PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سسک فابرگاس مطمئن است که آرسنال می تواند قهرمان لیگ برتر شود

mahdi9067
29th November 2009, 12:51 AM
سسک فابرگاس، کاپیتان آرسنال، اعتقاد دارد که بازیکنان تیمش پخته تر و باتجربه تر شده اند و توپچی ها می توانند این فصل برای قهرمانی در لیگ برتر بجنگند.
او درآستانه دربی لندن در مقابل چلسی به نشریه Mirror گفت:" ما پیشرفت کردیم. همه بازیکنان یک سال بزرگتر و بازیکنان بسیار بهتری شده اند. ما اعتقاد داریم که می توانیم قهرمان لیگ برتر شویم و تیم واقعا می خواهد به این عنوان دست پیدا کند. ما با بازیکنانی مثل آرشاوین و و فرمائلن به تیم قوی تری تبدیل شده ایم. آرشاوین یک استعداد خاص است که ویژگی های دیگری به تیم اضافه کرده است و فرمائلن که شروع فوق العاده ای داشته، در یک زمان می تواند هم به عنوان مدافع و هم به عنوان هافبک کار کند.
البته رسیدن به قهرمانی کار دشواری است. چلسی تیم قدرتمندی است و منچستر نیز اگرچه کریس رونالدو و کارلوس تبس رادر اختیار ندارد، اما مانند همیشه یکی از مدعیان قهرمانی است. لیگ برتر، رقابتی است که واقعا می خواهم در آن به قهرمانی برسم. در اسپانیا، لیگ قهرمانان اهمیت بیشتری از لالیگا دارد اما در جزیره، فتح لیگ برتر در اولویت است.
البته من اعتقاد دارم که می توانیم در این رقابت ها به قهرمانی برسیم. من برای قهرمانی بازی می کنم و این چیزی است که طرفداران آرسنال می خواهند."

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد