PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نرم‌افزارهای جدید مایکروسافت برای Vista Ultimate

diamonds55
1st October 2008, 03:12 PM
نرم‌افزارهای جدید مایکروسافت برای Vista Ultimate

شرکت مايکروسافت طي هفته گذشته سه برنامه جديد را به صورت رايگان براي سيستم‌عامل Windows Vista Ultimate روي اينترنت عرضه کرد. اين نخستين اقدام مايکروسافت براي به‌روز کردن برنامه Ultimate Extras در پنج ماه گذشته محسوب مي‌شود. اين برنامه‌ها شامل يک بازي فکري با نام Tinkers، سيستم صوتي جديد مبتني بر ويندوز براي بازي و اسکرين‌سيور(Screensaver) جديد با نام Dreamscape مي‌شود. اين طور که اخبار منتشر شده نشان مي‌دهد، کاربران در مقابل اين اقدام مايکروسافت عکس‌العمل منفي نشان داده‌اند. يکي از کاربران که خود را با نام BChat معرفي کرده بود، به طور صريح در اين باره اعلام کرد: «من اين برنامه‌ها را بارگذاري کردم، نصب کردم، مشاهده کردم و در نهايت آن‌ها را از روي کامپيوتر خود پاک کردم». "جان بارنت"( John Barnett) يکي ديگر از کاربران نيز گفت: «بله؛ اين اقدام مايکروسافت بسيار مايوس کننده و نااميد کننده است». شرکت مايکروسافت براي نسخه Ultimate Extras سيستم‌عامل ويستا طي يک سال گذشته با مشکلات فراواني مواجه بوده است. براي مثال، در ژوئن 2007 وبلاگ‌نويسان سرشناسي نظير "لانگ زنگ"( Long Zheng) صاحب وبلاگ iStartedSomething، و "جاش فيليپس"(Josh Phillips) نويسنده وبلاگ WindowsConnected از اقدام مايکروسافت براي عرضه برنامه‌هاي جديد براي سيستم‌عامل ويستا که در ماه ژانويه وارد بازار شده بود، انتقاد شديد کردند. در سپتامبر گذشته، يعني زماني که مايکروسافت نرم‌افزار ديگري را در اين حوزه عرضه کرد، شکايت‌ها افزايش يافت. زماني که مايکروسافت سيستم‌عامل ويندوز ويستا را وارد بازار کرد، از Extras به عنوان يک بخش محبوب و مردمي ياد کرد. در آن زمان، نسخه Home Premium سيستم‌عامل ويندوز ويستا 239 دلار قيمت داشت و اگر کاربران قصد خريد اين برنامه را به همراه Extras داشتند، بايد 399 دلار پرداخت مي‌کردند. از آن زمان تاکنون، مايکروسافت قيمت ويستا را به ميزان زيادي کاهش داده است و براي مثال، هم‌اکنون نسخه کامل Ultimate اين سيستم‌عامل به قيمت 319 دلار فروخته مي‌شود. به دنبال انتشار اين برنامه‌ها براي سيستم‌عامل ويستا، برخي از کاربران همچنان به شکايت‌هاي خود در زمينه کميت و کيفيت برنامه‌هاي منتشر شده براي Ultimate Extras اعتراض دارند.

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد