شرايط بهتري در استاديوم‌ها خواهيم داشت.

وي گفت: اكنون ما چيزي كه در استاديوم‌ها شاهد هستيم وجود تعداد زيادي ليدر جوان است كه بدون هيچ پروايي هر شعاري را مطرح مي‌كنند و جوانان ديگر هم با نگاه كردن به ليدرها به تكرار شعارها مي‌پردازند. متاسفانه فحاشي در ميان ليدرها و برخي تماشاگران عادت شده و بايد اين عادت را از بين ببريم.

رييس كميته‌ي انضباطي فدراسيون فوتبال درمورد شكسته شدن صندلي‌ها از سوي تماشاگران نيز به ايسنا خاطرنشان كرد: صحنه‌ي بسيار زشتي كه من در ورزشگاه ديدم، شكسته شدن صندلي‌ها بود كه در اين مورد دو عقيده دارم. اول اينكه نبايد به خاطر سيصد يا چهارصد نفر كه صندلي‌ها را مي‌شكنند صد هزار نفر جمعيت را از حضور در ورزشگاه محروم كنيم اما، براي حل اين مشكل راهكارهايي وجود دارد. نخستين مساله اين است كه ما بايد هرچه سريع‌تر صندلي‌هاي شماره‌دار و فروش اينترنتي بليت‌ها را در دستور كار قرار دهيم براي اين موضوع هم به زودي نشستي را با معاون فرهنگي سازمان تربيت بدني و مدير ورزشگاه آزادي برگزار مي‌كنيم كه هرچه سريع‌تر بتوانيم صندلي‌ها را شماره‌دار كنيم. در اين صورت اگر صندلي شكسته شود، نام فرد مشخص مي‌شود و ما مي‌توانيم آن فرد را از حضور در ورزشگاه محروم كنيم.

شريفي درمورد ليدرهاي تيم‌هاي فوتبال گفت: ما در نخستين قدم مسوولان دو باشگاه استقلال و پرسپوليس و ليدرهاي تيم‌ها را به صورت جداگانه به كميته‌ي انضباطي دعوت مي‌كنيم تا بتوانيم كم كم مشكلات را برطرف كنيم. با وضعيتي كه اكنون وجود دارد، كميته‌ي انضباطي فقط حالت انفعالي بايد داشته باشد. ما بايد كار بيشتري انجام دهيم تا بتوانيم در آينده شهرآوردهاي بهتري را داشته باشيم. فكر مي‌كنم تاكنون بر روي اين مسايل كار نكرده‌ايم. من متاسفم از اين موضوع؛ اما، بايد از اين پس مسايل آموزشي بهتري را در ورزشگاه‌ها داشته باشيم.

رييس كميته‌ي انضباطي فدراسيون فوتبال درمورد بازيكنان و مربيان خاطي داربي كه به كميته‌ي انضباطي دعوت مي‌شوند، به ايسنا گفت: پس از ارايه‌ي گزارش ناظران ما از حسين كاظمي و آرش برهاني از تيم استقلال و عليرضا نيكبخت واحدي از پرسپوليس براي حضور در نشست كميته‌ي انضباطي دعوت خواهيم كرد. اين نشست طي چند روز آينده برگزار خواهد شد.

شزيفي تاكيد كرد: احتمالا پس از بازبيني فيلم ديدار استقلال و پرسپوليس از امير قلعه‌نويي سرمربي تيم استقلال هم براي پاره‌اي از توضيحات درمورد اعتراضاتش به داور مسابقه دعوت خواهيم كرد.

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد