PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : قطبي: بدون لژيونر‌ها به ديدار اردن مي‌رويم

Victor007
16th November 2009, 07:12 PM
خبرگزاري فارس: سرمربي تيم ملي فوتبال ايران از برگزاري ديدار با اردن بدون حضور لژيونرها خبر داد.

http://media.farsnews.com/Media/8808/Images/jpg/A0760/A0760995.jpg

به گزارش خبرگزاري فارس، افشين قطبي پس از تمرين امروز تيم ملي در جمع خبرنگاران گفت: با توجه به اينكه ديدار با اردن در روز غير فيفا برگزار مي‌شود قطعا مسعود شجاعي و جواد نكونام را در اختيار نداريم ضمن اينكه باشگاه هاي اماراتي نيز با ارسال نامه به فدراسيون خواستار بازگشت ملي پوشان‌شان هستند.
وي ادامه داد: بنابراين بدون حضور ملي پوشان به ديدار اردن خواهيم رفت. در اين ديدار در صورت پيروزي صعودمان به جام ملت‌هاي آسيا قطعي مي‌شود.
سرمربي تيم ملي در مورد دعوت بازيكنان جديد گفت: بازيكن جديدي به تيم ملي دعوت نخواهد شد. من پيش بيني چنين وضعيتي را مي‌كردم به همين دليل 30 بازيكن به تيم ملي دعوت كردم كه امروز 27 نفر در تمرين هستند. من به همه بازيكنان اطمينان دارم. رقابت شديدي بين بازيكنان است. آنها در ضمن با هم بسيار رفيق هستند و اتحاد خوبي بين آنها وجود دارد.
قطبي تاكيد كرد: تيم ملي 29 آبان ماه راهي اردن مي‌شود. ما هر 4 روز يكبار يك مسابقه داشتيم و در هر مسابقه به دليل مصدوميت‌هايي كه وجود داشت تغييراتي در تركيب تيم ايجاد كرديم. در دو ديدار آينده نيز برابر مقدونيه و اردن تغييراتي در تركيب اصلي خواهيم داشت.
قطبي با اشاره به اردوي تيم ملي يادآور شد: اردوي بسيار خوبي بود و تيم ملي در اين مدت پيشرفت خوبي داشت. اخلاق حرفه اي را در تيم مي‌بينيم و بازيكنان با يكديگر رفاقت دارند. ما دو برد پياپي به دست آورديم و اميدوارم با دو برد ديگر اين دوره از اردوي تيم ملي را پشت سر بگذاريم.

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد