PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : قهرمانی در جام ملتها هدف است ، نه قول

Victor007
28th November 2009, 12:15 PM
سرمربی تیم ملی می گوید رویکرد اصلی تغییر نسل است که در حول هدف قهرمانی در جام ملتهای آسیا رخ خواهد داد

http://i.media.goal.com/g/60511_news.jpg

سایت گل – گفت و گوی افشین قطبی در برنامه ورش از نگاه 2 یک خروجی ویژه داشت. او که به دلیل دادن وعده های رنگارنگ به مردم توسط مربیان فوتبال ایران شماتت شده است ، درباره این سوئ تفاهم چنین توضیح داد:«من همیشه گفته ام که هدف ما قهرمانی در جام ملتهای آسیاست . من هیچوقت قول ندادم که تیم ملی را در جام ملتهای آسیا قهرمان می کنم . این موضوعی نیست که با قول دادن من اتفاق بیفتد .»
قطبی که این جمله اش با استقبال مجری و کارشناس برنامه روبه رو شد ، در ادامه تاکید کرد که هدف اول وی تغییر نسل تیم ملی بعد از شکست در جام جهانی 2010 است و این تغییر ، هزینه هایی خواهد داشت که عادی ترین آنها شکست هایی مثل باخت در اردن است چرا که جوانتر ها به مرور اعتماد به نفس حضور در ترکیب اصلی تیم را پیدا خواهند کرد و تحمل فشار- ابتدا به ساکن - برایشان خیلی ساده نیست.
او گفت : حالا که 4و نیم سال تا جام حهانی بعدی فرصت داریم بهترین موقعیت برای ما فراهم شده تا این کار را انجام بدهیم .

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد