PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اگه میشد چی میشد؟

kab
30th November 2009, 12:31 PM
موضوع گفتگو اینه که ایا دوست دارین تاریخ به عقب برگرده اگر بر می گشت دوست داشتین چه کاری میکردین یا چه کار نمی کردین .در همه زمینه ها می تونید صحبت کنید.

kab
30th November 2009, 12:34 PM
خوب خودم شروع میکنم
اگه من میتونستم برگردم عقب
گردنم رو هم میزدن نمیرفتم هنرستان که حالا مجبور بشم توی دانشگاه ازاد درس بخونم
این بزرگترین اشتباه زندگیم بود
البته خدا میدونه شاید اگه نمی رفتم هنرستان تو راه دبیرستان ماشین زیرم می گرفت و میمردم

matrix
30th November 2009, 12:50 PM
تشکر از kab عزیز که این تاپیک رو باز کردند. امیدوارم که بقیه هم شرکت کنند.

من نیاز دارم یه ذره بیشتر فکر کنم چون خیلی کارهاست که میخوام بکنم!!!!

moji5
30th November 2009, 05:29 PM
اگه میشد خیلی بد میشد.

*مینا*
30th November 2009, 08:29 PM
آره اگه میشد خیلی بد میشد ! نه به خاطر این که گذشته ی بدی داشته باشم هاا !! نه !! اتفاقا گذشته ام خیلی راحت تر از این زمونه ام بوده تنها مسولیتی که داشتم این بود که برم مدرسه و بیام خونه . اما حالا....من یکی که بیشتر دوست دارم زندگیم ادامه پیدا کنه ;;)

ولی خب اگه بر می گشتم عقب قدر فرصت های ازدست رفته ی توی مدرسه رو میدونستم ،فکر کنم تو دانشگاه از لحاظ حجم درسی حداقل 3برابر حجم درسای مدرسه رو داریم تو 2 ترم میخونیم ، واسه همین احساس میکنم که در دوران مدرسه خیلی زیاد وقت هدر میدادم :-??

moji5
30th November 2009, 08:53 PM
ولی اگه میشد برگشت به عقب من همه کارای خلاف و خطرناک رو تجربه میکردم.

kamanabroo
30th November 2009, 10:43 PM
با سلام و تشكر از همه دوستان و kab عزيز
انتقال ميدم اين تايپيك رو به حرفهاي خودماني
;)

امید عباسی
1st December 2009, 12:41 AM
من اگه برمیگشتم عقب شاید سختتر کار میکردم و خیلی اشتباهاتو نمیکردم...البته همون اشتباهات هم درس بودن واسم

matrix
1st December 2009, 09:14 AM
سلام به همه!{happy}
خوب فکرامو کردم!!;;)
من بعضی وقتها فکر میکردم چقدر خوب میشد که یه ده پانزده سالی جوانتر میشدم ولی با همین تجربه و عقل ولی امکانش نیست.:-?
من اگر برگردم به گذشته سعی میکنم تمام اشتباهات گذشتمو برطرف و جبران کنم.:">

Aerith
1st December 2009, 11:30 AM
اگه میشد برگردم عقب...
سعی میکردم به ریاضی عشق بورزم تا الان انقد گیرش نباشم...
از اینکه اینجام اصلا ناراحت نیستم. مطمئنم نه تنها گذشته ی من بلکه گذشته ی هممون پایه ای بوده که الان و آینده مون رو به بهترین نحو بسازه...

Amir
11th December 2009, 10:40 PM
خوب اينكه امكانش نيست .. ادم ميتونه تصور كنه كه چقد ميتونه كارهاي بتر بكنه پيشرفت بكنه .. وقتهايي رو كه هدر داده هدر نده .. كارهاي كه بايد ميكرده رو انجام بده و كارهاي رو كه نبايد انجام نميداده .. ولي سئله اينكه اين زمان رو به جلو داره ميره .. اما از اين فرض يه نتيجه خوب ميشه گرفت ..زمان حال گذشته اينده ماست .. مثلا اينده چهل سالگي ..كه توش ارروز ميكرديم مثلا جوان بيست و اندي باشيم .. خوب الان ارزو براورده شده و اومديم به همين زمان.. الان ميخاييم چيكار كنيم .. من سعي ميكنم كه از همه استعدادهاي كه خدا بهم داده ازش استفاده كنم .. جسور باشم و تو هر راهي كه ميدونم مثبته هر چند سخت برم .. هر چند شكست بخورم .. اينده حسرت اينكه ترسيدم و يا راهي رو نرفتم رو نميخورم

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد