PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست کمک برای یاد گرفتن تخصص برای کار

Shr776
19th November 2009, 10:56 PM
با سلام
من چند سال پیش فوق دیپلم کامپیوتر گرفتم و الان در جایی مشغول کار هستم .
الان به دنبال این هستم که چه تخصص و مدرکی بگیرم که برای من مفید باشه و در شرکتها و کلا بازار کار خوبی داشته باشه و از ارزش بالایی برخوردار باشه
لطفا من رو راهنمایی کنید که چه مدرکی بگیرم که بدرد من بخوره البته منظورم مدرک دانشگاهی نیست . یکی از دوستانم به من گفت که icdl یا plc یا همچین چیزهایی خوبه ولی من اطلاعتم کمه و نمیدونم که بازار کار کدوم برنامه یا نرم افزار خوبه که هم کاربردهاش بیشتر باشه هم همه جا از ارزش بالایی برخوردار باشه
الان هر جا میرم بهم میگن که چی بلدی منم چیزی برای گفتن ندارم دنبال چیزی هستم که کمک کنه شغل بهتری و با درامد بهتری داشته باشم و هم ابرومندانه بشه زندگی کرد خیلی به کمک دوستان نیاز دارم
منتظر کمک دوستان نخبه سایت هستم
با تشکر
حمیدرضا

ØÑтRдŁ§
20th November 2009, 04:13 AM
سلام دوست من..
این ای سی دی الی که گفتی خوبه..ولی نه برای درامد و اینا..
چون 7 تا آموزش جدا داره که نمیشه همش رو فول یاد گرفت و فقط تا حدی باهاش اشنا میشی..
اگه از کارای گرافیکی خوشت میاد بزن تو کار فوتوشاپ یا ساخت کلیپ با پریمیر و سونی وگاس و اینا..
یا اصلا کارای 3d
الان شاید حس کنی یه خورده دارم شلوغ پلوغ میگم و گیجت یکنم..
ولی اینا همش به هم مرتبطه ایگه بزنی تو نخ گرافیک باید بیشتر اینا رو یاد بگیری تا به یه موفقیتی برسی دیگه..
هم از لحاظ امنیت شغلی هم از لحاظ درامد..
حالا اگه حس میکنی استعدادت بیشتر از این صحبت هاست و حال و حوصله و مخ برنامه نویسی رو داری برو تو نخ برنامه نویسی..
چون تو برنامه نویسی خیلی دستت بازه و خلاقیتت خیلی میتونه کمکت کنه..
البته سختیش رو هم باید در نظر بگیری..
به هر حال این نظر من بود و نظر شما مهمه..

Shr776
20th November 2009, 02:15 PM
دوست عزیز مرسی از کمکت راستش برنامه نوسی برام سخته و دنبال برنامه یا مدرکی هستم که اگر جایی گفتم بدرد بخوره و موقع استخدام در شرکتی ارزش بالایی داشته باشه

MAHDIAR
14th December 2009, 01:16 PM
سلام دوست عزیز به نظر من اگه توانایی مالی دارید به دنبال مدارک شرکت ماکروسافت که در مجتمع فنی آموزش داده می شود شرکت کنید و مدرک بین اللملی ماکروسافت رو بگیرید البته خیلی سخت چونکه باید زبان تخصصی کامپیوتر بلد باشید کتابها به صورت انگلیسی می باشد ولی امتحان کنید من امتحان کردم خوبه در زمینه +a در مورد سخت افزار و نرم افزار و شبکه و.... می باشد و در صورت قبول شدن در امتحان نهایی مدرکتون از شرکت ماکروسافت برایتان ارسال می شود و به عنوان تکسین فنی کامپیوتر می شوید. Mahdiar

moji5
22nd December 2009, 10:51 PM
سلام
اگه بتونید تو زمینه شبکه فعالیت کنید میتونید تا حد زیادی به اینده مالی و شغلیتون امیدوار باشید.البته خیلی تخصص و مهارت میخواد اما بعد اینکه به سطح مطلوب برسید میتونید همه زحمتهاتون رو جبران کنید.

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد